Jump to content

Tīkla karte līdz ~ 30 Ls


Lapins
 Share

Recommended Posts

Labdien, kāda būtu pietiekoši laba kvalitatīva tīkla karte līdz kādiem ~ 30 Ls. Kuras firmas ražojumu labāk izvēlēties? Vai Intel ražo pietiekami labas, kvalitatīvas tīklenes? PCI tīklene, RJ 45. Parastais vadu internets. Ethernet, bez modēma. Provaideris Mits.lv.

Un vai ir vērts pirkt atsevišķu uz PCI slota spraužamu tīkleni? Vai arī pietiek ar iebūvēto? Vai ir kāda vērā ņemamas atšķirības kvalitātē un ātrdarbībā starp iebūvēto tīkla karti un uz PCI slota spraužamo.

Labots - Hot_dog
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

impulse

pa tiem 30Ls samaksā 2 mēnešu rēķinu nevis kaut kādu tīkla karti pērc. :D

Link to comment
Share on other sites

Lapins

pa tiem 30Ls samaksā 2 mēnešu rēķinu nevis kaut kādu tīkla karti pērc. :D

 

Ko tu tur gvelz. Par netu maksāju regulāri, katru mēnesi. 9.07 Ls/mēn.

 

Vispār šajā postā nav runa par maksāšu par netu vai arī par nemaksāšanu.

 

P.S. Ja nav ko teikt atbilstoši tēmai, tad labāk paklusē.

 

šis posts ir domāts kā joks? :D

 

 

Nē, es meklēju kādu sakarīgu tīkla karti. Vēlos uzzināt vai ir kāda būtiska atšķirība starp iebūvēto un uz PCI slota spraužamu karti.

Link to comment
Share on other sites

Vaidzēja jau no postiem saprast, ka nav jēgas pirkt atsevišķu. Ja vien nevēlies wifi vai integrētā nav mirusi.

Link to comment
Share on other sites

Lapins

Wifi man nav 100 gadus vajadzīgas. Laikam tiešām nav vērts tērērt naudu priekš labas/ dārgas tīklenes.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

un kas mainās no tā kad tev ir laba tīkla karte kā mājas lietotājam ?

PILNĪGI NEKAS!

ja tev būtu k-kāds PC tipa serveris kur tikla kartei būtu jatur slodze un milzīgi daudzumi datu jāstumj cauri tad jā, bet mājām nah!

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Wifi man nav 100 gadus vajadzīgas. Laikam tiešām nav vērts tērērt naudu priekš labas/ dārgas tīklenes.

Ir vērts, naudas vērts. Reāli nejutīsi pilnigi nekādu atšķirību, protams ja vien tava tagadējā tīklene nav ļoti kakaina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...