Jump to content

Meklēju ISP: Lauki


ELs
 Share

Recommended Posts

Gribēju nojautāt - kuram ir pieredze ar neta ievilkšanu laukos. Ar vārdu "lauki" saprotu vietu, līdz kurai nav tikusi pat telefona līnijas digitalizācija. Tātad vienīgā iespēja ir iezvanpieeja, kas nat tas patīkamākais veids.

 

Mani tieši interesē iespēja uz mājas jumta uzmest antenu. Cik tas maksā/kuras kompānijas piedāvā/kādi ātrumi/cita pieredze. Lauki atrodas ~35KM no Jelgavas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ronalds

    8

  • specuks

    11

  • The_Saint

    5

  • kaspic30

    10

Gribēju nojautāt...

Es gan nedziivoju ne tuvu laiukos, bet mums nav pieejama telefona liinija, taapeec uzlikaam Lattelekom piedaavaato Rdsl, ieriikoshana ~35Ls un Mēnesī jāmaksā 35Ls par 256/64 kb sek.

Ir iespējami arī lielāki ātrumi, par lielāku samaksu protams.

 

Cik zinu antenai vajag lai ~10KM rādiusā jābūt bāzes stacijai ar redzamību pret to.

Link to comment
Share on other sites

Nepiecieshama tieshaa redzamiiba ar kaadu torni uz kura atrodas raidiishanas iekaartas. Bet 35km ir padaudz. Point-to-multipoint nevelk taadus gabalus, vismaz 2,4 un 5.x frekvencees. Point-to-point vareetu, bet, tad tev jaakraamee abi gali un tas tev izmaksaas >600Ls + nets tornii + iekaartu uzstaadiisha + maksa par torni.

Link to comment
Share on other sites

2 Sifozais

 

Man arī "lauki" - Vecāķi, LTK telefons ir bet caur antēnu, iezvans ļoti lēns pdsl un mdsl nav piejami. Radiolinku negribu, padārgi. Kad Tu to Rdsl ierīkoji? LTK piedāvājumos tāda nav, atradu tikai tehnisko informāciju. Kad prasīju lai ierīko mdsl neko citu nepiedāvāja, teica tikai lai gaidu kad ievilks kabeli.

Cik viņi ip adreses dod? Man centrā uz mdsl strādā divi kompji uz dinamiskajām ip un portatīvais caur internet sharing, vai uz Rdsl tas ir iespējams? Jeb jāliek routeris?

Link to comment
Share on other sites

Baldonē uz Garbenko kalna stāv tornis un sencis, atrodoties ~5km no vinja, uzlika radiolinka antenu. Uzstādīšana (ar visiem pribambasiem)nedaudz virs 300Ls; mēnesī (pats lētākais tarifs) 15Ls

Par ātrumu precīzi neatceros, bet ja jau sēdi viens uz radiolinka... :)

Link to comment
Share on other sites

Baldonē uz Garbenko kalna stāv tornis un sencis' date=' atrodoties ~5km no vinja, uzlika radiolinka antenu. Uzstādīšana (ar visiem pribambasiem)nedaudz virs 300Ls; mēnesī (pats lētākais tarifs) 15Ls

Par ātrumu precīzi neatceros, bet ja jau sēdi viens uz radiolinka... :)[/quote']

 

vareetu no shaas vietas nedaudz siikaak ? kas to piedaavaa ? kur intereseeties.?

Link to comment
Share on other sites

Guest kaalis
Gribēju nojautāt ...

nesen kaa uzinaaju ka ja ir (savaacas) kaadi 20 cilveeki kas grib DSL uz vienu centraali, tad lattelekom's var to paarveidot uz ciparnieku. nu bet jaauzzina pasham ir siikaak. neviens to nedara jo daudzi nemaz nezin ka taada iespeeja pastaav.

Link to comment
Share on other sites

vareetu no shaas vietas nedaudz siikaak ? kas to piedaavaa ? kur intereseeties.?

 

Firma "Infovide". tel. 7994343' date=' 9503494

www.infovide.lv

uzstādītājs Aleksandrs 9636114

Tās aparatūras uzstādīšana (antena + rūters bēniņos + vadi + darbs) bija 360 Ls.

Mēnesī 15 Ls

 

[img']http://www.infovide.lv/KARTE1.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

vareetu no shaas vietas nedaudz siikaak ? kas to piedaavaa ? kur intereseeties.?

 

Firma "Infovide". tel. 7994343, 9503494

www.infovide.lv

uzstādītājs Aleksandrs 9636114

Tās aparatūras uzstādīšana (antena + rūters bēniņos + vadi + darbs) bija 360 Ls.

Mēnesī 15 Ls

 

paldiesinjsh. dziivoju netaalu, bet tomeer peec kartes liidz maniim nesniedzas. buus jaauzvana, jaauzprasa. mosh kaukas ir mainiijies.

Link to comment
Share on other sites

Interneta pieejamības ziņā Jelgava (un droši vien arī rajons) ir vieni no dziļākajiem laukiem Latvijā. Aplūkojot piemēram šo cenu lapu acīs sariešas asaras. Tā ka vai tikai lietderīgāk nebūs pievilkt pie mājas LTK līniju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

varbuut kaadam ir kaada pieredze ar microlink raadiolinkiem? ir vajadziigs links 9km no valmieras, kur nekas cits protams nav iespeejams.

 

un varbuut kaads var ieteikt kaadu provaideri kuldiigas centraa?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest DungBear

Vai kaads var ieteikt ko priekss Dobeles rajona?

Apollo internets ir :evil: Vienas vieniigas ciinnas vai izdossies ieklluut kaadaa lapaa. Murgs ne pakalpojums.

Telefona liinija ir ciparu. ne analogaa.

 

Pievienots:

Pie velna! tikko nomeeriju. man pat apollo ieksseejaa tiiklaa ir "pasakains"aatrums!

http://net.apollo.lv/results.php?kbps=9.3&....875&recorded=1

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Dungbear, žēlīgais...!

 

Un vēl daži cenšas iestāstīt, ka mDSL esot labs ;<.

 

LTK monopols, neko padarīt.

 

Vēl lielāks stulbums ir tie 8MBit Ultra DSL. Tā vara truba reāli velk 7MBit, kas nozīmē, ka 1MBit kaut kur aizmugurē lago pakaļ :roll: :evil: ...

Link to comment
Share on other sites

2 DungBear

tādi kā tu sēž un izplata antireklāmu par DSL! Tā vietā lai zvanītu un tieši uz LTK un cīnītos par savu taisnību. Pieļauju ka tev tur atbildēs ka "mums viss OK, skaties savu datoru" . Bet tu vēlreiz, un vēlreiz, un vēlreiz... ļaunākais kas var notikt, var atsūtīt datorspeciālistu pa 10Ls+PVN stundā + padsmit LS par izsaukumu. Parasti jau vispirms brauc montieris, un konstatē vai ar līniju un DSL modēmu viss OK.

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
2 Sifozais

 

Man arī "lauki" - Vecāķi, LTK telefons ir bet caur antēnu, iezvans ļoti lēns pdsl un mdsl nav piejami. Radiolinku negribu, padārgi. Kad Tu to Rdsl ierīkoji? LTK piedāvājumos tāda nav, atradu tikai tehnisko informāciju. Kad prasīju lai ierīko mdsl neko citu nepiedāvāja, teica tikai lai gaidu kad ievilks kabeli.

Cik viņi ip adreses dod? Man centrā uz mdsl strādā divi kompji uz dinamiskajām ip un portatīvais caur internet sharing, vai uz Rdsl tas ir iespējams? Jeb jāliek routeris?

 

Zinu ka lapaa taada nav, bet ja ir paarklaajums vinji taadu uzstaada.

Shaareeju netu izmantojot hubu. Ir viena statiskaa IP.

Link to comment
Share on other sites

nu naf tev tur kautkas kā vajag, nu naf... Uzjautā kaimiņiem, kā jamiem ar DSL? Ja tāpatās mokās kā tu tad nezinu, pie mumsiem Ogres raj tā naf (izņēmums Suntaži, kur kādu nedēļu gļukoja visam miestam nets). DSLam uz net.apollo jau nu vajadzēja tiem 160Kbit uz pDSL un 512 uz mDSL būt. Slodzes stundās var samazināties ātrums iekšējā (Open Garden) tīklā no 2Mbit uz leju pat 2x. Peļauju ka tāpatās pīķa stundās varētu uz ārējiem ātrummēriem uzrādīt mazāk par 512(160) bet ne jau tik maz kā dotajos piemēros.

Link to comment
Share on other sites

Guest DungBear

Piedod atvaino bet aatrums tiessam ir tik mazs.

Neba jau mana vaina ka vinns tik leens.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

un varbuut kaads var ieteikt kaadu provaideri kuldiigas centraa?

 

te Kuldiigaa centraa ' date='domaaju ka nav probleemas ar internetu, piedaavaa vairaakas firmas ,piemeeram PCABC (piedaavaa netu arii [b']LAUKOS[/b] iespeeju robezjaas,ir diezgan liels paarklaajums gandriiz visos pagastos Kuldiigas rajonaa), Kurzemes IT (centrs) ,ELTRA (centrs ,kabeljteleviizija) ,varat jautaat man par paarklaajumu Kurzemee ,meegjinaashu liidzeet.

 

Ui nepaskatijos posta datumu :lol: ,bet nu nekas ,varbuut kaadam noder :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest TuNeD^
ir vajadziigs links 9km no valmieras, kur nekas cits protams nav iespeejams.

 

Man 11 Km. (Zilaiskalns) no Valmieras pieslēdza IT_Vidzeme - protams ne MEGA ātrums , bet kāds ir - 256/32 Kbit/sec.... !!!

 

Sīkāk - PM....

 

Un kāds ātrums ir MIKROLINK'am ???

Link to comment
Share on other sites

Man te laukos 20km no talsiem vienīgā iespēja ir iezvanpieeja. Es ik pa laikam aizsūtu šiem ziņu, kad tiks ievilkta digitālā līnija. Mēnesi atpakaļ šie atbildēja, ka maijā tiks lemts par termiņiem un gada beigās tas varētu notikt. Pirms gada, diviem šie vispār neko nesolīja. Izskatās, ka pie mežiem reiz ķērušies klāt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Guest Guest_Gatis_*

interesē provaideru saraksts Tukuma raj.

 

paldies suhinsh - viens pretendents jau ir

bet ļoti gribētu redzēt vairākas opciajs

Link to comment
Share on other sites

specuks

Hi,moz kads var ieteikt kadu ISP Bauska un taas apkartne? Citadi pagaidam izskataas samera bezcerigi :((

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest spell

Es gan nedziivoju ne tuvu laiukos, bet mums nav pieejama telefona liinija, taapeec uzlikaam Lattelekom piedaavaato Rdsl, ieriikoshana ~35Ls un Mēnesī jāmaksā 35Ls par 256/64 kb sek.

Ir iespējami arī lielāki ātrumi, par lielāku samaksu protams.

Cik zinu antenai vajag lai ~10KM rādiusā jābūt bāzes stacijai ar redzamību pret to.

 

tas tk radio links, vai es shaubos?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
eziitiss

Kaadi ISP piedaavaa internetu siguldas apkaartnee(3km no centra)? Veelams ne LTK jo vini man netu velk jau gadu un shogad kad atnaaca montieris konstateeja ka neesot kabelis :D un LTK taisnojas ka kaads taadu siikuminu piemirsis kaa ievilt kabeli :D

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
req2005

Es te lasiju un neko sakarīgu priekš sevis neatradu. Dzīvoju liepājas rajonā, otaņķu pagastā. Izklausas pēc pilnīgiem laukiem. Varbū kāds var pateikt, kādu ISP, kas varētu pievilkt internetu? Esmu zvanijis gan LTK, Triatel un dārgākais variants ir satelīts. Vispār tas ir negodīgi pret "lauku" iedzīvtājiem, ka jāizmanto tās dārgākas un nebūt labākās tehnoloģijas, pretim tam ko piedāvā pilsētas iedzīvotājiem.

Link to comment
Share on other sites

valchers

EDGE pārklājums ir visā Latviā tikai ātrums nav diez ko pateicīgs, paziņam ir pie laptopa kkads neliels modemiņš vai kā viņ tur sauc un tas tipa vispirms meklē 3g to netu ja nav tad EDGE nu tas ir vairāk priekš laptopiem bet nu priekš PC ar der tik neaceros kas ta pa firmu un viņai bija kka ta kad no 00.00 - 7.00 ir bezmaksas tur tie megabaiti vai kā tue bija, ja uzzināšu tad pateikšu skaidrāk kas un kā tur darās

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Kaadi ISP piedaavaa internetu siguldas apkaartnee(3km no centra)? Veelams ne LTK jo vini man netu velk jau gadu un shogad kad atnaaca montieris konstateeja ka neesot kabelis :D un LTK taisnojas ka kaads taadu siikuminu piemirsis kaa ievilt kabeli :D

3km jebkursh normaali uzstelleets radiolinks vilks, sameklee labaako provaideri daudzstaavenees un bliezj uz savu pusi radio.

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

Firma "Infovide". tel. 7994343, 9503494

Tās aparatūras uzstādīšana (antena + rūters bēniņos + vadi + darbs) bija 360 Ls.

Mēnesī 15 Ls

 

Cik liels ātrums, nav apgriezti porti ? ZB man tas triatel, nepietiek ka tā jau visi porti apgriesti, ne dc, torrentos pasēdēt, ne geimu pa netu parubīt + skaipam dažkārt ātrums 1kb/sec failu sūtot, pašam netam ātrums 10-70KB/sec ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ar lielaako prieku gribeetu sanjemt sho pashu informaaciju par infovide ko Abuser, peec kartes mana vieta ir redzama par laimi, ceru, ka kaads atsauksies! :))

Labots - waterx
Link to comment
Share on other sites

Guest Ritulis

Es dzīvoju 19km no cēsīm un man bija divas iespējas ievilkt internetu AR Triatel vai caur Latnet. Es izvēlējos Latnetam ir atraks nets, un netal na mājas bija Latnet antena. Tagad nets ir 1Mbps bet par atiecīgu samaksu var palielināt. Vienīga problema kad ir stiprs lietus pazūd ātrums. Nets izmaksā 15 Ls mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

nu naf tev tur kautkas kā vajag, nu naf... Uzjautā kaimiņiem, kā jamiem ar DSL? Ja tāpatās mokās kā tu tad nezinu, pie mumsiem Ogres raj tā naf (izņēmums Suntaži, kur kādu nedēļu gļukoja visam miestam nets). DSLam uz net.apollo jau nu vajadzēja tiem 160Kbit uz pDSL un 512 uz mDSL būt. Slodzes stundās var samazināties ātrums iekšējā (Open Garden) tīklā no 2Mbit uz leju pat 2x. Peļauju ka tāpatās pīķa stundās varētu uz ārējiem ātrummēriem uzrādīt mazāk par 512(160) bet ne jau tik maz kā dotajos piemēros.

:!: :!: :!: Izņēmums ir arī TAURUPE kur nets jau kādus divus gadus ir pārslogots un LTC atbild tik ka nākamajā vasarā kautko darīs, tikkai tās vasaras laikam viņi kautkā neievēro. Cilvēki jau ir kļuvuši bezcerīgi, netu tik ierīko arvien vairāk un vairāk cilvēkiem. Pašlaik jau pieslēgušies netam kādi 60 ciema iedzīvotāji+ vēl Līčupe+Skolas. Un visi sēž uz viena 10 Mbit torņa kas ir aprīkots ar DSL "super labajām" tehnoloģijām. Vidēji mans ātrums netam ir pāris baiti sekundē līdz 10 KB/s Retos gadījumos vēl var izspied nedaudz pāri, bet tas ir tikai kādu reizi mēnesī. Mēs jau sākam domāt par tiesāšanos- tiesu procesu sāksim pēc šīs vasaras. Ja nu gadījumā LTC ir sapratuši ka ir pienākusi vasara.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Nevēlējos cept augšā jaunu pavedienu, tapēc postoju šeitan - jautājums foruma biedriem, kas dzīvo Ogrē (Jaunogre, Pārogre arī skaitās). Runa ir par Ogres provaideri IME - lietoju jamo pakalpojumus nepilnu gadu. Līdz Z-Svētkiem nekādu pretenziju nebija, bet pēc tam regulāri sāka un joprojām zūd internets - citreiz rāda, ka network cable is unpluged, vai vienkārši never vaļā lapas. Kad viņiem zvanu, tad vaina vienmēr ir bijusi viņu galā un dažreiz pēc asu vārdu pārmaiņas 20 minūšu laikā tīkls ir parādījies. Ja jamiem nepiezvana, tad ir bijis, ka interneta nav pat 2 dienas (uz Z-svētkiem tā bija). Pa šo laiku - no Z-svētkiem līdz šim brīdim - nets ir pazudis nu reizes 7-8 noteikti.... Vai ir te kāds no boot'a, dzīvojošs Ogrē un kurš lieto IME ilgāku laiku? Kādas vispār ir atsauksmes par šo provaideri? Varbūt tas OIC ir labāks?

Paldies jau iepriekš!

 

PS Zinu, ka D_L ir no tā gala :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...