Jump to content

Gribu profesionālas austiņas!


icash55
 Share

Recommended Posts

 

 

Labi neizlasīju kā vajag. Tad lūgtum gudrīti paskaidro šos terminus: Koncerts Koncertmassoviks Komercmassoviks

 

ko tu man piesipies ar savu audiorastiju, pats gadījumā neesi latentais? grūtības uztvert salikteni vai vienkāršus paplašinātus teikumus?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MarisO

    8

  • JDat

    8

  • nnoname

    6

  • RudeWolf

    10

RudeWolf

Nē, vislabākās ir Stax SR-009, jo tās maksā 4500$ un tām vajag arī vislabāko Headamp Blue Hawaii SE pastiprinātāju par 5500$. Var arī censties sameklēt visprofesionālāko meistaru, kurš piekritīs uzbūvēt vislabāko Stax T2 kopiju par saviem 10000-15000$.

 

Tad noteikti viss būs vislabākais un visprofesionālākais.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Nu jā,  es negribu tādu naudu tērēt ausīm.  Domāju pirkt JH audio 16 pro vai Ultimate Ears 18 Pro.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Domāju pirkt JH audio 16 pro vai Ultimate Ears 18 Pro.

 

 

Kāpēc tieši šīs? Kāpēc ne JH13 Freqphase vai UE Reference Monitor?

 

P.S. Ceru, ka tās netiks slēgtas pie iPhone 5?

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Nu es gribu custom in ear ausis, bet nav man tādas bijušas. Cik palasīju reviews JH 16 un UE 18 esot top modeļi. JH 16 ir vairāk draiveri nekā JH 13. UE 18 maksā virs 1000gbp, bet būtiskas starpības neesot. Tāpēc sliecos uz JH 16 pusi.

Kas vainas iPhone 5? Man ir iPhone 4.

PS Tas freqphase, cik noprotams, ir pareizs draiveru izvietojums, lai dažādas frekvences skaņas nonāk ausī vienlaikus. JH 16 tas arī esot.

PPS Vai labām ausīm vajag 24 bitu FLAC ? Man šķiet, ka 320 kbps mp3 un FLAC skan vienādi. Bet iespējams, ka to FLAC iphone nespēj pilnībā atskaņot ? un dators ar iebūvēto karti ?

 

Man ļoti patīk ambient / elektroniskā mūzika, kas skan pavisam savādāk ar labām ausīm. 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Es ceru, ka esi lasījis- http://www.innerfidelity.com/content/totl-madness-24-top-line-custom-ear-monitors-reviewed

 

Tāpat arī tu noteikti zini, ka CIEM vidējais darba mūžs ir 4 gadi, jo auss kanāla forma mainās visu mūžu.

 

Austiņas, ko Tu vēlies nopirkt ir augšējo 10% ešalonā, kas skaņas ziņā ir sasniedzams no pārnēsājamā audio. Kā Tu domā, kur šajā skalā ir mobilais telefons?

Link to comment
Share on other sites

Tā ir gan. Lai dabūtu visu labumu no FLAC un JH 16 ir vajadzīgs HiFi player vai iPhone ar ārējo DAC.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Domā klausīties on-the-go? Esi padomājis, cik no skaņas kvalitātes pat izmantojot labu DAC'u un pastiprinātāju tu pazaudēsi uz kaulu vibrācijām, kad staigāsi? Nevienas austiņas arī nespēj izolēt PILNĪGI visu. Zemās frekvences no dažādiem trokšņiem tāpat tik cauri.

Šie pamatā ir iemesli, kāpēc es nekad neinvestētu vairāk par 100LVL pārnēsājamās austiņās. Sēžot pie galda daudzi no ierobežojumiem atkrīt.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Nejau staigājot apkārt,  bet darbā / mājās vai sabiedriskajā transportā (ne metro).

Staigāt apkārt ar skaņu izolējošām ausīm nav īsti prāta darbs.

Link to comment
Share on other sites

@@nnoname,šeit tavu salikteņu nav. Tāpēc ari pieprasu paskaidrot tevis izgudrotos terminus. Par saviem murdziņiem atbildēt nevari. Nu tad būtu vispār apklusis ja neko nejēdz. Klausonis mļe atradies!

Link to comment
Share on other sites

@@nnoname, tad kad kocenrta vietā parādās kocertmassoviks un kas ir komercmassovijs. Labo atbildēt par saviem vārdiem. Konkrētu cipariņus pierakstīt nevari? Slabo. Muti dzisināt māki, par vārdiem atbildēt nemāki... 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Nejau staigājot apkārt,  bet darbā / mājās vai sabiedriskajā transportā (ne metro). Staigāt apkārt ar skaņu izolējošām ausīm nav īsti prāta darbs.

 

Varbūt tomēr divas austiņas? Par to piķi, ko esi iecerējis izgāzt par CIEM var sataisīt ļoti labu mājas sistēmu. vienkārši bez ārējā DAC'a un ampa tās CIEM var nebūt spēcīgi labākas par SE425. Tiešām gribi planēt apkārt ar to sendviču, kas apiesies vēl par kādiem paundiem 500-600?

Link to comment
Share on other sites

sataisīt ļoti labu mājas sistēmu

 

jā, tā ir vērā ņemama alternatīva

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Kas tev tieši nepatīk SE425, ka raujies apgreidoties? Esi viņas dzirdējis ar labāku pārējo signāla ķēdi?

Link to comment
Share on other sites

SE425 nav nekāda vaina.  Tikai ir dzirdēts, ka custom ausis ir ērtākas / labāk izolē trokšņus. 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ja esi gatavs par "ērtākas / labāk izolē" nolobīt nepilnu kilogramu, tad by all means.

 

Gribu tikai teikt, ka skaņas viļņa un auss ģeometrijas īpatnību dēļ CIEM nekad nemācēs tādu skatuvi taisīt kā labas lielās austiņas. It īpaši ne no iPhone. Nezinu, cik tas ir svarīgi ambientajai mūzikai.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Njā ...

Pirks nez kādas ausis, klausīsies uz tām elektroniku 320kbs no telefona....

Tas būs tas pats, kas nopirkt zapiņam Pirelli P zero riepas.

Viss ko tev vajag ir kādas ausis, nu ap 100Ls, neko vairāk. OK, ja vēl tiešām mājās būtu kāds stracionārs aparāts pie kā slēgties klāt, un klausīties kādus CD, FLAC, WAV, un tad tik ejot ārā arī piespraust tās ausis pie telefona tad vēl ir jēga.

OK, bet tā jau tava nauda.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Es tiešām nolēmu netērēt tādu naudu dēļ IEM. Iegāju audio salonā un paklausījos Audeze LCD2 un LCD3.  Skaņa, protams, no abām ir fantastiski laba. Es tur gandrīz stundu nosēdēju.  Nevarēju beigt klausīties Hendeļa Dixit Dominus. Viņiem tās ausis bija pieslēgtas pie laba ampa. Šķiet, ka LCD3 skan nedaudz telpiskāk, bet liela starpība nav,  tikai maksā 2x vairāk. Pasūtīju LCD2.

 

http://www.audeze.com/products/headphones/lcd2

 

 

 

audeze-lcd2-rev-2-rosewood.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...