Jump to content

Nokia 5230 // TELE2


Janchukinshh
 Share

Recommended Posts

Tātad nesen onkulis man atdeva savu Nokia 5230. Dīvaini likās fakts, ka ievietojot savu ZeltaZivtiņas karti uzrādijās - SIM kartes reģistrācija neizdevās.

Likās, ka vienkārši telefons nav atbloķēts ( Jo tas sākotnēji tika ņemts kā LMT mazcenas )

 

Bet vēlāk aizgāja, varēja sūtīt SMS u.t.t Prieki beidzās līdz šodienas rītam, kad atkal nerādijās operators un regulāri uzrādijās - SIM kartes reģistrācija neizdevās.

 

 

Kur varētu būt problēma? Kā to atrasināt, vai vismaz pie kā vērsties?

 

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Man kaut kas līdzigs bija, rezultātā sim tureklis bija sačakarēts un nepiespieda karti riktīgi.

Link to comment
Share on other sites

Janchukinshh

Man kaut kas līdzigs bija, rezultātā sim tureklis bija sačakarēts un nepiespieda karti riktīgi.

 

Centos pie Sim kartes pievienot klāt nelielu papīra gabaliņu, lai tur viss ir ciešs, bet rezultāts arī nesekmīgs. Hmm.. :/

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

vari doties pie Tele2 operatora, parasti taa ir ja beidzies izmantoshanas terminjsh, karte neaktiiva, otrkaart paveca simkarte... Otrkaart var paliidzeet iespeejams programmas atjauninaajums.

Link to comment
Share on other sites

Janchukinshh

Nē, ar SIM karti viss kārtībā. Uz otra telefona iet ļoti labi.

 

Varbūt tomēr nav atbloķēts - Bet tikai nesaprotu, kāpēc ik pēc laika uz pāris minūtēm ( lielākais uz 2h ) ir paķēris to Zelta Zivtiņas karti.

Link to comment
Share on other sites

ja jau telefons ir pirkts lmt un ligumsaistibas ir beigušas ka ari ir papiri tad lai pircejs aizstiepj tel uz lmt un šamejie lai atbloķe un problemas beigsies jo varetu but ka kautkas gļuko un tape ta iet ta neiet(vairak jau izskatas ka tev tur neiet tas tel...

Link to comment
Share on other sites

ja jau telefons ir pirkts lmt un ligumsaistibas ir beigušas ka ari ir papiri tad lai pircejs aizstiepj tel uz lmt un šamejie lai atbloķe un problemas beigsies jo varetu but ka kautkas gļuko un tape ta iet ta neiet(vairak jau izskatas ka tev tur neiet tas tel...

 

Man personīgi LMT nebija nobloķējis aparātu. :) kā nopirku tā varu likt iekšā kādas kartes gribu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Navi tas ir tad,ja tev normāli noveicas. 1/10. Nu,bet es kautko esmu dzirdējis ka tā vairs mobīlo tīklu operātori nedara.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...