Jump to content

Gsm antena automašīnai


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Neesmu specs, bet šķiet, ka problēma būs nevis antenas uzlikšanā, bet antenas atrašanā (iegādē). Turklāt vēl vajag telefonu, kuram var to antenu iebakstīt. Ir slikta aizdoma, ka kārtīgs mūsdienu telefons ar microUSB ieeju nemaz antenas neatbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu tak, tai lietai ir savi telefoni, domāti izmantošanai ar ārējo antenu. Parasti tie ir telefoni, kas ražoti speciāli automašīnas salonam. Ir arī kabatas trubas ar antenas ieeju protams(man viena tāda mētājas mājās, R320s).

Link to comment
Share on other sites

Kā reizi, uzgāju savos krājumos, oriģinālu Nokia GSM auto antenu, vēl neizpakotu no celkas :)

Ja ir interese, modeli varēšu pateikt vēlāk.

Link to comment
Share on other sites

Didzis
(labots)

Man ganliekas, ka problēma būs citur. Jā, ārejās antenas bija aktuiālas pirms gadiem 10-15, bet mūsdienās, nu nezinu. Man LMT zona nu točna nekur neizkrīt. Vienīgi ja kautku Mazpisanu ciemā meža vidū varbūt var atrast švaku pārklājumu.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Es gribu pastiept mazliet zonu uz igauņu pusi, lai sēžot pie dīķa būtu lmt nevis emt :)

Link to comment
Share on other sites

Tu saki?

Ieliec mašīnā rūteri. Būs pie dīķa arī internets... :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Didzis
(labots)

A, kāda starpība. Mums tak nekas Igaunijā un Lietuvā nemainās. Sarunas maksa tāpat kā Latvijā . Liec kādu antenu gribi, vienalga slēgsies uz vietējo stiprāko signālu

Labots - Didzis
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pikinsh

Ar nosacījumu slēgsies ja nebūs atzīmēts automātiska tīklu izvēle.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...