Jump to content

DELL Inspiron N5110


Narko
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Tā kā ir vēlme iegādāties portatīvo datoru, tad vēlos nedaudz pakonsultēties ar zinošākiem cilvēkiem, pirms izdaru lēmumu par pirkšanu.

Tā tad, runa ir par portatīvo datoru DELL Inspiron N5110.

Parametri:

Processor: Intel Quad Core i7-2630QM 2.0 GHz (6MB cache, Quad Core, 2.9 GHz Turbo)

RAM: 4GB DDR3 1333 MHz

HDD: 640GB

VIDEO: nVidia GeForce GT 525M 1GB

Display: 15.6" HD LED 1366x768

USB 3.0 & Intel WiDi (Intel Wireless Display)

eSATA, HDMI ports

1.0 mp HD (1280x720) vebcam

post-84250-0-80536600-1305098377_thumb.jpg

Ko jūs labu varētu teikt par šo laptopu un tā iespējām vai varbūt tieši pretēji - ne tik labu? Varbūt varat pateikt vai šis laptops ir labāks par iepriekšējā tēmā aprunāto laptopu --> http://www.boot.lv/f...er-aspir-5742g/ ?

Paldies jau iepriekš!

Labots - Narko
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu par 500Ls ar i7 un šādu video ir OK. Bet šāda jauda portatīvajam nav vajadzīga. Spēlēšanai labāk lasīt kopā galddatoru.

Link to comment
Share on other sites

Zinu jā, ka labāk spēlēm būtu būvēt stacionāro kompi. Bet nu es gribēju zināt citu viedokļus par šo laptopu, jo pats īpaši nekrāmējos ar šādām lietām un tāpēc neorientējos cenās.

Man uz doto brīdī ērtāks ir laptops, tāpēc interesējos par šo konkrēto modeli, jo izskatās labs piedāvājums. Tīri tikai spēlēm nedomāju viņu pirkt.

Varbūt varat pateikt kurš būtu tā kā labāks, salīdzinot iepriekšējā tēmā minēto Acer Aspire 5742G un šo Dell Inspiron N5110?

Un varbūt ir kādas negatīvas atsauksmes vai varbūt arī pozitīvas par konkrēto laptopu brendiem - Dell un Acer? Kurš jums šķiet labāks (varbūt ir kaut kāda pieredze)?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kopumā, protams, ka Dell būs kvalitatīvāks.

 

Abas kartes

 

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-540M.41715.0.html

 

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-525M.43889.0.html

 

Un abi procesori

 

http://ark.intel.com/Compare.aspx?ids=52952,52219,

 

Pārējais viss +- vienāds. Ja pareizi noprotu, tad Dell atļauj pārslēgties uz integrēto video, kad nav vajadzīgas lielas video jaudas. Vai to pašu var izdarīt ar i5 - nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Ahā. Liels paldies par šo info. Viennozīmīgi noderēs ;)

 

Nezinu.. Varbūt vēl kādam ir kas sakāms par šo vai šiem laptopiem? Varbūt ir kāda sava pieredze - nācies saskarties ar kādu no šiem aparātiem?

Link to comment
Share on other sites

Ir man tāds acer. Esmu jau puslīdz apradis, bet nesaukšu viņu par baigi labu. Plastmasa ļoti lēta, plāna un prasta, štruntīga klaviere, mono skaļrunis. Atšķirībā no tā dell nav arī eSATA. Karšu lasīklis ar tāds nekāds. Ja pareizi atminos, tad 2 veidu kartes tik varēja iebāzt. Tā jau pofig, bet agrāk biju pieradis uz vecā lapša, ka ar adapteri varu telefona atmiņas karti (M2) lietot, a tagad nekā - bet nu ok, tas nav tik būtiski. Nu ja interesē tikai jauda, tad domājams, ka apmierinās kā viens tā otrs. Ja man būtu bijusi tāda izvēle, kad ņēmu lapsi, tad ietu uz dell.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. wrx, tavs komentārs tiešām labs. Noderīgu informāciju sniedzi. Tagad jau man laikam ir skaidrs, kuru laptopu labāk ņemt. Paldies! ;)

Link to comment
Share on other sites

ja interesē ir arī Inspirion ar i7 pa 550Ls max konfigurācija

Link to comment
Share on other sites

Guntarsm

Sveiki

 

Es tieši nopirku to dell portatīvo datoru

Diezgan jaudīgs

patestēju

strādā ar 4 kodoliem reāli var dabūt 2.6 līdz 2.8 GHz

Datoram ir divas videokartes integrētā un nVIDIA GeForce GT 525M

Standartā izmanto integrēto videokarti

bet spēlēm vai jaudīgām programmām nVIDIA GeForce GT 525M

Dažreiz nesaprot ka ir jāieslēdz nVIDIA karte tad tas jādara manuāli nVIDIA konrolpanelī kurai programmai vajag lietot nVIDIA grafisko dzini vai lietot integrēto

Nedaudz nočakarējos instalējot videokartes draiveri

Neļāva instalēt NVIDIA draiveri bija papriekš jāinstalē Intel integrētai videokartei draiveris

Ja vajag jaudīgām 3D programmām (piemr. Revit Autocad, Archicad vai citām) lietot tad tas dators ir OK

Bet teikšu godīgi par DELL kvalitāti nav labāki par Acer

Man tas Dell nosprāga jau pēc trīs nedēļām

aiznesu uz garantiju jāgaida divas nedēļas kad sataisīs

noplīsa ventilators CPU dzesēšanai

Man darbā vēl bija citiem DELL visi ir nesti uz garantiju

vai nu disks nosprāgst vai barošanas bloks

vienīgi labi ka ir garantija 3 gadi

Tāka teikt ka DELL ir kvalitātitāki par Acer nav (vienīgi plasmasasi labāki ir DELL)

Acer būs labāka skaņa un var pieslēgt mājas kinozāli tam DELL nevarēsi

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...