Jump to content

Amigo vs Okarte


Pilsonis
 Share

Recommended Posts

Zivij 27 santīmus noņemot par minūti... :whistle3:

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nekad nav bijis un nav

 

ZZ teorētiski sasniedzamais dārgākais tarifs ir 20.4 saņi minūtē :D

Tiesa, es nezinu nevienu cilvēku, kas tiešām šo tarifu lietotu :)

Link to comment
Share on other sites

cik zināms, tad Amigo sava tīkla nav. Tad uz LMT numuriem iet zvani pa lēto?

Link to comment
Share on other sites

Pilsonis

Ar tarifu Visiem tagad Tu vari runāt ilgāk, zvanot uz visiem tīkliem. Ilgāk - tas ir: 6 minūtes 28 sekundes.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nekad nav bijis un nav

 

ZZ teorētiski sasniedzamais dārgākais tarifs ir 20.4 saņi minūtē :D

Tiesa, es nezinu nevienu cilvēku, kas tiešām šo tarifu lietotu :)

 

Atkal... Vēl joprojām ZZ ar Pamattarifu uz citu LV tīklu zvanot tarifs IR 27, komats, štrunts sant./min. Cik var ļaut sevi mānīt ar tiem tarifiem, kas tiek aprēķināti, ņemot vērā bonusu? Bonuss ir patīkamā lieta, un nesen, ieviesot jaunos atjaunošanas nominālus, starp citu, tie bonusi samazinājās. Un es zinu par gadījumiem, kad aizmirstas pasūtīt pa jaunu tarifu uz cik tur dienām (110?) un tad smuki kredīts pazūd.

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, ZZ ir pati prātu čakarējošā cenu politika no visām. Saucamais faktiskais tarifs tiek izmantots, lai reklāmās maldinātu potenciālos (arī esošos) klientus, maskējot uzskaites tarifu. Agrāk, kad man vēl aktuāla bij sms sūtīšana, ZZ bij ideāls variants, bet, ja pārsvarā ir jāzvana, tad kredīts aiziet nemanot.

Uzskaites tarifs 0,27 Ls/minūtē, ir ārprāta summa. Diez vai vēl kāds operators/karte tādu summu prasa "default'ā". Protams, var aktivizēt papildtarifus, bet kā jau minēja Ant_LV to var arī piemirst un piefixēt tikai tad, kad jau vairāki lati ir paspējuši aizripot no konta. Man personīgi piegriezās katru otro mēnesi sūtīt aktivizācijas sms, turklāt, vēl par tarifa pieslēgšanu maksāt. Klientu serviss arī ZZ ir zem katras kritikas.

O!Karti mēģināt negribās, diezgan banāla iemesla dēļ. Bija pasākums, kur O!Karte bij viens no sponsoriem. Atnāca viņu pārstāve, parādija savu "jauko" raxturiņu un sabojāja visu priekšstatu par LMT kā tādu.

Amigo, savukārt, ir pārāk nepopulārs.

Šobrīd jau pāris mēnešus iemēģinu BiFri un esmu apmierināts.. Tīkla pārklājums ir labs gan Rīgā ,gan manos pāķos un ir izdevīgāk kā ZZ ar visām savām akcijām un bonusiem.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Atkal... Vēl joprojām ZZ ar Pamattarifu uz citu LV tīklu zvanot tarifs IR 27, komats, štrunts sant./min

 

Tev 27 saņus velk no maka? Nē. Ja uzskaites tarifs būtu 1 lats minūtē, un atjaunošanas karte par 1 latu dotu 20 latu kredītu sarunām, tarifs būtu viens lats vai tomēr 1 lats/20 minūtes = 5 saņi minūtē? Nespēja veikt vienkāršas matemātiskas darbības mūsdienās ir populāra, tas ir vienīgais nenoliedzamais fakts!

 

Uzskatīt uzskaites tarifu par tarifu ir vienkārši tumsonības pierādījums. ZZ vienkārši ļoti atklāti ved politiku - jo dārgāka atjaunošanas karte, jo lētāki pakalpojumi.

Labots - Kams
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik esmu novērojis ZZ ir vienīgie, kam nepieciešams veikt šādas matemātiskas darbības.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar ZZ jau ir jāveic vismaz 2x rēķināšana. Kā Kams atzīmēja, tad faktiski sanāk tas mazais tarifs. Bet ko darīt, ja kredīta atlikums ir 20 saņi? Tad pat minūti nevar noļarināt.

 

766178-5202011110705am.png

 

Vēl lieta, kas mani traku padara ZZ - dažos tarifos dala ZZ un T2 nr. atseviķi. Zvanot uz ZZ ir viena cena, zvanot uz T2 ir cita. Da kā lai zina kurš ir T2 un kurš ZZ? numuri.lv to neuzrāda.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Da kā lai zina kurš ir T2 un kurš ZZ?

 

Zvans uz informatīvo dienestu... kurš ZZ lietotājam izmaksā 7 sant. par savienojumu (uzskaites tarifs).

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Labs apraksts par jauno Amigo plānu

 

http://krizdabz.lv/telekomunikacijas/tarifs-visiem-amigo-nosaka-cik-vinu-lietotajiem-ir-jaruna/

 

Jāatzīst, ka 100% piekrītu par Amigo un ZZ piedāvājumiem - Amigo ir vienkārši idiotisks un ZZ plāni ir sarežģīti idiotiski.

 

PIEVIENOTS: Izskatās, ka O!Kartes 1 dienas datu tarifs strādā līdz 24:00, nevis 24h līdz nākamās dienas attiecīgajam laikam, kad iegāja internetā. Kretiņugas!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

 

 

Amigo ir vienkārši idiotisks un ZZ plāni ir sarežģīti idiotiski

Turpinot šo idiotisko tēmu par idiotisko amigo.

 

http://www.amigo.lv/lv/jaunumi/112

 

Šie jau sāk runāt par rituāliem:

 

Vasara ir pilna ar skaistiem mirkļiem. Tomēr prieks ir lielāks, ja dalāmies tajos ar saviem mīļajiem. Līdz 31. augustam Amigo priekšapmaksas klientiem dāvina LAIMĪGO STUNDU katru dienu. Lai dalīšanās vasaras piedzīvojumos kļūst par Tavas ģimenes rituālu!

Link to comment
Share on other sites

apvienosana

priekšapmaksas kartes ir aizvēsture, tagad mierīgi saviem ''bērniem'' varat ņemt pieslēgumu, uzliekot visus iespējamos limitus
__________________
Kredīti

Labots - apvienosana
Link to comment
Share on other sites

 

 

varat ņemt pieslēgumu, uzliekot visus iespējamos limitus

Kāpēc sevi ierobežot. Jāņem LMT Brīvība + Neatkarība, un var darīt visu bez jebkādiem limitiem

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka tas amigo joprojām velk savu dzīvi uz penšiem ... Cik zinu pastā tikai šos smērē iekšā klientūrai ... Un kāpēc LMT vajag šos īrniekus ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kāpēc LMT vajag šos īrniekus ...

 

Šie īrnieki jau sen ir lmt īpašums, sanāk tāda otršķirīga okarte... 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

priekšapmaksas kartes ir aizvēsture, tagad mierīgi saviem ''bērniem'' varat ņemt pieslēgumu, uzliekot visus iespējamos limitus

Ko tu saki!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

amigo, savus numurus,īrē no LMT. es pat nezinu, kur savā miestā viņu atjaunošanas čeku varētu nopirkt.

Baigi aizgājis uz leju kantoris.

Link to comment
Share on other sites

Numerācijas resursi SIA Zetcom gan ir atsevišķi no SIA LMT. Atjaunošanu tam Amigo vai tad nevar nopirkt visur turpat kur OKartei?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

hvz, visi lieto zz vai okarti. Pats amigu lietoju kkur 5 gadi atpakaļ .. uz nedēļu. No kā tas kantoris vispār pastāv.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kur savā miestā viņu atjaunošanas čeku varētu nopirkt.

 

nekādu čeku nevajag, caur banku papildinās elementāri

Link to comment
Share on other sites

 

 

es pat nezinu, kur savā miestā viņu atjaunošanas čeku varētu nopirkt.

Kur nopirkt to ko nevajag daudzi nezina. Kur nopirkt dzeramo odekolonu es arī nezināju, līdz pamanīju pastā. Tas ir jebkurā miestā, un tur šķiet, visu var nopirkt, dzīvas zivis tik pietrūkst! :D


Un jā, Amigo vai Zetcom neko neīrē, tā ir LMT grupa. Tāpat kā SIA IZZI nav IZZI, bet Baltcom, tikai papīri dažādi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

amigo, savus numurus,īrē no LMT.

Amigo savus numurus prasa regulatoram un pats par šiem numuriem norēķinās.

Link to comment
Share on other sites

Vil ko var gudri izrunāties tadu propagandu kapec nevar pateikt ka amigo ir lmt grupas uznemums ?

Tev uz pleca par katru ierakstu binde sit kad tu paud tadu aplinkus tekstu ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...