Jump to content

bezvadu austiņas


culdis
 Share

Recommended Posts

Gribu noskaidrot tehniskas dabas jautājumu- vai laikā,kad es lietošu TV ar Intex HP904 austiņām, citiem ģimenes locekļiem paraleli būs pieejams šis aparāts resp. vai viņi dzirdēs skaņas? Ja nē,tad kā to novērst?

Link to comment
Share on other sites

nu protams, ka tu izmantosi jack portu savam bezvadu austinu raiditajam, tad automatiski skaljrunji noslegsies, atrsināt vari izmantojot jack spliter, un likt uz pasptirunataju/resiveri utt utt, risinajums nesmuks, negaumigs.

Link to comment
Share on other sites

Ne gluži pareizi. Maniem Philips (32 un 47") ausis 3.5 mini jack spraužas bez nekādas ietekmes uz TV skaļruņu darbību, attiecīgi, kas ir neērti, bet funkcionāli, VOLUME regulē tikai TV skaļumu, HEADPHONE LEVEL jāregulē caur MENU ar pulti. Nav ērti, bet nepastāv risks naktī pie nopietna skaļuma uzkāpjot uz ausu vada un to izravējot no TV, pamodināt visu māju :-)

 

Tā ka viss atkarīgs no konkrētā TV modeļa, ko autors nav pieminējis.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Izcelšu topiku gaisā, atsūtija man spamu uz e-mail un laikam pirmo reizi mani kaut kas mani no tā visa ieinteresēja, kā ir šīs austiņas, kādas skaņas kvalitāte? Un vai gadījumā vai tās Intex, nav tas pats kas spamā piesūtīts

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

kaspich

cilveek, es rosinaashu Tev nedaudz padomaat.

via Tu veikalaa esi redzeejis shaada tipa ausis [ar vadu] letaakas pa 10 LVL? es nee. sheit ir leetaakais iespeejamais/redzeetais cipars, bet veel bezvadu navarots, FM radio, varbuut arii vibrators un elektroshoks bonusaa.

shaadas ausis razhotaajs tirgo paaa kadiem 3..4LVL, ne vairaak.

un tad padoama, no kaa sastaav taadas ausis, un kaa shaads komplekts var skaneet, ja tas maksaa tikpat, cik 2 cigareshu pacinjas.

 

cilveeki miiljie, vai jums tieshaam neskjiet jociigi pirkt elektrotehniskas iekaartas, kuru cena ir salidzinaama ar aparis aliem vai ciigu pacinajam?? un tad veel jautaat par skanjas kvalitaati..

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

androidz

Ēēē un ko tu tagad pateici. Ar domu, ko lietderīgu! Cilvēk, tu tās ausis lietojis esi? Ir konkrēta pieredze?

 

Aij pofik, pasūtīju jibajā, filmu lūrēšanai pietiks. Pa 5 Ls var ākstīties.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Šādas austiņas pirms kāda gada nopirku ebay kopā ar sūtīšanu par 10,5$. Konstrukcija un izpildījums prasta līdz ārprātam. Divas reizes pats remontēju. Pirmo reizi sāka regulāri atskrūvēties apvienotā slēdža un skaļuma regulatora ritentiņš.Otrreiz pārlūza elastīga laipiņa starp scan un reset pogām. Nedaudz palauzot galvu problēmu atrisināju. Ja lieto normālas baterijas, piemēram Duracell, darbojas pietiekami ilgi. Dažreiz bez jebkāda iemesla pārslēdzas uz citu frekvenci. Uz augstu skaņas kvalitāti nepretendē, bet ja vēlas vēlā vakarā vai naktī netraucējot gulošos kaut skatīties, ļoti noder. Es savam Samsungam iespraužu audio izejā, kas ir neatkarīga no skaļuma regulatora.

Link to comment
Share on other sites

All-marss

Kaspich!

Tu te muldi pēc principa: redzējis,lietojis nēsmu,bet toč zinu,ka sūds.

Normālas ausis,pats lietoju bez problēmām.

Ja kas,var lietot netikvien ar televizoru,bet ar jebkuru skaņas iekārtu.Staigā un klausies,ko gribi,citus netraucējot.

Labots - All-marss
Link to comment
Share on other sites

androidz

Man pēc skata likās ļoti līdzīgas tām ko pasūtiju jibajā. Uz īpašu kvalitāti neceru, ka tika saklausīt var un nav ar vadiem jāmudās.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

kaspich

Kaspich!

Tu te muldi pēc principa: redzējis,lietojis nēsmu,bet toč zinu,ka sūds.

Normālas ausis,pats lietoju bez problēmām.

Ja kas,var lietot netikvien ar televizoru,bet ar jebkuru skaņas iekārtu.Staigā un klausies,ko gribi,citus netraucējot.

 

super! man prieks par Tevi! iespeejams, ka Tev pat paaraak kvalitatiivas! paskati pa 2..3 LVL!

Link to comment
Share on other sites

itanium

Gan jau cilvēks gribēja uzzināt, vai skaņas kvalitāte šīm ausīm ir vismaz savus pāris ls vērta, nevis prasīja kādas tās ir, ja salīdzina ar ausīm par 20+, 50+, 100+ vai pat 500+ latiem.

Priekš TV naktīs, lai netraucētu apkārtējos, skatoties kādu seriālu, raidījumu vai dokumentālo filmu vai sazin ko vēl, noteikti, ka derēs.

Ne visi dienu dienām sēž pie flaciem vai DVD-Audio, klausoties orķestri.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...