Jump to content

Philips LCD 42PFL3605H/12


Kriss
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Ir pienācis laiks nomainīt savu veco televizoru pret jaunāku. Internetā esmu atradis Philips LCD 42PFL3605H/12, it kā pēc parametriem ir diezgan labs. Iespējams varat ieteikt kādu labāku variantu cenā līdz 350 Ls. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

3.sērija ir bez kustību izlīdzināšanas - nav vērts tādu raustekli ņemt. 5. sērijai, piemēram 5605 jau viss ir kā nākas un būs bauda skatīties.

Link to comment
Share on other sites

No savas personīgās pieredzes ar 2009. gada 3000sēriju es arī neieteiktu ņemt neko zemāku par 5000sēriju...

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Kustību izlīdzināšana, vismaz un mana filipsa, rada afigenāko input lagu. Pilnībā jāj lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

varbūt spēlēm tas "lags" (aizture) arī traucē, bet kā var traucēt video? skaņa nesinhronizējas, vai kas? kā tev tas izpaužas?

p.s. kas tev tas par modeli? ja nepatīk, varbūt gribi pārdot?

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Paldies par brīdinājumu , ka 3 sērijas filipsi ir nelietojami. Tuvākajā laikā ir doma nopirkt jaunu televizoru, zinu ka cenā līdz 350 Ls nekas īpašs nesanāks. Jūsu ieteikumi televizora iegādei, nav obligāti jābūt filipam, var būt citi ražotāji. Cik esmu noskaidrojis tad par šadu cenu vislabākais variants varētu būt kāda no plazmām, vēlams ne mazāk par 37 colām.

Link to comment
Share on other sites

labie philips modeļi ir labi, bet ne visai labie philips modeļi (kopš 2010. gada nu jau tikai zemākās - 3. sērijas modeļi) ir tādi, kā pārējiem populārākajiem ražotājiem zemākais gals.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...