Jump to content

RRR S-90 uzlabošana


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Pirms 13 minūtēm , Athlons teica:

vispār jau, jo lielāks tilpums, jo zemāka f, ko spēj atskaņot...

Jā, tikai kontorle zūd tam basiniekam. Ar vien tuvojas freeiar. kas takal nav labi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ju teica:

Kaut vai tās pašas aktīvās S-70 (bez FI  pats RRR taisīja mazākas

S70- izmantoja elektromagnētisko atpakaļsaiti(tā laikam to sauca). Basu skaļrunī bija iebūvēts devējs, kurš koriģēja pastiprinātāja darbību. Būtībā pilnīgs sūds, bet tai laikā bija modē. Tā varēja samazināt kastes tilpumu. Vienu gan gribu pateikt, ja ko taisa tumbām, tad obligāti vajag skatīties spektra analizatorā, kas mainās. Kaut ar mazo elektreto mokrafona kapsulu, datora skaņukarti un attiecīgu programu. Mūsdienās tā nu nav problēma. Mājas apstākļos to pa lēto kaut vai ārā regulē atklātā laukā. lai nav atstarojumu. Uz ausi ko taisīt, nu tas ir pilnīgi garām.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uz kādas platformas te visi tagad liek bildes? Skatos, kādreizējie bilžu uzturētāji sen miruši. 

Link to comment
Share on other sites

Es lieku uz maksas flickr, bet tur arī blusu netrūkst un hvz cik ilgi.
Lai nu kā, uz bezmaksas vai ļoti lētu mākoni 2022. var necerēt - nav ilgtspējīgi.

Link to comment
Share on other sites

izskatās, tiešām ļoti labi... iederas interjerā un pašam prieks, kas galīgi nav mazsvarīgi... :good:

pirms 1 stundas , Dundurs teica:

Nopirku akrila krāsu un pārpindzelēju

nu un šeit, noteikti, aizpeldēja visi skaļruņu parametri... lai gan no otras puses, tur īsti nav kam aizpeldēt, tāpat viss ir atbilstoši ražošanas kvalitātei, par ko liecina:

pirms 1 stundas , Dundurs teica:

Tādas viņas man no laika sākuma, kaut kas acīmredzot bijis uzliets. 

neies jau neviens rūpnīcā uzmanīgi līmi smērēt... kaut ko aptuveni uzzieda, piespieda un aiziet nākamo... i tak soiģot...

Link to comment
Share on other sites

Izskatās jau iederīgi tajā 70to vai tml. interjērā.

Skaļruņu pārkrāsošana neko baigi slikto te nesadarīja, iespējams, pat uzlaboja. Kas to zina.

Mani vairāk uztrauc tas, kā īsti tas priekšējais plānais saplāksnis piestiprināts, vai nav kādas vibrācijas tur.

Arī iekšā uz kādas no sienām būtu prasījies kāds mīksts materiāls, lai tur neveidojas lieki atstarojumi. Vidinieks gan, laikam, ir savā korpusā/glāzē, tad ar nebūs tik traki.

 

Un patīk, ka cilvēkiem patīk riskanti dzīvot - lakot to skandu blakus dīvānam, arī mazu bērnu, laikam, pašlaik nav mājās :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

izskatās labi, tagad tagad cik saprotu bez porta viņas ? 

 

un izvietotas imho pārāk tuvu abām sienām...ok saprotu vieta tik cik ir..

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , ju teica:

Izskatās jau iederīgi tajā 70to vai tml. interjērā.

Skaļruņu pārkrāsošana neko baigi slikto te nesadarīja, iespējams, pat uzlaboja. Kas to zina.

Mani vairāk uztrauc tas, kā īsti tas priekšējais plānais saplāksnis piestiprināts, vai nav kādas vibrācijas tur.

Arī iekšā uz kādas no sienām būtu prasījies kāds mīksts materiāls, lai tur neveidojas lieki atstarojumi. Vidinieks gan, laikam, ir savā korpusā/glāzē, tad ar nebūs tik traki.

 

Un patīk, ka cilvēkiem patīk riskanti dzīvot - lakot to skandu blakus dīvānam, arī mazu bērnu, laikam, pašlaik nav mājās :D

 

 

Priekšējais saplāksis ar divpusējo (švammes tipa) lentu piestiprināts. Viņam tie caurumi ir tik precīzi piezāģēti, ka faktiski tas panelis nofiksējās tajās skaļruņu gumijās. Es sākumā domāju, ka būs švaki, grabēs, bet nekā. Ir ok. Iekšā kastē orģinālais pakojums salikts. Tā jau ūdens bāzes laka, nožūst ātri, ne smird, nekā.  Protams, gan jau kādi izgaroji ir :D 

pirms 15 stundām , osscar teica:

izskatās labi, tagad tagad cik saprotu bez porta viņas ? 

 

un izvietotas imho pārāk tuvu abām sienām...ok saprotu vieta tik cik ir..

 

Jap, vietas ir cik ir. Tagad ir bez porta. 

pirms 13 stundām , martinno teica:

Estētiski. Un, ja pašam arī apmierina izdvestā skaņa, tad vispār 10/10.

 

Teikšu tā, šķiet, ka skan labāk. Iespējams tas tikai placebo. Nu augšas vairs tā nezāģē, lai gan tam nekādu iemeslu neredzu. Bass ir "cietāks". Un tas man patīk. Tālu salīdzinājumam man nav jāiet, otrā stāva istabā pie datora ir viens S90F komplekts. :D

 

1663186170514.thumb.jpg.b79e52aadd8d22a7945cefb48c45bee2.jpg1663186170520.thumb.jpg.c128e23638453b25c403b83b7567abde.jpg

 

Kā arī atbilsoši tika utilizēti orģinālie korpusi. :D

 1663186170493.thumb.jpg.51d95301bf810adb85d89ef5eb93bc7b.jpg

 

Labots - Dundurs
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Dundurs teica:

Tā jau ūdens bāzes laka, nožūst ātri, ne smird, nekā.

Ne jau par to, bet kāda pile, nejauši apgāzts trauks ar to laku vai tml.

pirms 8 stundām , Dundurs teica:

Kā arī atbilsoši tika utilizēti orģinālie korpusi.

Tā jau nevajadzēja (indēt kaimiņus), ssā būtu par labu naudu notirgojis, varbūt pat kastēm materiālu būtu atpelnījis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kastes izskatas zolidi, bet nav skaidrs kapec ieguldit tadu darbu lai ieliktu s90 skalrunus. Skan slikti, jutiba zema. Nerunajot par 0 kvalitates kontroli rupnica. Cik ir redzeti skalruni ar nepareizu spoles vijumu skaitu, pavirsi uztiti. Basu skalruni tur normalakie ir. Bet tas kaa vini skan kaste kas bez jebkadiem aprekiniem ir parversta par slegta tipa nemainot tilpumu ir labs jautajums. Normali nemot skalruniem bija japarmera thiele small parametri pec ka tad uzrekinatu optimalo kasti.

Galvenais ka vadi ieksa samainiti. Un skanot labak. 

Link to comment
Share on other sites

Mums to nesaprast :D

Bet te cilvēkam galvenais bija padarboties, lai labi izskatās, un normāli skan. Kā saprotu, cilvēks ar rezultātu ir apmierināts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es šo vasar padarbojos pa savu pagalmu un lai nebūtu klusums,saslēju s90 ,ko kustināja Pioneer striponis ar iebūvētu radio.Skaļi neklausos,bet jutu,ka pietrūkst basu (dziļuma).Ar iebūvēto tembru bloku vēlamo panākt nevar.Izstiepu no mājas Sony striponi salīdzināšanai,bet iznākums tas pats.Tad papildus pieliku vēl vienu s90 ,ko kustināja auto audio pastiprinātājs kā subu.Un daudz maz vēlamais rezultāts tika sasniegts. Rodas jautājums,kāpēc tādi kruti pastiprinātāji kā Sony,Pioner nevar nodrošināt tos basus,ko vēlas mana auss?Arī citi jaudas pastiprinātāji nenodrošina to efektu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , lipka teica:

striponis ar iebūvētu radio

resīvers ;)

pirms 7 stundām , lipka teica:

kāpēc tādi kruti pastiprinātāji kā Sony,Pioner nevar nodrošināt tos basus,ko vēlas mana auss

Ne jau pastiprinātājā problēma. Var jau nez kādu dzinēju ielikt iekš auto, bet, ja tur būs šauras riepiņas, tad paātrinājuma, ātri izņemtu līkumu, ātras apstāšanās nebūs.

Ārā basam vajag atbilstošu skaļruņa laukumu, kas kustinātu gaisu, tur vairs "mazas" telpas akustika vairs nedarbojas.

 

Link to comment
Share on other sites

15.09.2022. , 09:19, Müller teica:

. Bet tas kaa vini skan kaste kas bez jebkadiem aprekiniem ir parversta par slegta tipa nemainot tilpumu ir labs jautajums

Shim jautaajumam ir veel labaaka atbilde - iestuukjee tajaa portaa -  trubaa dvieli/ maiku, zekjes. apenes........... un uzzinaasi kaa skan. turklaat --- tas maksaa absoluuti neko . Un tas attiecas uz praktiski jebkuru boot auditorijas akustiku .

 

Un veel par to TS meeriishanu ---- un kas tad buutu taalaak ? starpiibu starp 45 un 51 litra kasti nedzirdeetu pat 99% boot apmekleetaaju , savukaart 80-90L kaste konkreetajaa izpildiijumaa jau buutu "cita meebele" -- tad njemot veeraa augstaakmineeto par portu, un uzsvaru uz vizuaalo, es teiktu ka biedrs visdriizaak ir ieguvis sev veelamo rezultaatu ......

Labots - kevins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu tas jau būtu aktīvais bi ampings...vajag nomālu vadību/filtru  + auto stipreklis ir izsmiekls..tur vēl pārveidotāju vajadzēs...nez vai s90 ir tā vērtas

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , osscar teica:

..tur vēl pārveidotāju vajadzēs..

Es saprotu, ka viņam jau tāds bija pieslēgts.

@lipka tur pat neko atvienot baigi nevajag, ieslēdz tik filtru tam auto pastiprinātājam un viss.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

pat neko atvienot baigi nevajag

what ????   un tad ko, filtra detaljas bez slodzes lai spraagst kastee iekshaa pa gaisu ?

un vel

pirms 1 stundas , ju teica:

tik filtru tam auto pastiprinātājam

kaadu tad vinjsh iesleegs ? LPF uz 750Hz tresho kaartu ?? vai kaadu ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , osscar teica:

vajag nomālu vadību/filtru  + auto stipreklis ir izsmiekls

Manā gadijumā auto stipreklis ir labākais,kas uzdod basu.Vai tad ir vēl kādi labāki varianti?

 

Link to comment
Share on other sites

neizmantot deviņdesmitnieces pagalma apskaņošanai?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kevins teica:

bez slodzes

Kāpēc bez slodzes?

pirms 11 stundām , kevins teica:

LPF uz 750Hz tresho kaartu

Auto pastūzim parasti taču ir kaut kāds LPF ap 100Hz, ja jau gribas "subi".

Link to comment
Share on other sites

Deviņdesmitnieces stibīt iekšā ārā diezgan smags pasākums, pagalmu piebļaut var ar mazākām kastītēm arī.

Ja vien negribi padalīties ar visiem kaimiņiem  savā pleilistē:smile:

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ju teica:

Kāpēc bez slodzes?

Auto pastūzim parasti taču ir kaut kāds LPF ap 100Hz, ja jau gribas "subi".

JU, luudzu, seko liidzi teemai ---

1. neesmu pamaniijis autoru lipku intereseejamies par subu mashiinaa, tieshi otraadi, klausoties Pioneer,vinjam  likaas, ka Pioneer nekustina to s90 subu  . taatad mana doma Lipkas praat bija - divi vienaa, means- auto radio pie suba, bet paareejo pie kautkaada cita pastiprinaataaja ( pioneer, vai whatever kas vinjam tur ir ) 

2. no sekojoshaa izriet, ka s90 filtraa LPF dalja straadaa pa tuksho/ uz iiso , savukaart tevis piemeetais auto radio LPF uztaisa klusumu skanjaa no 100-750hz

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka es neko nesapratu.

Cik sapratu, tad viņš vienai (tršajai) s90 bija kaut kā pieslēdzis auto pastiprinātāju, un to visu darbinājis tikai kā subi, un viņam tas viss ļoti patika.

Link to comment
Share on other sites

22.09.2022. , 11:02, inteens teica:

Deviņdesmitnieces stibīt iekšā ārā diezgan smags pasākums

Man viņas cauru gadu stāv ārā.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

iespaidīgi, pļe...

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

Pirmo reizi izdzirdēju un netā sameklēju un ieraudzīju Radiotehnikas 50AC-5.

Jā,bet gribu uzreiz precizēt kad visur info par šīm tumbām ir viena nepilnība,proti pretestība viņām ir 8 Om nevis 4 Om,nezinu kāpēc visur ir rakstits 4 Om! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , raivix95 teica:

Mļin, tev jau vasara

Njā, 2 bilde no pagašās vasaras!!! 

1.bilde ar modernāku vizuālo no 2019.gada.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt var kāds ieteikt kur var iegādāties melnu akustisko audumu ko likt uz priekšējā rāmja?

Jo kā redzams bildēs nav vēl audums uzlikts! 

 

Link to comment
Share on other sites

inteens

Es neko neliktu priekšā, ja mājās nav galīgi mazi bērni.  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...