Jump to content

Kādu audio pleijeri lietojam


Kitai
 Share

  

136 members have voted

  1. 1. Audio pleijeris

    • Windows Media Player
      18
    • Winamp
      40
    • AIMP
      18
    • Foobar
      25
    • Songbird
      0
    • VLC
      14
    • Cits (minēt kāds)
      21


Recommended Posts

Žaks Noriss

Cic. Ne-nix. iTunes.

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Uzspiedu "Cits". Izmantoju AIMP3.

 

Labots:

Izdzēsu un nobalsoju par AIMP :)

Labots - dzhonsons
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Winamp un viss pārējais [no atskaņotājiem] ir zem liela un smaga "vienalga" kluča.

Link to comment
Share on other sites

mājās Winamp + vlc, bet darbā pārsvarā vlc ar video tikai, jo gana daudz mūzikas ir ar video un tiek palaistas uz ekrāna lai skan.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Kas psp ir pa pleijeri? To es arī izmantoju

Link to comment
Share on other sites

oho! vēl kāds izmanto Foobar 2k! Pats jau labu laiku tikai foobar un itunes.

Link to comment
Share on other sites

pagaidām Winamp,bet labprāt paprovētu kaut ko citu,tikai arī smuku.

Link to comment
Share on other sites

Uz Windows foobar2000 (BTW, viņa nosaukums ir foobar2000, tie divi tūkstoši ir daļa no nosaukuma, nevis versijas numurs). Uz Debian MPD kopā ar Sonata, dažreiz tikai MPD, kontrolējot ar klaviatūras šortkatiem.

Link to comment
Share on other sites

Vēl joprojām lietoju Apollo. Sound quality is not skinnable.

Link to comment
Share on other sites

Linux - Audicious, agrāk XMMS lietoju, bet tas laikam aizgājis pensijā.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Jau izsenis lietoju Windows Media Player.

 

Bet vasarā paredzēts globāli pāriet uz iTunes... :sarkasms:

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nupat iTunes uzliku, tīri nelabi palika no tā visa, sorry :D . Vēl mani piespieda likt to QuickTaimu. For Windows use Winamp, priekš MAC - iTunes.

Link to comment
Share on other sites

vēl vajag variantu - nevienu.

Jo es jau nu jau gadi 3 kādi mūziku iekš kompjiem neklausos. Ja nu retu reizi uz htpc - tur izmantoju Mediaportal, kurš liekas parazitē uz WMP.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ehh, kā derēja iespēja atķeksēt vairākus. :) Es lietoju VLC un Winamp.

 

VLC ir priekš filmām un vispār dajebkā, kas nāk priekšā. Tā sacīt - universālais pleijeris. Galvenais bonuss - nekad nav jāuztraucas par kaut kādiem kodekiem, DVD reģioniem, u.c. muļķībām. Viss vienkārši strādā. :) Un pēdējās versijās (as in - pēdējos pāris gadus) arī stabilitātes problēmas vairs nav novērotas.

 

Winamp savukārt ir mūzikai, kuru klausos fonā darbam. Iemesli, kāpēc tieši to izvēlējos:

  • Lietoju to jau vairāk kā 10 gadus. Pieraduma spēks, tā sacīt. :mrgreen:
  • Iespēja nominimizēt uz systray, lai neaizņem daudz vietas taskbārā (tiesa, ar Windows 7 tas kļuvis neaktuāli);
  • Iespēja sakonfigurēt patvaļīgus hotkeys, ar kuriem kontrolēt fona mūziku;
  • "Queue" iespēja pleijlistē;
  • Pieejami vērtīgi plugini:
    • Screen lock detector - detektē, kad es nolokoju kompi un apstādina mūziku;
    • Toaster - Smuki, neuzkrītoši parāda tekošās dziesmas nosaukumu;
    • Enhancer - visu laiku labākais mūzikas DSP "uzlabotājs" (žēl tikai, ka pamests). Zinu, ka melomāni par tādām lietām spļaudās, bet man uz maniem MP3 dikti patīk. :) Iebūvētais ekvalaizeris ar savu regulāro "clipping" netur līdzi.

Nesaku, ka citiem pleijeriem nav līdzīgu fīču, vai pat nav kāds labāks pleijeris, bet neesmu veltījis laiku tirgus izpētei, jo esmu apmierināts ar šo. Ja kādam ir zināms kas labāks, varat mēģināt man iepārdot. :D Bet visas šeit minētās fīčas (un, ļoti iespējams, ka arī pāris, par kurām šobrīd esmu piemirsis) es noteikti gribu, un bez kādas no tām nemaz neapsvēršu variantu.

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Cits - MediaMonkey

Uzmet otrā AIMPa skinu un ir ok. Personīgi jūtu, ka trešajam tomēr skaņa biš kvalitatīvaka kā 2. Protams, tas tik mans neaudiofīla slēdziens :>

Link to comment
Share on other sites

A foobaram gadienā nebija pa defu probzas gremot FLAC?

Link to comment
Share on other sites

VuPlayer - atskaņo gandrīz jebkuru audio formātu, un paredzēts TIKAI mūzikai, atšķirībā no daudziem - Windows MP, Winamp, VLC, ieskaitot.

Link to comment
Share on other sites

Foobar labi tiek galā ar FLAC, ikdienā gan izmantoju AIMP (šobrīd jau AIMP3), toties ar Foobar var datorā DVD-Audio paklausīties.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pārsvarā dziedu dušā pats, ja iradio, tad winampis + mmd3, flaciem arī winampis ar kaut kādu speciālo spraudni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Athlons

Cits - VU player... pārgāju uz šito, jo Apollo suports jau sen kā beidzies un uz sistēmas, kas jaunāka par XP, ne īpaši stabili darbojas...

patīk tas, ka riktīgi interfeiso-vulgaris... nekādu lieku bling-bling, izņemot, protams, VU metru, kas patiesībā reizēm pat ir ļoti noderīgs... :declare:

Link to comment
Share on other sites

Windows Media Player.

citādi patīk winamps ar pluginiem n shit, bet neciešu ka reizi gadā nobrūk library nezin kada mārrukta pēc. un tad līdz tikai bibliotēkas failu izdzēšana. un tāds niknums kad milzīgajā kolekcijā favorīti pazuduši un izlases.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Winamp un Kantaris

Link to comment
Share on other sites

Vispaar jau ja buus shvaka audio karte vai skaljrunji tad pleijeris maz ko mainiis bet uz Windows Aimp jo vienkārši darbojas kaa vajag - ir mazs, eerts, up2date, funkcionaals un ne tikai piedaavaa vairaakus playlist bet pat pats sagrupee playlist mapees..veel Songbird un The KMPlayer ir ok. Ieksh Linux gan veel naaksies ko pamekleet bet pagaidaam Xmms un citu biedru iepriekshmineetie caur Wine.

Sheit laba lapa. http://www.alternativeto.net

Linux - Audicious, agrāk XMMS lietoju, bet tas laikam aizgājis pensijā.

Audacious ir XMMS turpinaajums. Veel vari izmeegjinaat Qmmp. Xmms arii var atrast vairaaku distributiivu repozitorijos vai forumos pamaaciibu kaa ieinstaleet.

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

+1 par Kantaris. Nezināju tādu - jaukas pārmaiņas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Foobar labs, uzticams, vienkāršs, ar visām vajadzīgajām fīčām un maz ēd resursus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...