Jump to content

Kuram audio formātam ir visaugstākā skaņas kvalitāte?


bukix
 Share

Recommended Posts

Es tev atkārtoju: Dzert mazāk vajag!

1) Ko ar ko tu salīdzini?

2) Gribi teikt ka izmainījušies biti tavos oriģinālajos CD? Uz kuru pusi. Labāk skan vai sliktāk skan?

3) Paņem Oriģinālo CD un normālu tukšu matricu. Verbatim bija CD-R sērija priekš audioCD lietām. Paņem teiksim NERO vai svau mīļāko CD rakstīšanas programmu. Izvēlies "copy CD" režīmu un aiziet. Ieliekam oriģinālo CD un softs nokopē uz datoru. Pēc tam softs paprasa ielikt tukšu matricu. Ieliekam un gaidam kad ierakstīsies. Viss.

 

Kāds te sakars ar internetu? To visu var izdarīt bez interneta.

 

Vēlreiz: Beidz dzert to kandžu! Smadzenes atrofēsies.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ju

    9

  • Didzis

    16

  • ediots

    9

  • JDat

    10

Top Posters In This Topic

Stepselis

 

 

Vēlreiz: Beidz dzert to kandžu! Smadzenes atrofēsies.

 

Tas gan šoreiz jāattiecina uz Tevi, jo jau divos postos ietverto domu neesi sapratis.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

1) Ko ar ko tu salīdzini?

salīdzinu orģnālos diskus ar ''jūtūbā'' tām pašām dziesmām... un protams orģinālajiem pavisam cita skaņa...

 sūds par visu dzeršanu, dzeru kā gribu....

un es neko nekopēju, jo uzskatu, ka tas nav vajadzīgs..

ja man kaut kas iekrīt ausīs, tad to nopērku orģinālajā diskā....

Link to comment
Share on other sites

Un kāds te sakarsa ar formātu kvalitāti? Plika subjetīvā sensitivitāte.

 

Kāda "jūtība"? Oriģināls pret ko, pret torrentos nofilkatiem failiem?

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
JDat

ja nopērku sakarīgā veikalā disku ar man pieņemamu muzonu, tad kāds sakars ar kaut kādiem ''(torrentos novilktiem faIiem)

Link to comment
Share on other sites

Nu labi. izlasīju nepareizi. esmu idiots, bet...

Jūs esat idioti ar šo:

Kāda jēga salīdzināt youtube un CD. Jau saknē stulbums salīdzināt lossy kompresiju ar CD. Vai tad no Youtube viss nāk FLACā vai WAVE? No otras puses... Āmuram tipiskajam pilnīgi pofig.

 

 

@@alusbundza, OK. Vainīgs nesapratu tavas dīvainās mahinācijas: tibuš salīdzināt youtube ar CD. Es sapratu ka tev ir problēmas ar skaņu kad tu uztaisi disc to disc copy. Izrunājies saprotami nevis pokemoniski, jopta.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Atceros viena profesora teikto, ka digitāli ierakstīti faili laika gaitā zaudē savu kvalitāti, neatceros precīzi ar ko tas tika pamatots, bet, šķiet, tur bija kaut kas saistīts ar elektronu zudumiem magnētiskajos celiņos. Būtība bija tāda - jūsu mīļais FLAC, WV, APE vai <ievieto šeit jebkuru citu bezzuduma kompresijas konteineri> laika gaitā nenovēršami kļūst par ekvivalentu 128kb/s MP3 audio failu. Šī iemesla dēļ uzskatu ka vinils vai jebkurš cits analogs datu nesējs sniedz ievērojami labāku skaņas kvalitāti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja grib klausīties kvalitatīvu mūziku tad nevajadzētu būt jautājumam par bezzudumu formāta pielietošanas lietderīgumu, bet ja klausīties sakompresēto mūziku, tad būtiskāk laikam ir saspiešanas iespējas nevis kvalitāte.

P.S. Audio CD kopiju ar līkām rokām var ierakstīt ne gluži precīzu kā orginālā.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Pilnīgi piekrītu esters - man pašam tā ir noticis ar vairākiem FLAC ierakstiem (klausos tikai FLAC, jo manas ausis nepanes neko, kam klāt ir bijusi jebkāda audio kompresija - mani dzirdes orgāni (kuri ir diezgan high-end, tāpat kā mana akustikas sistēma) ir ļoti jūtīgi pat uz mazākajām izmaiņām, kas rodas, jebkādu FLAC pārdzenot uz jebko citu, kas nav FLAC). Laika gaitā tie pārvērtās par sliktas kvalitātes mp3 failiem, kāpēc ar steigu visu savu mīļāko mūziku sapirku vinilos, lai uz savas high-end stiprekļu un ne mazāk high-end skandu sistēmas baudītu mūžam kvalitatīvu, telpisku un dzīvu mūziku.

Labots - Alkoholokausts
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts- es varu saprast, ka vinilu spēlējot ilgstoši, plates kvalitate samazinās un rodas analogā signāla zudumi, bet, kā tu raksti,

Laika gaitā tie pārvērtās par sliktas kvalitātes mp3 failiem,  paskaidro lūdzu tuvāk... ;-)

Link to comment
Share on other sites

It kā forumā ir mega audiofīli. Bet neviens augstāk par CD un vinila ripiem 24-bitu FLACos nav ticis.

DVD-Audio, SACD un BD audio acīmredzot ir par nekvalitatīvu :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Tad arī ZIP failos notiek neatgriezeniski procesi un rezulātā sazipotos .DOC failos pēkšņi parādās nevajadzīgi vārdi. S razbegu op telegu. Administrācija varētu sākt dalit banānus par dumību dzīšanu...

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, kāds foruma ekspertus prasmīgi stāstiina :sarkasms:

pavicina jums sarkanu lupatu un ķer kaifu, no tā kā jūs ārdaties 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad arī ZIP failos notiek neatgriezeniski procesi un rezulātā sazipoto .DOC failos pēkšņi parādās nevajadzīgi vārdi

 

Bail iedomāties kas notiek RAR un 7z failos : o :tommy: 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Laika gaitā tie pārvērtās par sliktas kvalitātes mp3 failiem, kāpēc ar steigu visu savu mīļāko mūziku sapirku vinilos,

 

Cienītais vai nu alojas un kacina pārējos, vai arī dabūjis ar vinilu smagi pa tāsi.

Link to comment
Share on other sites

Lai ko tādu pateiktu, uz galvas jāuzkrīt pamatīgai skaņuplašu kaudzei :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Stāsta, ka visilgāk saglabājas tās šumeru apdedzinātās māla plāksnes ar ķīļrakstiem. Moš audio ieraksti ar uz kaut kāda keramikas nesēja jāsāk turēt?

Link to comment
Share on other sites

Veči, nu paciešās vēl divas nedēļas! (atvainojiet astronomisko kļūdu!)

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Profesori ne to vien stāsta. Atceros, kā man viens paziņa ap 1998. gadu nesekmīgi mēģināja profesoram pateikt, ka arī iekš CD vienai un tai pašai dziesmai var būt dažādi ieraksta līmeņi.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka džeks bišķiņ sajauca - magnētiskajām lentām tiešām ar katru gadu "sēdās" augšas, bet nu ciparu formātam kaut kas tāds nav iespējams... :D

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nēnē, CD kā datu nesējs uzkrāj ar fotošūnām lāzera pārpalikušo enerģiju un dīkstāvē kompresē visu uz mp3, lai tad, kad noskrāpējas, dziesma tiek saglabāta vairākos mp3 failos. AAC, kuram ir kļūdu labošana, gan nevarēja, pārāk darbietilpīgs algoritms.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...