Jump to content

[Raksts] Amazon Kindle 3 un Kindle 4


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

androidz

Kolēģi, es esmu apjucis, nook sskā nav dabūnams. Paliek vēl amazon kindle touch, kas maksā praktiski tikpat. Ar sūtīšanu/pasūtīšanau ņemties negribu, neko daudz neietaupīšu, lai jau nopelna vietējie barigas :)

 

Kindle touch VS Nook simple touch?

 

Vianīgais pluss nookam ir, pat divi plusi, bet diezgan apšaubāmi:

- karšu atbalsts, kindle ir 3 GB, tāpat pietiek milzīgai biblenei;

- andrītis virsū, var provēt pārveidot par monohromo planšeti :)

 

Kā ir ar korpusa kvalitāti? Droši vien ka abiem diviem ir jābūt līmenī.

 

Var būt vēl kādi plus/mīnusi vienam vai otram aparātam.

 

A

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gix

    23

  • androidz

    19

  • Žaks Noriss

    55

  • romis

    15

Žaks Noriss

Skaties, lai tas droīds fonā nedomā darboties un ņammāt elektrību. Tā laikam būtu vienīgā iebilde. Meklē to googlē.

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Man ir Nook Simple Touch un lūk kādi komentāri:

 

Izvēlējos Nook tādēļ, ka Kindle nepiedāvā variantu ar fiziskām next/prev page pogām UN touch screen. Es gribēju abus un kad uzzināju, ka priekš manis Nook var pa lēto atvest no ASV, piekritu.

 

1) Kindle (bez touch) tās podziņas ir foršākas. Nook pogas spiežas diezgan smagnēji, ceru, ka ar laiku pāries.

2) Nook'am sākotnēji bija problēmas ar WiFi - darbā nekādi nevarēju pieslēgties tīklam, mājās epizodiski izdevās. Nesen iznāca firmware updeits un situācija drusku uzlabojās. Pēdējo reizi pat izdevās apskatīt vairākas web lapas ar Opera pārlūku bez problēmām, kas iepriekš neizdevās. Vairāk pagaidām neesmu testējis.

3) Ekrāni ir vienādi.

4) Kaut esmu uzlauzis (root) Nook Simple Touch, nedomāju to izmantot kā melnbaltu android tableti. Ir hacks, kas ļauj pārzīmēt ekrānu bez pilnā refresh (kas visu padara saraustītu), bet tad bilde ātri sabojājas dēļ spoku attēliem un prieka maz:)

5) Uzlauztam Nook'am var uzinstalēt Kindle vai jebkuru citu e-grāmatu lasītāju. Man pamatā interesē labs PDF reader, jo iebūvētais nav ideāls.

6) Korpuss ir Ok. Kindle šķiet kvalitatīvāks, bet Nook ir forši gumijots, izliektā aizmugure šķiet ērtāka ...

Link to comment
Share on other sites

androidz

Paldies par informāciju.

 

No dizaina viedokļa kindle liekas pārāks, tāds smuks, plāns, bez lielām apmalēm. No citas puses, vai to ir tikpat ērti turēt rokās kā Nook.

 

Start citu, kā ar Andrīša edalību? Vai pēc uzlaušanas nesāka tērēt ātrāk baču un vai nepalika lēnāks. Netā manīju komentāru, ka ka palikā lēnāks.

 

Savukārt vispār runājot par Nook performānci tā esot nedaudz labāka nekā Kindlem.?

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Livingston

Man Nook ir tikai mēnesi, uzlauzu nedēļu pēc saņemšanas un, protams, speciāli netestēju, kā ar ēdelību. Domāju, ka lasīšanas režīmā (ar izslēgtu WiFi) nav nozīmes, vai iekārta jālādē reizi mēnesī vai reizi 3 nedēļās.

Par performanci varu pateikt tikai to, ka nav īsti kur piesieties. Startējas ļoti ātri - telefoni mēdz startēties ilgāk, pamostas ātri, grāmatu atver ātri, lapas pāršķir ātri. Nedomaju, ka kāds pie Kindes sēž un domā, ka ir lēni, bet par Nook būs sajūsmā. Sapratu, ka PDF atvēršanā varbūt Nook ir ātrāks, bet nu jāskatās uz kā rēķina. Nook pats pat sevi ir ļoti primitīva iekārta ar primitīvu softu un primitīvām iespējām. Uzlauzts Android režīmā ... nu nestrādā tā iekārta. 16 toņu pelēkais interfeiss ir pieciešams, lai navigētu no pdf uz pdf, bet ne jau ikdienā ...

Link to comment
Share on other sites

androidz

Varat apsveikt, iegādājos vakar Nook. Pagaidām iespaidi vinotaļ pozitīvi. Tikai nezinu ko darīt ar savu FB2 grāmatu kolekciju. Formatēt uz epub vai lauzt andrīti un pierunāt viņu skatīties visus formātus.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Formatē. Calibre.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Beidzot tiku pie Amazon Kindle 4. Esmu apstaajies pie taa vai Kindle supportee ePub formaatu vai man jaanjem Calibre un jaakonvertee uz MOBI formaatu?

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ok, paldies. Lasiishanai ir tieshaam ok, acis nenogurst. Bet tas ka reizeem ir atspiidums, bet nav biezhi. Vai ir kas taads prieksh Kindle Must Have?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tu domā hārdiskā ziņā?

 

Es lietoju CaseLogic cieto maku, kas domāts 7" tabletēm, lai nesaspiestu ekrānu. Par 7Ls nopirku Štokmaņa pēdējā stāvā. Domāju, ka vēl jābūt.

 

Piepirku arī lēto silikona ietvaru no ebay ap 6EUR, jo tā ērtāk turēt rokā un mazāk slīd. Komplektā nāca matēta ekrāna aizsargplēve, tā labi palīdz pret atspīdumiem.

 

Softiskā ziņā esmu sajūdzis kopā Kindle 4 ar droīda telefonu un droīda planšeti. Ērti lasīt vienu grāmatu no vairākām ierīcēm, lietojot to kas ir pa rokai. Dažreiz gan parādās kāds sinhronizēšanas gļuks un citai ierīcei nākas pāris lapas pašķirt uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Ir man vaacinjsh nopirkts Kindlei, aizsargpleeve arii ekraanam. Es domaaju vairaak softwariskaa zinjaa must have prieksh kindle. Ja neskaita Calibre.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Iesakiet kādu vienkāršu konvertoru, ar kuru var paņemt veselu mapi un bačā pārdzīt uz epubu. Caliber es tādu funkciju neatradu, jo pēc ielādes Caliber grāmatas tiek jauki sašķirotas pēc visādām pazīmēm, kas man absolūti neinteresē, man vajag saglabāt tieši mapju struktūru. Iespējams to var izdarīt ar Calibre, tikai kā? Lai pēc konvertēšanas varētu pats sakopēt uz atmiņas kartes saglabājot manis paša izvēlēto katalogu struktūru.

 

Un vēl tāds jautājiens, vai ir vērts līmēt virsū aizsargplēves? Esmu lasījis, ka eink ekrāniem to labāk nedarīt, pamatojumu gan neredzēju.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Es cietos vāciņu uztaisīju pats, nopirku antikvariāta lētu grāmatu smukos vāciņos. Visgrūtākais ir atrast tādu kas atbilst pēc izmēra. Lapas izgriezu ārā un iekšā ielīmēju krāsaino mīksto putuplastu, ko tirgo lai bērni apgūtu aplikāciju. Lēti un smuki. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ielūdzu uz diskusiju par e-grāmatām - klātienē vai tiešraidē (ar iespēju tvītot savus komentārus un jautājumus). 26.aprīlī plkst. 16:00. Vairāk informācijas šeit:

http://bit.ly/HNAXdW

#esaturs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Labaisjanka

Svārstos starp Kindle touch un Nook touch. Abiem it kā nav ne vainas. Laikan jāizvēlas, kurš veiksmīgāk tiek galā ar Zvaigzne ABC grāmatām. No visa izlasītā tā arī līdz galam nesapratu kā ir ar šo lietu. Varbūt kāds var atbildēt uz šo vienkāršo jautājumu. Bet varbūt vispār labāk Sony vai Pocketbook?

Link to comment
Share on other sites

nookam ar zvaigne abc un citām grāmatnīcām nav problēmu. adobes digitālo edition novelkam, ieteicams piereģistrējam, un maucam. 6 devaisus laikam uz deguna var piereģistrēt. pc, mobīli, grāmatu, sievas gramatu, sievas māsas gramatu, un lasam visi uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Izskatās, ka ar Nook ir viena problēma. Krievijas forumā atradu, ka 0,75 Gb ir rezervēti grāmatām no Barnes&Noble. Tātad citu tirgotāju grāmatām 250 Mb. Var jau teikt, ka arī 250 Mb ir daudz, bet šāds ierobežojums ir ļoti nepatīkams. Protams ir atmiņas karte.

Link to comment
Share on other sites

Ta nu gan problēmu atradi, microsd 8GB maksā 4 ls. Un par atmiņām nevajag forumos meklēt, tas ir specenē skaidri un gaiši rakstīts. Kindlem atmiņas karšu atbalsta nav.

 

Es biju tādas pašas izvēles priekš un izvēlējos Nook. Man patika atmiņas karšu atbalsts, ērts rāmītis apkārt ekrānam, Androids virsū, kuru atlauzu un tagad lasu izmantojot Cool Reader - atbalsta visus formātus, nav nepieciešams konvertēt uz ePub, kas mani kaitināja. Meilus arī varu izlasīt, un Webu pasērfot, bet tā jau ir ņirgāšanās, eInk tablete tas ir joks :)

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Hren zin, esmu kopš iegādes tikai vienu reizi lādējis. Starpību pagaidām ne jūtu. Pēc idejas bačai jākalpo tāpat, ja nesaliec kaut kādas apenes, kas rij resursus. Uzlaušana jau neko nedara, kā tikai dot tev tādu iespēju, plus uzliek dažas progas, kas resursus nerij. Var teikt tā uzlaišana pati pa sevi baču nerij - rīt baču var tas ka uzlaušanas rezultātā var salikt programmas kas fonā griežas un rij baču. Kaut kā tā...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu nez, es pagaidām konvertāciju uz ePub neuzskatu par pietiekamu argumentu, lai savu NOOK lauztu, domāju ka arī bačas resurss noteikti no tā nepalielināsies.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
androidz

Sveicināti,

 

Manās rokās ir nonācis rokās Kindle Touch, paziņa palūdza iekopēt iekšā dažus autorus, pats nemāk/negrib šo lietu apgūt. Grāmatas man ir smuki uz datora saliktas pa mapēm. Tad ir tāds jautājums, kā lai es to pašu struktūru dabūnu iekšā tajā dīvainajā aparāta?

Ar nooku viss ir skaidrs - iekopējam nook atmiņā un viss gatavs, atveram skatu My Files un viss notiek (milzīgs, trekns pluss Nookam, salīdzinājumā ar Kindli)

Link to comment
Share on other sites

androidz

Provēšu. Pagaidām esmu panācis to ka pašā kindlē sataisu kolekciju un tad no pašas kindles ar rociņām mētāju grāmatas pa kolekcijām. Nav diez ko ērti.

 

Andza, paldies protams par ietukumu, bet Works on Kindle DX, 2, 3, and 4 non-touch (but not the Kindle Touch)

 

Starp citu tas pats ir novērots jau vairāku rīku aprakstos, ka nestrādā tieši ar Kindle Touch.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Pirātu torenta autoram - nobelītis uz visiem četriem vaigiem !!! Pašķirstīju bildes - visa bērnība acu priekšā. Lielākā daļa no tām grāmatām bija sūda neizturīgās brošūras, kuras sen izjukušas. Tagad "grāmatplaukts" atkal atguvis savu pareizo izskatu.

 

Liels paldies D.D.D.

Link to comment
Share on other sites

Vari iekopēt sarakstu ar grāmatām kas tajā torrentā ir iekšā lūdzu?

 

androidz, jā to es nepaskatījos. Atvainojos. :)

Link to comment
Share on other sites

androidz

Gadās. Vispār dīvains tas Touch. Labi ka es paliku pie Nūka.

 

Biški piešāvos pie tām kolekcijām. Nav tik traki, bet liela apjoma bibleni uz tauča taisīt ir neērti, jo uztur tikai vienu līmeni. Ja pareizi sapratu.

 

Vēl protams hackot un likt virsū cool reader. Iespējams paliks labāk.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Novilku to torrentu, lai konstatētu, ka viss mani interesējošais sen ja savākts no šejienes - izskatās, ka saturs 1:1. tikai "vienā iepakojumā".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Леший

Par paperwhite biju lasījis vienīgu negatīvu atsauksmi no usability viedokļa: ja jau šis aparāts domāts 98% gadījumos lasīšanai, tad ne īpaši gudri ir tas, ka nav fizisko pogu back/forward, jo ar touch gestures, nav īpaši parocīgi lasīt.

Citos aspektos, aparāts esot labs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...