Jump to content

wide angle vs fisheye


MartinSHSau
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Svarīgāks jautājums, ko tu ar šiem aksesuāriem vēlies panākt un kādam jābūt galarezultātam?

Te platleņķa bilde - http://www.digitaltoyshop.com/WIDE_ANGLE_AND_MACRO_Sony_HDR-CX155_t2061_4811_1

Te zivs acs bilde - http://www.digitaltoyshop.com/SUPER_FISHEYE_LENS_Sony_HDR-CX155_t2061_4920_1

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ļoti izsmeļoši. Es arī ekstrēmo sportu fotogrāfēju sēžot krūmos ar teleobjektīvu :) Tāpēc nav skaidrs par ko īsti ir runa.

Link to comment
Share on other sites

wide noteikti, fišiņš jau pekstiņiem vairāk nevis biežai lietošanai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MartinSHSau

nu man ir problēma,ka bieži vien sanāk atkāpties lai uzfilmētu vajadzīgo, es sākumā arī domāju par wide angle, bet vai tie kurus ebay pārdod ir labi ?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Viennozīmīgi wide tev ir vajadzīgs, tikai rēķinies, ka platleņķis kropļo ģeometriju. Ja tas nav svarīgi, ņem kādu komplektu ciet.

 

Tā kā esmu taustījis dažādu ziepjutrauku objektīvus/aksesuārus, kas stipri līdzīgi šiem te, tad priekš tādas kameras ir ok. Plika optika bez automātikas vien ir un maz iespēju aizšaut greizi. Jārēķinās, ka attēls būs nedaudz tumšāks un vajadzēs labāku gaismu. Protams, par profesionālu filmēšanu mēs nerunājam :)

 

Nākamā pakāpe ir jau videkameras nomaiņa uz kaut ko labāku un domāju, ka tas tev nav vajadzīgs.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tie x ir samazinājums un nav ko diži skaidrot:

 

0.16x

BOWER16XFISHEYE5018WITHLENSFULLWIDE.jpg

 

0.38x

2989698112_c1a77e9976_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...