Jump to content

Nokia n97 mini programmas


MAGONE
 Share

Recommended Posts

man ir tāda problēma, ka, piemēram, nokačāšju no ovi store kādu aplikāciju vai programmu, ieinstalēju to, palietoju, bet tad apnīk, izdzēšu.. pēc kāda laiciņa gribu atkal ieinstalēt, bet vairs nevar. vienkārši izlec logs - Nevar instalēt. un tā nav tikai ar failiem no ovi store. arī opera man bija, izdzēsu, tgd vajag atkal, bet kad nokačāju instalācijas faili un izvēlos instalēt, izlec atkal tas pats errors.

 

pirms tam biju atjaunojusi rūpnīcas iestatījumus un formatējusi to lielapjoma atmiņu, bet tas neko nedod, joprojām tās programmas, kas kādreiz bijušas uz telefona, nevar instalēt vēlreiz.

 

pārbaudīju visās vietās vai varbūt kāds instalācijas fails nav aizķēries vai kkas tml, bet bez rezultātiem.

 

ceru, ka kāds spēs mani apgaismot :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Tiešām nav iestatījumos bloķēts - 'ņepieņemt neuzticamu programmu vai kā tamlīdzīgi'˙

... ja nav, tad telefona gļuki. Viss pārējais darbojas ideāli? Nav slīcis, sists utt.? Esi mēģinājusi instalēt gan telefona atmiņā, gan atmiņas kartē?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nē, nekā tamlīdzīga..

man atmiņas karte nav, tikai tālruņa atmiņa un lielapjoma atmiņa.. tagad man neļauj ieinstalēt arī vārdnīcai valodas, kas pirms tam ir bijušas :choke: aaaaa

varbūt pamēģināt ielikt atmiņas karti un tur to visu saglabāt?

 

papild: tikko sāku instalēt spēlīti, un man pasaka, ka šī spēle jau pastāv, vai aizvietot?

kā tas ir iespējams ja es formatēju atmiņu, atinstalēju to spēlu un un atjaunoju rūpn. iestatījumus????

vienkārši ggggrrr pajautā man, kurā atmiņā saglabāt, un izlec "Nevar instalēt"..

Labots - MAGONE
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...