Jump to content

Kļūdas uzpildod tintes kārtridžu?


Asmeus
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Vēlos palūgt padomu par HP (HP Deskjet 2050) melnā tintes kārtridža uzpildīšanu mājas apstākļos.

 

Iepriekšējam printerim F380 biju veicis atkārtotu uzpildīšanu 5-6 reizes man liekas, vienkārši iespraužot adatu, lēnām iepildot un pārlīmējot ar skoču (biju noskatījies to vietējā Capital datorsalonā).

Viss gāja kā smērēts, līdz brīdim, kad pats printeris saplīsa (Nespēja atsūkt lieko tinti, vai arī man vienkārši līkas rokas; biju mēģinājis arī citu kārtridžu)

 

Tagad jaunajam printerim, pēc pirmās uzpildīšanas reizes, nebija nekāds efekts, it kā nebūtu uzpildīts. Vai varētu būt, ka es kaut ko pārdūru ar adatu?

Tajā brīdī bija ļoti steidzami, un vienkārši nopirku jaunu kārtridžu, bet atkal diemžēl ir iztukšots.

 

Tagad taisos atkal pildīt, bet baidos kaut ko izdarīt elementāri nepareizi, tāpēc izdomāju pajautāt Jums.

 

P.S. Pašreizējā tinte pirkta pirms ~6/7 mēnešiem.

 

Liels paldies par palīdzību!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izrauj printeri no barošanas, ieliec pilno kartridžu un mēģini vēlreiz!

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Cik te pēdējā laikā pats esmu lasījies par printeriem un ja esmu pareizi sapratis - vai tur nebija tā , ka tie kārtridži jaunajiem printeriem ir aprīkoti ar čipiem , kuri ja ir vienrreiz ir tukš , tad pildi vai nepildi , tā arī uzrāda . Kaut kā cilvēki tos čipus māna - kam softiski , kam fiziski nahrenizējot pārlīmējot jaunu . Man te cilvēki deva linku , kur par šīm lietām rakstīts . Tik krievu mēlē .

http://resetters.com/

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Es paskatoties video par tēmu, atklāju ko nedaru - pēc uzpildes vajag gaisu no apakšas pasūkt, jo iespējams iesprūduši mazi pūslīši.

 

It kā bija tas HP refill kit, kuram nāk līdzi paliktnis un tad no apakšas ar šprici var izsūkt, bet man tur neradās vakuums, no kaut kurienes gaiss pienāca.

Rezultātā iztiku ar muti. spiteful.gif

 

Pirmās pāris reizes viss sanāca bez tā. :)

Būtu šo pamanījis 2 kārtridžus iepriekš... :D

Link to comment
Share on other sites

Ar mēli iespiedi print-galvu? :mrgreen:

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Snefelss, es saprotu ka tu centies, bet nu... :D Labāk nevajag, jau vakar 2 diskusijās izgāzies ar savu Firewall :D Krāj postus ''Terzētavā'' nevis tur kur tiešām svarīgus padomus prasa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...