Jump to content

Priekšpastiprinātāja izvēle


kazarma
 Share

Recommended Posts

Elementaars piemeers.

Veco laiku ferriita magneeta tehnologjijas, 21'' PRO suba draiveris sver 45kg, jauns 21'' magneets buuveets uz neodiima baazes, sver 10-14kg, pie vienaadas jaudas, un vienaadaam juutiibaam. Starpiiba nenormaala, un primaari atsaucas uz koncerta tuuru mobilitaati/ kraaveeju muguraam utml lietaam...

vai piemeeram krievu laiku KINAPI un citaadi briinumi ar THD >1% un muusdienu analogi, ar THD ap 0,1-0,2%, labaakajiem exemplaariem pat veel zemaak ....

 

tieshi tas pats kas ar telefoniem, pirmais klucis nokija 1510 ...un tagad....bet zvaniishanas funkcija jau nemainaas, saspied pogas un liec pie auss ....

 

Nu jā, pamainīja magnētu, neba paša skaļruņa (dinamiķa) darbības princips mainījās! Var jau šeit pieminēt sazin kādus skaļruņu veidus (piezo, plazmas, etc.), bet neba no tā uzreiz mainīsies paša ieraksta kvalitāte. Ai, lai gan ko gan es šeit muldu - esmu hipsters, kam interesē tikai lo-fi underground ieraksti!

Link to comment
Share on other sites

nu betko tad tu gribi, telefona darbiibas principi tak arii nemainaas. taapt kaa auto. ar skaljrunjiem taapat --- novitaates vai nu uzlabo skaneejumu [vienalga par kaadu produktu ] , vai ari atvieglo dziivi -- pilniigi visaas jomaas ....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

kaspich

man skjiet, ka Tu iisti nesaproti, kas ir skaljrunis. skaljrunis ir skanjas reprodukcijas ieriice. tas neveic skanjas ierakstu un nekaadi to neietekmee. skanjas ierakstu veic mikrofons, piemeram. arii taa ir vesela zinaatne. shii ierice gan maina ieraksta kvalitaati.

undergound ne vienmeer noziimee nekvalitatiivs. bet, lai sasniegtu kvalitaati, zinaashans gan ir vajadziigas. citaadi/bez zinaashanaam tupeesi ar S90 pa stuuriem un visiem staastisi - man patiik nebaudaams skanejums. jo shis ir underground :D

Link to comment
Share on other sites

kazarma

kasparich, esmu gatavs ieguldīt nu teiksim sākumam 150ls, ko man vari ieteik jaunu/lietotu? Jo tagad saprotu, ka neko nezinu, par atskaņošanu "kvalitatīvi". Ar ko man sākt? Apmpu un tad piepirkt tumbas?

 

Vai no siem ir kas nemams

Link to comment
Share on other sites

kaspich

nu, ar ko es saaktu.

1. panjemtu kaadus paaris savus miiljaakos/zinaamus CD, un dotos veikalu apgaitaa.

leetaakais gals buus Stabu ielaa. Jaanis ir ljoti atsauciigs [elfa forumaa janisp] - paklausies.

Elkor ir paaris griideniechu modelji cenu kategorijaa liidz 130 LVL [Yamaha, Monitor audio, Boston Acoustics]. paardeveeji tur tup bez darba. lai sleedz klaat. seedi, klausies.

klausies pats. vinju padomiem droshi netici, jo tur nestraadaa cilveeki, kas kaut ko jeedz.

nobrauc garaam veel Gjertruudes ielai, Baltaudio Briiviibas ielaa..

2. par ampiem. es iesaku Torni. iesaku vairaaku iemeslu deelj:

a) vinjam tomeer ir cita liimenja kvalifikaacija un ampi tiek atjaunoti profesionaali [ar service manual, ar apriikojumu, u.t.t.];

b) vinjsh nepelna ne santiimu. vinjam taa ir sirdslieta. manaa skatiijumaa tas ir/noziimee LJOTI daudz.

 

katraa zinjaa, ja peerc ampu, NEPEERC jaunaas paaudzes resiiverus, vai plaanos, vieglos briinumus. tajos ir D klase, kas neskan un nevar skaneet. arii ampu - panjem paariti paklausiities, ja pa nopietno skaties.

Link to comment
Share on other sites

Ronijs1

Neliels labojums pie pēdēja posta - > ideālāk būtu sākuma nopirkt pastiprinātāju un tad ar to + mīļākajiem CD doties apgaitā pa veikaliem, pēdēja mēneša laika esmu ar dažādiem pastiprinātajiem un resīveriem apbraukājis vairākus veikalus un pārliecinājies par to ka pie dažādiem pastiprinātajiem vienas un tās pašas skandas var skanēt no "loti labi" līdz "stipri vidēji". Tiesa gan jāsaka ka klausījos skandas cenu kategorijā 650 -1000 Ls, iespējams ka lētākām tā atšķirība nav tik jūtama. No veikaliem vel var aizbraukt uz Cēsu ielas Legato, varbūt kaut kas no lēta gala Jamo der, cenas tur ir runājamas. Katrā ziņa izvēle jāizdara Tavām ausim nevis pārdevējam vai boot darboņiem, kas profesionāla līmenī spēj nolikt jebkuru brendu ;)

Labots - Ronijs1
Link to comment
Share on other sites

kazarma

Paldies, tomer bija kaut kur jāsāk! Zināju, ka šeit IR kompetenti speciālisti teju visās jomās, tāpēc griezos šeit pēc padoma un ieguvu tās atbildes kuras vēlējos saņemt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...