Jump to content

Jauns Lāzer vai tintes printeris-iesakiet!


PrincesS
 Share

Recommended Posts

Sveiki! :)

Ir doma iegādāties jaunu lāzerprinteri!

Vai varat lūdzu ieteikt kādu labu, kam papildus ir fax un skeneris, vēlams krāsains lāzerprinteris nevis melnbalts!

Summa aptuveni līdz 120Ls/140Ls

 

Un kā lāzerprinteriem ir ar krāsas uzpildi, cik ilgs laiks paiet līdz to kārtējai uzpildei? Apnicis mans tintenieks, kuram ik pēs 2mēn. jāmaina kārtridži un summa arī sanāk baisi liela! :dry:

 

 

 

 

 

Edit:

nu jau arī varat ieteikt tintes printeri, kritēriji tādi paši!

Labots - PrincesS
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cerams, ka esi gatava tam, ka krāsu lāzerprinterim kartridžs maksā 50-70Ls un kopā tos vajag 4 gab. Protams, ar šo apjomu var izdrukāt kādas 5000-10000lpp, bet nu pašizmaksa vienalga nav maza. Vēl arī trekns mīnuss, ka lāzerprinteris nav piemērots fotogrāfiju drukāšanai (sanāk izplūdušas un patumšas).

 

Kāds būs pielietojums?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

atvēlētajā budžetā krāsainie multifunkcionālie lāzerprinteri neeksistē

krāsainie lāzernieki ar lētākām toneru izmaksām, kā tinteniekiem ar atsevišķajām tintēm vispār sākas no 500 ls, un tie ir pliki printeri, ieteiktu, ja regulāri drukā (vismaz reizi mēnesī), paņemt normālu tintenieku (hp, canon, epson tajos ciparos visi daudzmaz būs labi), kuram dalītās tintnīcas, tādām ietilpība parasti ir sākot no 400-500lpp un dažiem hp ir pat xl izmēra, ar kurām var izdrukāt pāri 1000 lpp

ā un kārtridži nebeidzas kaut kādā termiņā, viņi beidzas pēc konkrēta izdrukāto lapu ar konkrētu tintes/tonera noklājumu skaita

Labots - nnoname
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PrincesS

Paredzēts būs gan dokumentu, gan krāsainu attēlu printēšanai, bet ja tu Mežaveci saki, ka krāsainām bildēm lāzernieks neder, tad būs vien jāpaliek pie tintes printera. Un jā, zināju, ka toneri izmaksā tik daudz, taču domāju ka tie kalpotu ilgākam laikam. Tā kā mans pašreizējais printeris ir Canon MP830, jūtos ar to dikti iegrābusies, nenormāli ātri tiek patērēta krāsa un jāmaina ir bieži, arī pats printeris pirms gadiem diviem maksāja ļoti daudz, un joprojām tam ir paliela cena.

Un pati skāde ir tā, ka printeris vakar uzmeta erroru, kuru nekādi nevaru dabūt prom, bet printēt vajadzēja jau šodien un tādēļ doma bija tikt pie jauna aparāta.

 

Tad nu nezinu ko darīt tālāk, varbūt iedodiet kādu linku uz labu multifunkcionālo tintes printeri vai ir arī kāds, kurš saprot kā dabūt prom to erroru tagadējam aparātam (The type of print head is incorrect. Install the correct print head.) Pašam aparātam, Canon mājaslapā, atradu, kas jādara lai errors pazustu, izdarīju, bet nepazuda.. tad mēģināju printerim veikt restartu arī tas nelīdzēja :(

Link to comment
Share on other sites

noname gan jau ierakstīs ko gudrāku,bet vai nav ieliktas neorģinālās tintes gadījumā?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

esošais printeris tev ir gana labs, un šo erroru varēs dabūt nost tikai nomainot drukas galvu, kura ir nobeigta visticamāk ar pildītajām tintēm, maksā šāda galva ~80 ls vai tikpat $, ja pirksi ēbrejā vai amazonā

lētākas izmaksas tintēm/toneriem būs tikai dažiem hp officejet ar 940-ajiem kārtridžiem vai manis jau pieminētajiem 500-latīgajiem lāzerniekiem, bet lāzernieks nederēs fotogrāfiju drukāšanai, jo tam ir gaužām bēdīgi krāsu pustoņi

Link to comment
Share on other sites

PrincesS

Kārtridži ne reizi nav pildīti un vienmēr ir prikti par jaunu, oriģinālie!

Uhtiiii 80Ls arī krietna summa tikai drukas galvai!

 

Varbūt tu lūdzu vari iedot linku kur var pareizo drukas galvu iegādāties, gribētos tepat no kāda LV veikala nopirkt, ar ebay neķēpāšos!

Link to comment
Share on other sites

nnoname

lv veikalos nevar nopirkt, bet es varu gan tev pārdot, man tik pirmdien jānočeko pieejamība

cipars tāds tāpēc, ka šamējam 7 krāsu galva, primitīvākiem ar 4-5 tintēm maksā 50-60, un tāpēc, ka somu canon oy grib labi pelnīt :D

bet pēdējais pirms galvas maiņas, ko vajadzētu izdarīt - izņemt kārtridžus, izņemt galvu, atvienot printeri no elektrības un notīrīt kontaktus gan uz galvas, gan karietē, kur tā galva stāv, ar spirtu vai šņabi

Link to comment
Share on other sites

PrincesS

7 krāsu galva? manējam tur ir 5 krāsu kārtridži vajadzīgi!

Kaut ko jau es tur mēģināju tīrīt ar spirtu, bet šķiet, ka būs printeris jādod prom kādam meistaram, lai nu kaut ko sliktu vēl neizdaru :)

Link to comment
Share on other sites

nnoname

āā tad sajaucu, man likās ka šitas foto modelis, tad iespējams, ka būs lētāka

iedot vari man, jo pastāv neliela iespēja, ka galvu var izskalot vai ka aizsērējis galvas tīrītājmehānisms, bet dižas cerības lolot nevajadzētu

Link to comment
Share on other sites

Kādā režīma Tu drukā? "Fine"? "Fine" (kā nu kurai printeru izgatavotājfirmai šo režīmu sauc, defaultais printēšanas režīms visiem printeriem ir "Normal") ir viskvalitatīvākais drukas režīms. Drukās ilgi, bet arī tinte aiziet visvairāk. "melno" materiālu, it sevišķi tekstu, es vispār drukāju "fast" režīmā.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu apstājies pie risinājuma, ka lai varētu garantēti izdrukāt darbam vajadzīgos materiālus, mājās uzturu 1 lētu melnbalto lāzernieku (HP LJ P1102W) un 1 Canon multifunkcionāli. Abiem lietoju slīpos kārtridžus, jo neticu tām ākstībām par oriģinālajām tintēm. Katrā ziņā pie manām vajadzībām ja es lietošu oriģinālās, tad kārtridžos ātri vien izcūkošu naudu, par kuru var nopirkt vēl vienu printeri. A pa to naudu es labāk pēc gada paņemu nākamo modeli.

 

Lāzerniekam kārtridžs 15 LVL jauns alternatīvais, tinteniekam- 3 LVL viena krāsa. Līdz šim sarūgtinājis ir tikai Canons, kas noklājās vēl ar oriģinālajām, līdzi nākošajām tintēm. Garantijas rezultātā iedeva jaunu. Vispār, Canonam kvalitāte uz printeriem ir stabili gājusi uz leju: saražojuši tādus sarežģītus brīnumus, kas paši netiek galā ar savām funkcijām.

 

Starp citu, normāli neviens printeri nepērk skatoties uz izskatu vai funkcijām: ja gribi ekonomēt, printeri pērk izejot no kārtridža cenas! Un tikai tad iet brends, funkcijas, garantijas u.c. lietas.

Labots - Yoda
Link to comment
Share on other sites

nnoname
Līdz šim sarūgtinājis ir tikai Canons, kas noklājās vēl ar oriģinālajām, līdzi nākošajām tintēm. Garantijas rezultātā iedeva jaunu. Vispār, Canonam kvalitāte uz printeriem ir stabili gājusi uz leju: saražojuši tādus sarežģītus brīnumus, kas paši netiek galā ar savām funkcijām.

 

lol, izdarīt secinājumus par marku pēc viena eksemplāra

man kaut kā remontējot jamos ir mazliet cits priekšstats radies, jo hp kvalitāte ir straujāk gājusi uz leju, bet nu patērētāju kultūra jau to visu veicina

par ākstībām ar oriģinālajām tintēm noticēsi, kad nāksies mainīt galvu pusprintera vērtībā, par slīpajiem lāzerkārtridžiem vispār negribas runāt, brīžiem brāķis pārkāpj 50% robežu

par printera pirkšanu gan piekrītu

Link to comment
Share on other sites

man kaut kā remontējot jamos ir mazliet cits priekšstats radies

Nu, Canonam par 800-to sēriju daudzi sūdzās. Nez, var jau būt, ka man nācies satikties ar neveiksmīgajiem gadījumiem. Bet forumos arī esu visādas pretenzijas redzējis. Nu nav man skaidrs kāpē var jauns printeris ieslēdzot izmest erroru un prasīties pārstartēt. Tas par manu jauno, to, kuru dabūju garantijas rezultātā. Acīm redzot "krutums" tiek panākts izmantojot neatstrādātus savienojumus, detaļas vai protokolus.

 

Filozofiskā jēga tam ir tāda, ka kapitālistiskā pasaule ir atradusi iespēju nevis konkurēt ar kvalitāti, bet konkurēt ar diennaktī izlaisto "jauno" modeļu skaitu. Un kvalitāte no tā stipri cieš.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

atkārtošos, izdarīt secinājumus par marku pēc viena eksemplāra, pat ja tev viņi ir bijuši brāķi 5 gabali, ir, maigi izsakoties, pārsteidzīgi

un man nav statistikas par 800-to sēriju, jo dārgais gals un līdz ar to maz izplatīts, bet visiem ražotājiem mēdz būt neveiksmīgi modeļi, par šo man nav ziņu, ka tas tāds būtu

par konkurēšanu ar modeļu skaitu piekrītu, bet diez vai mēs tur varam ko ietekmēt

Link to comment
Share on other sites

nav statistikas par 800-to sēriju, jo dārgais gals un līdz ar to maz izplatīts

Tur jau arī ira mans sarūgtinājums: ja pērk cilēks dārgo galu, tad cer, ka ir iekšā puslīdz kvalitatīvs dzelzis. Divi bija rokās, divi ir ar gļukiem. Topika autoram arī tas pats dievs. A ko man kā patērētājam domāt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...