Jump to content

tiek meklēts PDF uz DOC freeware konvertors


ediots
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds jau ir reiz meklējis freeware pdf uz word doc failu konvertoru, ja vispār tādi ir. Trial varianti īsti nederēs, visdrīzāk tas nebūs vienreizējs pasākums. Sliktākajā gadījumā varbūt arī var ko nedārgu paņemt.

Vēl jautājums, kādas priekšrocības dod pdf konvertācija uz word? Ar ko tas atšķirtos no kāda pdf redaktora? Ar ko būtu ērtāk veikt labojumus?

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

cutepdf zinu, var no worda izdrukāt uz cutepdf printeri un saglabāt kā pdf dokumentu.

Diez vai tas profesionālais akrobāts būs freeware, bet paldies par ideju.

Link to comment
Share on other sites

Diez vai tas profesionālais akrobāts būs freeware, bet paldies par ideju.

a kam vajadzīgs, privātai lietošanai, vai arī uzņēmumam?

Link to comment
Share on other sites

Priekš īpaši apdāvinātiem biredriem laikam jāizceļ lieliem burtiem NO PDF UZ DOC !!!.

Un BEZ maksas. Un ganjau uzņēmumā, jo mājās pa lielam pofig.

Vismaz man uzņēmuma noderētu. :)

Labots - MIGs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nav personīgi man, un ja ir iespējams ap 10mb freeware risinājums, tad labprātāk izvairītos no 500mb smagsvariem ar visiem tiem pielaišanas sarežģījumiem.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Vēlviens kas meklē problēmu kur to nav, izmanto portatablos risinājumus, nebūs jābaitās un jāuztraucās, ja nu... :alcoholic:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

jā, jā, zinu, ka bez googles ir arī torrentz meklētāji, bet arī tur, lai ko meklētu, ir jāzina ko meklēt. Varētu nosaukt kādu konkrētu portablo risinājumu?

Nu var jau būt, ka adobe ir uzlikusi savu ķepu uz visu, kas saistīts ar pdf labošanu un prasa visiem kādu tehnoloģijas izmantošanas licences nomaksu, vai ko tādu, ja nav lietojamu bezmaksas risinājumu. Bet varbūt ir un kāds jau izmanto. Ja nē, tad nē, neprasu citiem manā vietā meklēt.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu šis tas it kā ir.

 

Bet, kad savā laikā meklēju, secināju, ka for-free nāk tikai diezgan nederīgi softi...

 

Līdz ar to, ja es negribu, lai no maniem darbiem masveidā kopē, tad izmantoju iespēju eksportēt uz PDF. :)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
it.kroplis

Mani arī interesētu šāds eksporta variants no DOCX uz PDF. Un palaist eksportu reizē daudziem simtiem failu. Pa vienam konvertēt var kaut ar wordu +pdf moduli. Vajag simtus. Nav kāda automatizācijas čaula šim mērķim?

Link to comment
Share on other sites

Es parasti pdf->doc izmantoju Abby finereader. Nav problēmu ar kodējumiem un pat bilžveidīgajiem tekstiem, jo lasīšanai jams izmanto OCR.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tas smart soft variants ir gana labs. Bilžainu pdf pārkonvertēja uzreiz, ātri un bez problēmām. Ar OCR variantu uz pirmo nesanāca, vairāk neiedziļinājos.

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag tikai tekstu, tad var ar Google Docs - nosūti uz gmail akauntu un tad atver kā HTML. Var atvērt arī Protected dokumentus.

Nitro PDF piedāvā dažādus BEZMAKSAS rīkus, arī

Word to PDF

Use our free Word to PDF conversion service to quickly and easily create highly polished PDF files – making it faster and more reliable to distribute your DOC, DOCX, and RTF based files.

 

http://www.nitropdf.com/free/index.htm

 

Veiksmi!

 

Varbūt kāds jau ir reiz meklējis freeware pdf uz word doc failu konvertoru, ja vispār tādi ir. Trial varianti īsti nederēs, visdrīzāk tas nebūs vienreizējs pasākums. Sliktākajā gadījumā varbūt arī var ko nedārgu paņemt.

Vēl jautājums, kādas priekšrocības dod pdf konvertācija uz word? Ar ko tas atšķirtos no kāda pdf redaktora? Ar ko būtu ērtāk veikt labojumus?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...