Jump to content

Torrenti uz WD HD sērijas atskaņotājiem


Livingston
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Vai kādam ir praktiska pieredze ar alternatīvajām firmware un tieši ar torrentu klientiem? Interesē, vai tie aparāti ar relatīvi lēnajiem procesoriem un mazajiem atmiņas apjomiem reāli tiek galā ar torrentiem vai arī rezultāts ir tāds, ka vieglāk visu novilkt uz datora un pārkopēt/nošārēt?

 

Meklēju aizstājēju savam pirmās paaudzes WD TV HD media player un viens no variantiem varētu būt WD TV Live HUB. Gribu, lai aparāts vajadzības gadījumā būtu spējīgs novilkt dažus torrentus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
User level

Arī man šis jautājums ir aktuāls! Vai tiešām nav neviens notestējis un nevar padalīties!?

 

 

Tikko pasūtīju WD TV Live hub ar 1TB disku, jo skarā ar visiem plūdiem, cenas jau tagad aug kosmosā- izdevās vēl par 117.00 LVL izcelt.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic

Nezinu, kā ar torentu vilkšanu ir WD TV, bet pats lietoju Patriot pleijeri (uz realtek čipa)- nu itkā torentus velk normāli (kurus velk)- nianse, ka ne visus torent failus saprot-

piemēram, no rutracker neņem pretī- stāsta, ka nepazīstot tādu faila formātu.

Par ātrumu nemācēšu teikt, man lēns ārzemju nets, bet cik nets dod, tik arī spēj sagremot (līdz 200 kB/s).

Link to comment
Share on other sites

Pavasarī nopirku Xtreamer Pro. Uzlika man torrent softu. Velk visu ko tik lieku. Ātrums neatšķiras no ātruma ko varētu iegūt velkot uz datoru.

Darbojas pats savā nodabā, neatkarīgi no datora. Ļauj vienlaicīgi skatīties filmu un turpināt vilkt citus failus.

+ tajā var ielikt divus 2TB 3,5 hdd. Ar HD contentu tie aizpildās diezgan ātri :)

 

Esmu ļoti apmierināts.

Labots - worker2
Link to comment
Share on other sites

+ tajā var ielikt divus 2TB 3,5 hdd. Ar HD contentu tie aizpildās diezgan ātri

 

Žēl ka tam verķim tikai nav dzēšanas funkcija :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...