Jump to content

Plazma, LCD vai LED


worker2
 Share

Recommended Posts

kas kuram, saki ko gribi, man plazmas bilde patīk pustumšā telpā labāk kā LCD. Gaismā ok, LCD var skatīties, bet tumsā aizmugures gaisma sit cauri tumšajiem toņiem un krāsas nav ok. Ja izmanto kā monitoru un vajag rezolūciju ir ok LCD . Burn ir var iestāties, ja plazmu izmanto lidostā kur ekrānā 5h deg viens un tas pats.....Par cik es TV izmantoju tikai filmām izvēlos plazmu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    14

  • osscar

    7

  • Stepselis

    6

  • nnoname

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stepselis

..., neminot nevienu skaitli, ietekmējošus parametrus, kas varētu pamatot plazmas televizoru priekšrocības.

 

Ne jau skaitļi ietekmē bildes kvalitāti, vai audiosistēmas kvalitāti. Pie šodienas tehniskajām iespējām tehniskos parametrus var dabūt brīnišķīgus.

Un ja Tu neredzi bildes kvalitātes atšķirību vienas cenu kategorijas TV, tad nevajag citiem to stāstīt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Gribētos šito redzēt kādam no jaunajiem LCD. Manam 3gadīgam Samsung 22" monitoram šāds efekts ir, bet nesen iegādātam tv ar 1:100'000 kontrastu, tādu efektu neredzu.

umsā aizmugures gaisma sit cauri tumšajiem toņiem un krāsas nav ok.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Kur ir loģisks, tehnisks pamatojums, lai maksātu tos >25% vairāk elektronerģijā?

 

Un arī ar matemātiku Tev, diemžēl, ir ļoti švaki.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas tad ietekmē fotogrāfijas, ekrāna vai cita vizuāla mēdija kvalitāti, kā tehniskie raksturlielumi? GBildes atjaunošanās frekvence nav rādītājs? Pikseļa izmērs neko nedod?

Ne jau skaitļi ietekmē bildes kvalitāti,

 

Pierādi.

 

Un arī ar matemātiku Tev, diemžēl, ir ļoti švaki.

Link to comment
Share on other sites

tieši, tā man vienalga cipari, es skatos to bildi kura man labāk patīk, a par veco tehnoloģiju jau pirms 5 gadi runāja kad veco plazmu pirku....nez kāpēc vēl jo projām ražo :D

Es ar nesaprotu cepienu, ta stāpat , kā tagd cepties cik kruta ir mājas mazā kinozāle vs klasisks traņu pastūzis.....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

osscar,

 

Cepiens ir par to, ka lielais vairums tiešā nozīmē "muld", nevis pamato savu domu. Fizikas likumus neviens nav apgāzis un "uz aci" tehniku nepērk.

Link to comment
Share on other sites

nu un kar tad ir tie fizikas likumi ? 10 ls par elektrību gadā ? nu nav LCD īsti normālas krāsas un nav leņķis, man tas nepatīk. Un Rīgas Dinamo hokeju skatīties uz full LCD ir murgs. viss bezjēdzīga diskusija. Ok, ja visur būtu full HD utt.t. tad varētu domāt. bet nav tā signāla, nav. Un plazmas arī attīstās - paliek plānākas, ekonomiskākas, un krietni vieglākas.

 

un TV es pērku uz aci. ja patīk kā rāda ņemu ciet- tā pat tie vis kontrasti ir tīrā dzeja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

osscar,

 

Davai sarunājam strelku, paķeršu savu LCD un salīdzināsim bildes, noliksim blakus un izvērtēsim šos "murgus". Tālāk ar foto/video palīdzību iemūžināsim un publicēsim forumā rezultātus.

Link to comment
Share on other sites

Nu cik var tos ticības karus gaiņāt? Audi vs BMW jeibogu! Nav viena labākā, un tas ir FAKTS! Vienam māte otram meita, trešam ... :SOH:

Viens no ntajiem interneta rakstiem http://www.cnet.com.au/plasma-vs-lcd-which-is-right-for-you-240036500.htm

Tāpat vismaz 80% cilvju izdarīs pirkumu acumirklīgu subjektīvu iespaidu rezultātā (smuka bilde, smuka kaste, daiļrunīgs pārdevējs, liela dzeltena cenas šilte, utt, utjpr.) :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

...bet nesen iegādātam tv ar 1:100'000 kontrastu...

Vot ar šitādu kontrastu viss toč ir melns kā nigera vēderā :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

Nez kādēļ visur raksta, ka Plazmas laiks ir garām.

http://carpesomediem...re-of-plasma-tv

kur tieši tavā dotajā linkā ir rakstīts, ka plazmas laiks garām ?

 

Gribētos šito redzēt kādam no jaunajiem LCD. Manam 3gadīgam Samsung 22" monitoram šāds efekts ir, bet nesen iegādātam tv ar 1:100'000 kontrastu, tādu efektu neredzu.

ja tev tik ļoti patīk paļauties uz cipariem, kāpēc nepapēti sīkāk, kāda nozīme dinamiskajam kontrastam* ? un vai esi pētījis, kādas atsķirības starp tft/ips/mva/full led/oled paneļiem ?

 

*hint - izņemot mārketingu, nekāda

Link to comment
Share on other sites

nu man nav korekti vietas kur 2 lielos ekrānus blakus var salīdzināt :D visu tehniku negribas krāmēt nost, tik pat lai tak veikalā var salīdzināt bildes..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

osscar, atkal sākās atmazkas :) Gribu tieši redzēt tos displejus blakām, kur bilde rādās murgaina un nolikt blakus savu.

Link to comment
Share on other sites

DSC06809.sized.jpg

 

a kur es nolikšu vē vienu ekrānu ? nav nopietni - nekāds side-by side nesanāks....rēķini ka šī veca bilde + vēl 3 ampi uz grīdas + vēl vienas FR tumbas + vinils...nav reāli, tagad kaut kad drīz taps jaunais Rack , tad varbūt :D

Link to comment
Share on other sites

.....Rīgas Dinamo hokeju skatīties uz full LCD ir murgs. .......

tieshi uz FullHD LCD bij skatiities zupaa gud shodien aizvakar,

protams ka ne jau LTV7, bet `HD Suisse` vai `Eurosport2 HD`

Link to comment
Share on other sites

Mans uzskats/domas par Tv:

1. Gribi lielu ekrānu pa zemu cenu, lai labi rāda un gremo no USB pēc iespējams vairāk! Pērc plasmu un pietiek čakarēt smadzenes citiem. Tie visi santīmpi*ēji jau līdz kaklam. Gribi lēti un labi nopērc Toyota Prius un ielec gāzi, lēti un ekonomiski!

2. Gribi lielu kvalitatīvu ekrānu, kur kvalitāte stāv pāri multimediu iespējām, pērc Sony vai Philips.

Nu nebūs NEKAD korejieši kvalitātes ziņā labāki par šiem diviem brendiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Davai sarunājam strelku, paķeršu savu LCD un salīdzināsim bildes, noliksim blakus un izvērtēsim šos "murgus". Tālāk ar foto/video palīdzību iemūžināsim un publicēsim forumā rezultātus.

Žēl ka ar tādu pašu degsmi tu neapkaro xp sektantus un datorprogrammu "kaktu dakterus"

Laikam jau katram moderam savs...

Link to comment
Share on other sites

Hmm, kā šo saprast?

"Žēl ka ar tādu pašu degsmi tu neapkaro xp sektantus..."

Kas tie tādi un ko tie ziemā ēd?

Link to comment
Share on other sites

Tā arī saprast. Ir citas interpretācijas?

Tie, kas jebkurā topikā bubina "ar xp es piedzimu, ar xp es izaugu, ar xp es nomiršu, nekas cits izņemot xp nekam neder..."

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Mans uzskats/domas par Tv:

1. Gribi lielu ekrānu pa zemu cenu, lai labi rāda un gremo no USB pēc iespējams vairāk! Pērc plasmu un pietiek čakarēt smadzenes citiem. Tie visi santīmpi*ēji jau līdz kaklam. Gribi lēti un labi nopērc Toyota Prius un ielec gāzi, lēti un ekonomiski!

2. Gribi lielu kvalitatīvu ekrānu, kur kvalitāte stāv pāri multimediu iespējām, pērc Sony vai Philips.

Nu nebūs NEKAD korejieši kvalitātes ziņā labāki par šiem diviem brendiem.

Kinozālei,filmām,sportam plazma,visam pārējam lcd(led)...starpcitu korejieši ir pasaules tv tirgus noteicēji jau ļoti labu laiku....un pārējie ,lai izdzīvotu spiesti pārdot stipri apgraizītus modeļus(sony)....

plus izmēru ziņā panasonikam un samsungam ir modeļi virs 60collām,ne projektoru nopietnām mājas kinozālēm sony lcd neviens neliek...

Link to comment
Share on other sites

Tu izliecies vai tiešām esi spainis?

SAmsungam nav modeļi virs 60'', panasonicam ir Sony lielākie ir 65'' un 70''

Iepazīsties ar vēsturi tehnaloģijās un tad domā vai korejieši špiko un veic ārkātīgi vērienīgu patērētaju zombēšanu un mārketinga trikus.

Drīzāk korejieši ir par patērētāju maldināšanu, piemēram, Samsung D6xxx sērija nemaz nav Full HD 3D.

Sony un Philips ir bijuši vienmēr tie, kas nosaka inovācijas, piemēram, pirmais LED backlit TV - Sony, pirmais RGB LED backlit TV -Sony, pirmais wirlless TV - Sony, pirmais motionflow - philips, ambilait revolūcija - philips. pirmai tv 2 kodola procesori Sony, pirmie ar androit TV - sony.

Atradies te umņiks

Link to comment
Share on other sites

Tu izliecies vai tiešām esi spainis?

SAmsungam nav modeļi virs 60'', panasonicam ir Sony lielākie ir 65'' un 70''

Iepazīsties ar vēsturi tehnaloģijās un tad domā vai korejieši špiko un veic ārkātīgi vērienīgu patērētaju zombēšanu un mārketinga trikus.

Drīzāk korejieši ir par patērētāju maldināšanu, piemēram, Samsung D6xxx sērija nemaz nav Full HD 3D.

Sony un Philips ir bijuši vienmēr tie, kas nosaka inovācijas, piemēram, pirmais LED backlit TV - Sony, pirmais RGB LED backlit TV -Sony, pirmais wirlless TV - Sony, pirmais motionflow - philips, ambilait revolūcija - philips. pirmai tv 2 kodola procesori Sony, pirmie ar androit TV - sony.

Atradies te umņiks

Njā,tātad "EISA"tāda neredzīgo biedrība vien ir http://www.eisa.eu/award/42/european-best-buy-tv-2011-2012.html

Link to comment
Share on other sites

Labākais budžetnieks, par to nestrīdos, cena laba, fīčas labas, tik viena maza niance ka na full hd 3D, ko EISA locekļi diemžēl nezināja

http://www.eisa.eu/a...-2011-2012.html labākais 3D

http://www.eisa.eu/a...-2011-2012.html labākais LCD Tv

Jautājumi?

Tas ir saprotami par kvalitāti ir .jāmaksā,ne katrs var atlauties izlikt trisciparu skaitli par tv http://www.salidzini.lv/search.php?q=kdl-55hx920 ,par to ciparu var paņemt trīs normālus Tevis nepieminētus "EISA''TV LG http://www.eisa.eu/award/16/european-3d-home-theater-solution-2011-2012.html samsung http://www.eisa.eu/award/42/european-best-buy-tv-2011-2012.html panasonic http://www.eisa.eu/award/44/european-plasma-tv-2011-2012.html un nauda paliks kārtīgi apmazgāt.

Labots - alro
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Tu izliecies vai tiešām esi spainis?

SAmsungam nav modeļi virs 60'', panasonicam ir Sony lielākie ir 65'' un 70''

Iepazīsties ar vēsturi tehnaloģijās un tad domā vai korejieši špiko un veic ārkātīgi vērienīgu patērētaju zombēšanu un mārketinga trikus.

Drīzāk korejieši ir par patērētāju maldināšanu, piemēram, Samsung D6xxx sērija nemaz nav Full HD 3D.

Sony un Philips ir bijuši vienmēr tie, kas nosaka inovācijas, piemēram, pirmais LED backlit TV - Sony, pirmais RGB LED backlit TV -Sony, pirmais wirlless TV - Sony, pirmais motionflow - philips, ambilait revolūcija - philips. pirmai tv 2 kodola procesori Sony, pirmie ar androit TV - sony.

Atradies te umņiks

samsungam ir modeļi virs 60 collām,sony nav-vismaz mājas lapā nav un ja arī būtu tad par kosmisku cenu.

bet tos korejiešuš par špikošanu gan vajadzētu stūrī ielikt,lai vairs tā nedara, vai ne? :sarkasms: umņiki atradušies....http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/television/plasma-tv/PS64D8000FUXXU

Labots - spainiss2
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Prime,pastāsti sīkāk par to full hd 3d,vai tad ,ja ir aktīvais 3d un pats tv ir 1080p,tad arī 3d būs fill hd variantā,vai kā? Intresē,jo pašam nav 3d tv,bet kad nomirs pašreizējais,nākošais būs obligāti 3d...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Uzdūros šai tēmai, zinu ka veca, bet nespēju NESPĒJU neatbildēt šitam.

 

Mans uzskats/domas par Tv:

[..]

2. Gribi lielu kvalitatīvu ekrānu, kur kvalitāte stāv pāri multimediu iespējām, pērc Sony vai Philips.

Nu nebūs NEKAD korejieši kvalitātes ziņā labāki par šiem diviem brendiem.

3. Neņemt Samsung, es droši vien arī Philips neņemtu ar viņu bling bling navarotiem-ambilaitiem. Ņemtu panasonic vai Sony.

 

Palasiet šo:

http://en.wikipedia.org/wiki/S-LCD

 

Līdz pat pagājušā gada Decembrim visus Sony un Samsung TFT LCD paneļus ražoja vienā un tajā pašā rūpnīcā, viņi nonāk nost pat no vienas un tās pašas produktu līnijas.

Labots - Edman
Link to comment
Share on other sites

Un ... ? Tak ne jau tikai matrica veido attēla kvalitāti. Bet ari kā tiek apstrādāts signāls.

Link to comment
Share on other sites

Jau pāris mēnešus skatos PANASONIC TX-P46G30E plazmu un esmu apmierināts kā susliks. :) Pirms kāda gada izdomāju, ka gribu apgreidoties no 32" Panasonic 100Hz CRT uz ko lielāku, bet dikti neapmierināja kā izskatās SD signāli uz veikalos izliktajiem LCD paneļiem. Pameklējot, konstatēju, ka salīdzinoši laba bilde ir šai plazmai (tiesa toreiz domāju, ka gribu 42", pēc tam padomāju, ka gribu lielāku). Sagaidīju 3d invāziju un prognozes piepildījās - cena šitam pamatīgi nokritās un nopirku pa nepilniem 500Ls. Par to vai LCD vai plazma lemjiet paši, jo tur patiesības nav - ja patīk maigākas krāsas un pustoņi (klasisku filmu baudīšanai), tad noteikti plazma, ja gribās baig asu un kontrastainu bildi, tad LCD. Neilgi pirms manis, paziņa nopirka 42" LEDu un konstatēju, ka saregulējot tā, lai redzētu pustoņus bij baigi graudainas tumšās vietas (līdzīgi kā fotomatricai ar augstu ISO). Savukārt uz savas plazmas es noteikti nevaru panākt tik spilgtu un kontrastainu attēlu (kāds mani personīgi besī :D). Ja gribat pirkt, tad noteikti arī pēc teorētiskās izvēles, pamociet pārdevējus un paskaties jums tīkamos modeļus dabā un salīdziniet. Vēlams ar dažādiem signālu avotiem SD, HD utt. Tb, nepaļaujieties uz DEMO viģikiem.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Nu bilde ir jau ok, BET tas elektrības patēriņš neiedvesmo...

 

<100W LCD pret ~300W Plazma

Link to comment
Share on other sites

Mana 46" plazma max 250W normāli vakarā hokejs ~160-195W, filma no 110-170W. Pārbaudīts ar strāvas mērītāju virknē.

 

P.S. ņemot vērā ka visas apgaismes lampiņas mājās ir ekonomiskās no 8-21W, bet kādreiz bij no40-100W, tad šitas ir sīkums. :D Neaizmirsti par veļas mašīnu trauku mašīnu, gludekli, elektrisko cepeškrāsnu utt. uz kuru fona plazma ir tāds spļāviens jūrā... :)

Link to comment
Share on other sites

Man 46" LCD ar Dynamic LED backlite no 60 - 80w un nekādu problemu

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

... Neaizmirsti par veļas mašīnu trauku mašīnu, gludekli, elektrisko cepeškrāsnu utt. uz kuru fona plazma ir tāds spļāviens jūrā... :)

Šos, Tevis uzskaitītos, jau neviens nelieto daudzas stundas dienā...

Bet teļļuku gan...

 

p.s. Mājas lapā gan ir rakstīts - 285W.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Parēķini pielietojumu un patēriņu tām pārējām lietām kaut mēneša griezumā un tad parēķini naudu ko zaudē, vai bildi ko iegūsti... :)

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nevienam netaisos skalot smadzenes par to, kas labāks, bet plazmām burn-in problēma tā arī nav atrisināta. Par profesionālajiem plazmas monitoriem, kas ir stipri augstākas kategorijas izstrādājumi par mājas televizoru, iedeg ilgāk spīdinātas statiskas grafikas un tml. figņas. Turklāt iedeg tā, ka nekādi nost nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...