Jump to content

Win 7 x64 lielā problēma


edzzzy
 Share

Recommended Posts

Labvakar, godājamie foruma biedri!

 

Diemžēl, esmu par dumju, lai pats tiktu galā, bet pietiekoši gudrs, lai palūgtu palīdzību!

 

Tātad, man ir šāds PC:

 

intel i7 920 (C0 stepping)

Asus P6X58D-E

OCZ DDR3 OCZ3G1333LV6GK (3x2 GB)

Gigabyte GTX 460 GV-N460OC2-1GI

Chieftec CFT-750-14CS

Cooler Master HAF 912 PLUS

 

Problēmas ir TIKAI ar x64 WIndow 7 (Ultimate, Professional, Home) ar DVD un arī USB instalēts. Ar x32 nav nekādu problēmu, bet gribu x64, lai varu izmantot visu PC jaudu!

 

Problēma, ieinstalējot ir diva veida kļūdas:

 

1. kernel power event id 41

2. nvlddmkm stopped responding

 

1. sanāca atrisināt (event viewer vairs nebija šādas kļūdas), bet 2. nē, nav iespējams pastrādāt, vai kaut ko paspēlēt, jo spēles vienkārši uzkarās, vai izslēdzās, un netikai spēlēs, arī var vienkārši Office uzkārties, vai FireFox, vienvārdsakot, viss...

 

Ir izmēģināts:

 

* nomainīt visas detaļas pa vienai (sākot ar videokarti, RAM, un līdz pat ieliekot citu skaņas karti);

* visi draiveru ieteikumi ko google sniedza;

* visi MS windows ieteikumi;

* visādu opciju mainīšana BIOS (arī RAM timings)

* GPU overclock/underclock utt

 

Man nav vairs variantu, nekādu, tādēļ, lūdzu, palīdziet, vai nu ar ideju, vai nu ar darbu, šis attiecās uz visiem datora PRO pavēlniekiem:

 

uzlikt man Win7 x64, strādajošu, bez error, atlīdzība garantēta:

 

1. $$$

2. neizsakāma pateicība un respekts no manis

 

p.s.

Esmu pavadījis tik daudz stundu pie datora, ka sāku viņu ienīst, labāk pievērsīšos savam darbam un ceru uz kādu palīgu, kuram ir laiks un zināšanas man palīdzēt!

 

 

p.s.s.

Saraksts: Ko esmu mēģinājis!

 

šos visus:

 

http://www.instructables.com/id/How-to-Fix-the-Nvlddmkm-Error/

 

pielikumā esošā *.doc failā visu, kas tur ir...

 

 

PALDIES un ceru uz palīdzību, atlīdzība garantēta, par visu vienosimies! :pioneer:

Windows 7 x64 kernel power error ID 41.doc

Labots - edzzzy
Link to comment
Share on other sites

duksis

Esi mēģinājis tikai vienu instalāciju vai vairākas x64 instalācijas??

Link to comment
Share on other sites

deboshieris

Probleema ir nvidia video draiveros

Driaverus video kartei nem no nvidijas lapas

Link to comment
Share on other sites

edzzzy
(labots)

Paldies, par ieteikumiem, laikam nedaudz neprecīzi esmu izteicies:

 

* esmu mēģinājis vismaz 5 dažādas Win7 x64 instalācijas (ar SP1 un bez + dažāda veida - Home, Pro, Ultimate, kā arī ar Trial versiju un bez, man vienu brīdi likās, ka tas varbūt ietekmē kaut ko...);

* draiveri ir izmēģināti visi, sākot ar Win piedāvātajiem, tad jaunākajiem no Nvidia, tad no tiem kas nāca diskā līdzi, tad pat vecākus Nvidia draiveru versijas

 

 

p.s.

Ļoti ceru uz kādu datora GURU, kurš vienkārši ņems un visu sataisīs!

Labots - edzzzy
Link to comment
Share on other sites

The_Saint
(labots)

Laikam, ka līdzīga bēda iet jau no 2007 gada un vistas laikiem:

http://forums.nvidia...c=25381&st=2240

 

Pamģēini AMD/ATI video karti, ja ir tāda iespēja. Izskatās, ka tava konfigurācija ir gļukaina. Shit happens

 

P.S. vari sporta pēc pamēģināt pamatplatei BIOS update.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, es, rasi, joka pēc atstātu vienu ram moduli, un tad to 64 provētu uzinstalēt un padzenāt.

Bet - jautājums gan arī - kurā brīdī un cik ilgi pēc instalācijas problēma parādās, ja kauču kad, kad viss sainstalēts, tad var ļoti lēnos tempos instalēt draiveri pēc draivera (pa starpām padzenājot kādu prastu testu, vai kauču vienkārši failus pakopējot).

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

Ir izmēģināts:

 

* nomainīt visas detaļas pa vienai (sākot ar videokarti, RAM, un līdz pat ieliekot citu skaņas karti);

 

 

Varbūt tieši mātē ir vaina? :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

edzzzy
(labots)

The_Saint ---------->

 

* ir mēgināta ATI karte, tas pats, bet TIKAI ar Win7 x64, ar citām OS ir OK;

* konfigurācija uz citām OS strādā;

* BIOS jaunākais, tā bija 2.lieta, ko veicu;

 

Paldies, par ieteikumiem!

 

p.s.

Mani risinājumi, kuri man galīgi NEPATĪK:

 

1. Win7 32bit (nevarēšu izmantot visu PC jaudu);

2. Win XP x64 (izskatās nesmuks + 12 gadu vecs);

3. Apple (tur vispār nekas neiet un "X" ir otrā pusē);

 

 

Baigais Janka---------->

 

*Ir mēģināts ar vienu RAM moduli dažādos slotos;

*Problēma nav, kad ir pliks Win7 ar tā draiveriem, problēma parādās, kad draiveri ir uzlikti, bet bez draiveriem, piem. arī spēles neiet, nav nekāds Physics vai kas tas bija Nvidia utt.

*Mans tests ir Mafia2 vai Assasins Creed, (Mafia max ir gājusi 30min, Assasins 5min)

 

 

martinno---------->

 

Diemžēl, ar citu MB arī tas pats.

 

 

Pēc visa ižmēģinātā man ir skaidrs, ka tā ir MS vaina un vienīgi, vai nu problēma ir ar RAM atpazīšanu priekš x64 (ar 32 bit, nav problēmas), vai arī kādi draiveri nesadarbojās, bet, situācija ir tāda, diezgan bezcerīga man, tāpēc gribu, (laikam, jau apnikums un riebums pret šo visu, cik cilvēkiem neesmu veiksmīgi pārinstalējis, salicis, labojis PC - aptuveni 95% - 1 bija sadegusi MB, bet ar savu netieku galā), lai kāds man vienkārši visu sataisa! :)

Labots - edzzzy
Link to comment
Share on other sites

The_Saint
(labots)

ATI/AMD Karti mēģināji likt?

Sen senos laikos, kad remontēju kompjus, tad arī bija viens mistiskais aparāts. Tika nomainīts gandrīz viss. Beigās ar tehnisko direktoru kasījām paurus - bija atlikušas 2 detaļas - korpuss un CPU. Nomainījām proci un problēma atrisinājās. Bijām šokā, jo it kā viss gāja, bet neinstalējās SP1 (uz WinXP).

Šāviens tālu debesīs, bet ja visu esi jau mainījis, tad pamēģini arī procesoru, jo to diez vai kāds iedomātos mainīt, ja dators pēc būtības strādā :D

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

edzzzy

The_Saint ------->

 

Korpusu arī esmu nomainījis, pat DVD lasītāju :)

 

Procesors, ok, kādam nav i7 uz LGA 1366?

 

p.s.

Man uz vecā Athlon ir tieši tas pats, ar x32 Win7 viss strādā, bet ar x64 ir abas problēmas, gan video, gan Kernel 41, vienīgais kompjiem kopīgais ir monitors, bet arī tā vadu esmu nomainījis ne tikai DVI bet arī VGA (HP 22 collas)

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Ja nēesi mainījis proci, tad mēģini to :D

Ārkārtējas situācijas pieprasa ārkārtējus risinājumus.

Link to comment
Share on other sites

Ja korpusu esi mainījis, tad PSU arī? PSU nav tā visbiežāk plīstošā detaļa, bet, ja tā plīst, tad efekti ir visjocīgākie.

 

Un, ja kas, izklausās pēc hardware vainas. Var arī retos gadījumos trāpīties nesavietojamas detaļas, protams...

Link to comment
Share on other sites

martinno
(labots)

A kurā brīdī sākas tie errori? Uz pilnīgi tīra Win? Vai pēc draiveriem, vai pēc softa instalēšanas? Pēc kura draivera aiziet ciet?

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Reikan

Nezinu vai palidzes,man lidziga problema bij,kad lasiju kopa savu kasti,manam pc nepatka HDD,isti neatceros vai biosa setingi,vai uz plates sata pieslegumus pamainiju,un kaste vairs nekaras,zillogus neradija,un startejas normali.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

*Problēma nav, kad ir pliks Win7 ar tā draiveriem, problēma parādās, kad draiveri ir uzlikti, bet bez draiveriem, piem. arī spēles neiet, nav nekāds Physics vai kas tas bija Nvidia utt.

 

Nu tad to, ko es jau teicu - tad jau vari noskaidrot, kurš konkrēti draiveris čakarējas. Liec vienu pēc otra, un starplaikos padzenā dampi, un tak ne jau spēles, pie kājas, ka tās neiet. Pēc tam jau var konkrēti domāt, vai provēt svaigāku draiveri, vai vecāku, vai meklēt kādu alternatīvu.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Kam vēl, ja ne spēlēm vajag tādu monstru likt?! :D Ja cilvēks ir licis kasti izklaidei, tad tā funkcija ir arī primārā.

Tiešām būtu vēlams zināt, kā tieši tu tās detaļas mainīji un pret kādām.

 

ŠOdraiveri arī mēģināji?

ŠOdroši vien ar mēģināji?

ŠOs visus esi mēģinājis?

 

Vēl viens šāviens gaisā.... video kartei barošanas vads ir ieštepselēts?

Link to comment
Share on other sites

Vispār... viena lieta, ko šai topikā neesmu manījis... a Tu temperatūru VGA/CPU skatījies?

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

Lieku uz draiveriem.

Tiek nepilnīgi atinstalēti Win7-x64 iebūvētie, tāpēc jaunie konfliktē ar vecajiem.

tobiš-minējums.

Link to comment
Share on other sites

edzzzy

Mēģināšu īsumā atbildēt:

 

* procesors nav mainīts (nav cita pieejama);

* PSU ir mainīts;

* detaļas ir pārbaudītas MB mājas lapā, PSU pēc interneta atsauksmēm;

* HDD WD Caviar Black SATA3 640GB (ir mēģināts ar citu);

* čakarējās video draiveris, manuprāt,

* kompi liku izklaidei, savādāk jau nevajadzētu tik jaudīgu, tāpēc negribu likt XP, gribu lai ir smuki un skaisti, nauda ir iztērēta tam, bet atliek visu palaist dzīvē;

* temperatūras CPU (vairāk pa 50C pie noslodzes nav bijis, kartei ~ tas pats, nu neiet man tik ilgi spēles lai uzkarstu kaut kas, diemžēl);

 

Sanchus------------>

 

Domāju, zinu, Tev taisnība, bet kā labot, nav idejas...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Kam vēl, ja ne spēlēm vajag tādu monstru likt?! :D Ja cilvēks ir licis kasti izklaidei, tad tā funkcija ir arī primārā.

Nē nu, [boot.lv tomēr ir lašaras] ... tevi, kā saka... KAMĒR PĀRBAUDA, KURŠ TIEŠI DRAIVERIS VAINĪGS, NAV KO FANTAZĒT PAR SPĒLĒM, BET TĀ VIETĀ KAUT FAILUS PAKOPĒ. Cik saprotu, tas krash tak ir teju vai minūšu jautājums, ja jau cilvēks n OSus paguvis izprovēt.

Ceru, ka tagad skaidrs, ko gribēju teikt :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Ideja jau skaidra, bet nu ko tu ieteiksi, lai testētu? 3d marku? Sandru?

Galvenais cilvēkam ir veikt izmaiņas konfigurācijā un pārbaudīt ir/nav problēma. Ja viņš raksta, ka tā parādās pāris minūšu laikā, tad diez vai ir jēga laist sintētiskos testus. Protams, ja tests veic diagnostiku vēl ātrāk - tad labāk mēģināt ar to. Pašam nebūs jāspaida pogas. Varēs sūkt aliņu un skumju seju gaidīt, kad atkal nokarās aparāts :)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Gan jau, ka tīkla draiveris kauču kāds defaultais uzlicies ir, lai kaut ziņas iekš Firefox [protams, sākumā bez flašiem un visādiem citādiem addoniem] palasa, tam nekādus draiverus nevajag. Jebšu pēc čipseta, nākošo uzreizi lai liek tīkla draiveri, un lasīt tekstu no sākuma :) Bet kamēr nenoskaidros, kurš konkrēti - sausa runa.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

edzzzy

Ir kopēti faili no 8-150GB un nekā, viss strādā, bet ir nokāries:

 

*visās Office aplikācijās;

*internetā;

*skatoties filmas;

*spēlēs;

*instalējot updates;

 

tas tā, viss, kas nāk prātā.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu, karas jau nVidia draiveris, par to nav šaubu. nvlddmkm ir nVidia draivera fails. Jautājums tikai - kāpēc? Vai tas tiešām ir draivera gļuks, vai arī tur kāda hardware problēma? Jo tas, ka bez draivera viss ir stabili, vēl nenozīmē, ka vaina ir draiverī. Bez draivera arī netiek izmantotas daudzas hardware fīčas.

 

Lai arī... hmm... interesanti ir tas, ka 32-bitu režīmā viss strādā. No hardwares skatu punkta 32-bitu režīmā atšķiras tikai CPU darbināšana un RAM darbināšana. Software režīmā ir citi draiveri. Nu, protams, draiveru problēmas tas neizslēdz, taču tādas lietas kā VGA, PSU un HDD gan.

 

Ja RAM notestējas kā vesels (ar piezīmi, ka jātestē uzreiz visi 6GB tajos slotos, kuros arī pēc tam tiks darbināti, jo bojāts var būt arī slots), tad no hardware atliek tikai CPU. Pamēģini kādu citu 64-bit CPU (neiespringsti uz i7, galvenais, ka ir 64-biti).

Link to comment
Share on other sites

Norchello
(labots)

Tās visas kļūdas un errorus ko tev rāda ir sūds un ne vienmēr atbilst patiesībai. Parauj kastei sāna vāku vaļā un patausti to radiatoru zem procesora ligzdas ,tas kas dzesē chipsetu,ja karsts (man bija līdzīgs gadījums),tas bija atlecis nost no chipseta, pamanīt tā uzreiz nevar,bet paņemot nost varēja manīt ka vecā termopasta bija pakaltusi un viņš kartīgi nepiespiedās. Nomainīju termopastu saliku visu atpakaļ un vairs tie simptomi neparādās.

 

P.S Es ar šito gļuku mēnesi čakarējos,līdz nejauši to izdevās atklāt,arī Asus mātesplate.

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

edzzzy

Kastei vāks nav vēl bijis pat ciet, diemžēl, un temperatūras ir arī ar roku baudītas, tā kā tas atkrīt!

 

Nākamais jautājums, kurš uzņemsies sataisīt? :)

Link to comment
Share on other sites

Es jau labprāt pie liekas kapeiciņas tiktu, tikai izklausās, ka Tu esi tikpat gudrs, kā es :(

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Saku godīgi, ka kaut kas te nav kā nākas.... Tu saki, ka esi mainījis X dažādas komponentes un XY dažādas intalācijas un problēma atkārtojas. Tad tev teorētiski sanāk otrs dators ar 64 bit proci :) Ieliec savu i7 tai otrā sistēmā un sainstalē to. tad arī problēma turpinās?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Paklau tu video kartei papildus barošanu esi iespraudis? Vēl kā variants CPU ir beigts 64 bit instrukcijas. Ideāli ja to i7 varētu iebāzt citā MB (pārbaudītā), un tad paļurināt. Pa lielam varianti ir divi CPU vai MB. Parasti tā ir MB. Bet ļoti retos gadījumos arī CPU mēdz jokoties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

duksis
(labots)

Vispār neticās, ka cpu gļuko, jo tad uz citām(xp. win 32bit) tas būtu redzams. Dažkārt vajag uzlikt jaunāko bios(vienai kastei tā bija)

Labots - duksis
Link to comment
Share on other sites

edzzzy
(labots)

Vilx ------>

 

Ja Tev tiešām ir vēlme, varu vest Tev un Tu visu sataisi, norēķinamies, es spiežu Tavu roku, pateicos + Tu man pastāsti, kas bija par problēmu, ja esi ar mieru - PM.

 

The_Saint ------>

 

Nav vairs pieejama tā otra MB un CPU, bet izmēģināju visas kombinācijas.

 

it.invalīds ------>

 

Jā, kad gudrās idejas beidzās, ķēros pie "muļķa faktora", mainīju vadiņus vietām, spraudu ventilatorus citos socketos, vidokarti liku citur, videokartes vadus liku citus (modulāros), SATA vadiņus mainīju, ne tikai vietām, bet arī konektorus citus.

 

duksis ------>

 

BIOS ir jaunākais. Un par to CPU, es arī brīnos, kā var uz 32 bitu iet un uz 64 bit neiet?

 

 

Jaunākā info, vakar bija nedaudz dusmas uz sevi, ka nekas nesanāk, un pamēģināju:

 

1. samainiju cietajiem SATA konektorus (izvēlējos citus);

2. BIOS reset (nekādi OC, vienīgi SATA3 norādiju kā AHCI Marvell konektorā un noņēmu Express Gate nost);

3. Memtest+ testēju RAM, līdz piegriezās (~1h)

4. uzliku jaunu win7 x64 Home

5. Ieinstalēju videokartes draiverus (no CD, kas nāca līdzi);

6. Uzliku MAFIA II un paspēlēju 20 min un spēlei pilnīga dakāra (event manager teicās kernel power ID 41, bet reāli, tieši tas pats, kas iepriekš)

7. I-netā atradu, ka vajag videokartes draiverim DeadLock detection atcelt, tā arī darīju- neko nemainīja. :(

8. Nolamājos,gāju gulēt, atbraucu uz darbu!

 

ņemiet vērā, ka veicu TIKAI šīs darbības, nekādi updates vai citi drauveri netika likti, pat skaņa nebija.

 

Tātad, kurš man sataisīs PC (ja detaļa kāda beigta, nomainīsim), man vajag Win 7 x64 (vienalga kādu), kurš strādā nevis tikai kā ofisa dators, bet arī kā spēļu dators bikiņ, tomēr, izmaksāja pārāk daudz tas viss.

 

Samakasa pēc vienošanās, ar PVN, vai bez, ar līgumu, vai bez, kā vajag. Īsāk sakot, vajag entuziastu ar laiku, saprašanu un vēlēšanos atrisināt problēmu. :)

 

Gaidīšu ziņas!

Labots - edzzzy
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Sporta pēc jau ir interese, kas būs beigās par vainu, bet nēesmu labākais kandidāts. Nestrādāju vairs servisā un nav detaļu arsenāls mājā. Pašam stāv AMD kaste, līdz ar to arī detaļas 1:1 neiet ko noeksperimentēt, bet pirmais, ko darītu aprakstītajā situācijā paķertu citu CP + MB kombināciju. Iesvied tajās pašās iekšās.

 

Ja ir pieeejams otrs dators ar saderīgām detaļām - sainstalē to, pārbaudi - viss darbojas, tad tālāk sāc pa vienai mainīt detaļas no "pacienta". Sāc ar VGA, RAM, PSU, HDD (secība nav obligāta). Līdz beigās paliek pāri CPU un MB. Un vaina būs atrisināta.

 

Vēlu veiksmi

Link to comment
Share on other sites

nnoname

3. Memtest+ testēju RAM, līdz piegriezās (~1h)

 

mazliet vieš aizdomas, ka 6gb pa stundu nevar iziet pilnu ciklu, kur nu vēl kārtīgi iztestēties

Link to comment
Share on other sites

Tiešām, jā. Atstāj labāk uz nakti Memtestu, uz kādiem vismaz 10 passiem. Man ir bijis tā, ka pāris stundas iet bez kļūdām, un tad tikai parādās errori. Bet, pat ja pārādīsies kļūdas, tas uzreiz nenozīmē, ka jāpērk jauns RAMs, arī citas komponentes var neļaut iziet Memtestu, piemēram mātesplate vai PSU.

Izdari šito kaut vai tikai ķeksīša pēc.

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Sveikas Meitenes,

Man liekas , ka jāsāk ir ar RAM moduļiem. Pamēģini istalēt ar vienu, ja nesanāk, rauj ārā mēģini citu. man ir bijis līdzīgi, - problēma - RAM gļukains.

Ja nelīdz stiep uz bodi, kur pircis, lai speci meklē vainu.

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
(labots)

Sveikas Meitenes,

Man liekas , ka jāsāk ir ar RAM moduļiem.[..]

 

Sveika, Meitene, man liekas, ka jāsāk ar pavediena lasīšanu no sākuma. :D

 

Bet par tēmu - piekrītu tiem, kas saka, ka jāņem strādājoša sistēma un jātestē katra komponente atsevišķi. Izskatās ļoti jocīgi. Sistemātisks, ķēpīgs un arī gana ilgs darbs tur ir. Es gan pats ar nevaru fiziski to izdarīt, nedzīvoju pašreiz Latvijā. :) Un nav man arī donora sistēma uz Intel jaunā socketa bāzes...

 

Šādos gadījumos dažkārt parādās domas, ka ir vērts ņemt nokomplektētu datoru - kaut kas neiet, var nest atpakaļ uz garantiju. Bet šitik tizlas ķēpas tiešām ir retums. :black eye:

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Sanchus

edzzzy:

Gadās, ka MB BIOSa settingos <default> uzstādījumi neklapē kopā ar komponenšu specifikāciju.

Vari iemest te visus BIOSa uzstādījumu logus? Mēģināšu pēc tam sazināties ar vienu IT, kuram bija līdzīga problēma ar ATI VGA.

BIOSa settingi bija jāpieregulē. Neatceros tikai kam. VGA vai RAMam.

Link to comment
Share on other sites

edzzzy
(labots)

The_Saint------->

 

Nav diemžēl man citu datoru kur patestēt 1366 sistēmu (MB+CPU)

 

nnoname un zils ------->

 

Ok, uzlikšu lai ilgi testējās RAM, vienīgi defaulta atrums ir 1066 nevis 1333, bet ir mēģināts abejādi

 

Tehnoman------->

 

Ir mēģināts ar vienu RAM dajebkurā slotā

 

Sanchus------->

 

Lūdzu, pastāsti, kuras sadaļas vajag Tev no BIOS safočēt (tur tiešām ir daudz), lūdzu, lai varbūt tas paziņa, vai Tu apskatās MB BIOS manuālī: manualis

 

Un lai pasaka, kuras sadaļas interesē.

 

 

Paldies un ceru, ka kopā, mēs tiksim galā! Paldies un turpinām strādāt! :)

Labots - edzzzy
Link to comment
Share on other sites

Koala_2012

Cik skatos, Tev šīs dienas jautri gājis. :) Vienīgais, kas man nāk prātā - nestabila strāva. Pie kaimiņa/drauga nevari aiznest?

Link to comment
Share on other sites

Sanchus
(labots)

Palaid šo:

Intel Processor Identification Utility

 

Pieinstalē, un apskaties vai sakrīt frekvences ar BIOSā norādītajām. Programmai ir 3 daļas, pirmajā daļā CPU frekvencēm ir jāsakrīt ar tām, ko sagaida MB.

 

Tad atrod BIOSā sadaļu: QPI settings

 

Katram procesoram (un vai atmiņai) ir savi Quick Pass Interface settingi, kas var gadīties, ka jāiestāda manuāli. Tur esot hercos vaina bijusi.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...