Jump to content

windows xp SP1 vai SP2 x86 kur dabut


eriksu2
 Share

Recommended Posts

labdien! kāds var ieteikt kādu torrent linku kur ir windows XP Sp1 vai SP2 32 bitu (x86), citādi man bija sen disks, kurš tgd nestrādā.

Ierakstīju SP3 uz diska, bet tgd aizvajadzējās SP1 vai SP2 un nekur nevaru atrast, ja atrodu ta 64 biti.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ar ko ir krutāks SP1 vai SP2?

 

Home vai Professional?

OEM vai RETAIL?

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

kkur izlasīju ka SP3 var uzlikt tikai ja iepriekš ir bijis SP1, vai SP2 XP, citi saka ka nav taisniba, bet netā lasīju ka ir.. uz Win 7 ieliku disku ar SP3 install poga bija pelēka :s , man te problēmas ar win7 nevar pārinstalēt uz win7, erroru uzmet 0x80004005.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

NO win7 nevarēsi tā uzilstalēt xp rekur zemāk pamācība un SP3 var uzliek uzriez tā ir gatava win instalāciju ar +SP3 jau kopā ņem un instalē.

Tev ir 2 partīcijas vai viena:

ja 2 tad ej iekšā biosā un uzliec lai būtojas no cd

ja viena sākumā pārkopē uz citu datu nesēju failus ko nederīgs pakāst doc, bildes utt, un tad uzliec lai būtojas no cd

iestartējam cd būs jautājums nospies kādu pogu lai palaižas instalācija

tālāk lasi uzmanīgi ko prasa kad ir jāizvēlas uz kuras partīcijas instalēt izvēlies un noformatē viņu

tālāk manu prāt iz pat ļoti pašsaprotami kā rīkoties.

Labots - Pikinsh
Link to comment
Share on other sites

Bet protams xp servis paka uz windows 7 nelaidīsies . Laid uz windows xd tad aizies ja būs pareizā versija.

Link to comment
Share on other sites

To Pikinsh

to vienreizējo boot pogu nevaru atrast, bet iekš biosa pie boot sadaļas rekas man rādās http://ipost.lv/images/4/P4040006.JPG

. tāda amatiera doma( bios iestatījumus restartēt te nederēs?) vai arī noutbukiem tā arī jābūt, par ko stipri šaubos..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu galīgi ačgārni risini problēmas:

1. Iepriekšējās servispakas prasa Vista un XP, kas jau tā ir 10 gadus vecs, instalēt ir aizvēsturiskām servispakām (RJ45 kabeļu raustītāji lai iet kaut kur dziļi) ir vienkārši sviests.

2. Neviens parasti neinstalē windows no windows vides.

3. Labāk risini windows 7 problēmas nevis sačakarē visu vēl vairāk.

4. Pēc pēdējās bildes spriežot nes vien pie kāda zinošāka cilvēka, jo neticās, ka tev izdosies bez cd-rom bez problēmām uzlikt sistēmu.

 

kkur izlasīju ka SP3 var uzlikt tikai ja iepriekš ir bijis SP1, vai SP2 XP, citi saka ka nav taisniba, bet netā lasīju ka ir.. uz Win 7 ieliku disku ar SP3 install poga bija pelēka :s , man te problēmas ar win7 nevar pārinstalēt uz win7, erroru uzmet 0x80004005.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Nezinu par tādu, bet zinu, ka kaut kur MS TechNet dziļumos var atrast oficiālās čeksummas, pēc kurām var pateikt, ka konkrētais .iso, kas lejupielādēts no torrentiem, nav uzhakerēts un komplektā nenāk visādi jaukumi un smukumi.

Link to comment
Share on other sites

Gadās (tā parasti ir), ka ir pirkts Win OEM kopā ar PC, bet diska nav.

Man palīdzēja vārdā nenosaukts kantoris, kas atsūtīja OEM diska torrenta linku, attiecīgi, ievadot iegādātā WinXP seriāli, iezdevās sistēmu reinstalēt.

Tā ir. OEM, gadās, ka pieņem jebkuru OEM seriāli, bet Home/Pro diska ISO ir piesaistīti katrs savam serial#.

Labots - Sanchus
Link to comment
Share on other sites

Pie dīlera vai pārdevēja.

Gan jau šie padalās. Man toreiz fiziski nebija iespēja pie pārdevēja nokļūt, tāpēc izlīdzējāmies ar clean-copy winXP OEM no torrentiem.

Svarīgi ir neiegrābties zarazainā torrenta versijā. Visādi mēdz būt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...