Jump to content

3D atskaņošana uz LCD TV


beksons
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tā kā ir iegādāts Samsung LE40C750 TV ar 3D funkciju, saprotams ka ir radusies interese par šīs iepējas izmantošanu. 3D brilles līdzi nenāca, par to, tā kā skaidrība ir, un tās par ~50Ls var iegādāties. Bet lielākais jautājums ir par to, vai, un kā ir iespējams noskatīties filmu, kas lejuplādēta no kāda torrenta, iekš sava Samsung LE40C750 TV.

 

Protams mani labpatiktu ja varētu iztikt tikai ar manu PC , vai arejo HDD, kur varētu no PC ielādēt filmu, pielēgt Tv un skatīties, tā es daru ar DVD RIP, tachu 3D formāts ir BLU-RAY, un tas nav iepējams.

 

Tāpēc jautājums:

1)Kā ierakstīt filmu no torrenta, un, iekš kā, lai varētu viņu beigu beigās noskatīties uz TV ar 3D?

2) Ir vajadzīgs BLU-RAY atskaņotājs?

3)Ar ko BLU-RAY atskaņotājs pa 64Ls atšķiras no tiem, kas maksā 200Ls. Vai tiešām atšķirsies jau tā, lielā, 30-50Gb izmēra kvalitāte, vai nelasīs kaut kādā veidā ierakstītus diskus, vai vienkārši brenda jautājums?

 

Ai

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nav nācies sastapties ar 3D TV kastes konfigurēšanu un komplektēšanu dzīvē (ja neskaita veikalu apskates laikā), bet tur tā doma ir tāda, ka ja papēta HDMI speceni, tad nonāk pie tā, ka nepieciešams HDMI 1.4, lai redzētu to 3D. Faktiski jau arī HDMI 1.3 atbalsta 3D, bet tikai līdz 1080i. Lielākā problēma ir tā, ka ražotāji šobrīd taisa 3 dažādus 3D materiālus, kuri laikam nesaprotas savā starpā. Līdz ar to vismaz pagaidām ideja sekojoša - ja tev ir Samsung TV, tad tev ir jāpērk arī Samsung Bluray pleijeris ar lielu uzlīmi "3D" un veikalā jāpērk oriģinālās Bluray ripas un obligāti jānočeko vai spēlēs uz Samsung.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Hdmi#Version_comparison

 

Ja palasās ārzemju presi un forumus, tad kopējā nostādne ir tāda, ka to ko mēs varam iegūt līdz 2012. gada, tas ir tikai kā 3D lite versija ar draņķīgu bildi (o. jā, pēc 3D Avarata ķinītī, mājas 720p MKV izskatījās debešķīgi kvalitatīvs). 2012. parādīsies laikam vienots formāts un kvalitāte jau būs pavisam cita. Tāda info no pēdējā CES apskatiem.

Link to comment
Share on other sites

Viss kas nepieciešams, lai skatītos ir, protams, pašas brillles un 3D Blu-ray mkv (Matroska) ripi, ja negribās pirkt Blu-ray atskaņotāju un oficiālos diskus. Ir jāsaprot arī, ka šādi ripi nebūs noskatāmi BEZ brillēm, jo ja šādu mkv failu atvērs kaut vai uz PC, tad ieraudzīsiet, ka kontents tiek rādīts 2 daļās vienlaicīgi - labajai un kreisajai acij. Šīs daļas var būt novietotas viena zem otras (filmas), vai viena otrai blakus (IMAX dokumentālās fimas). Kad ir lejupielādēts šāds fails (parasti 6Gb un uz augšu), ierakstam flešā vai USB cietnī, kad tas izdarīts piespraužām TV. Aktivējam 3D un norādam kādu modi izvēlēties - daļas ir viena zem otras vai viena otrai blakus. Kad tas izdarīts, TV apvieno šīs 2 daļas 1 bildē, ielēdzam 3d brilles uz izbaudam bildi. Šeitan atrodams viens rips kuru testam var lejupielādēt: http://rutor.org/tor...2010-bdrip-720p

PS. Ja linku nedrīkts likt, moderatori, dzēšat ārā :).

Labots - abece
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paldies par infoo, izcekoshu, tad doshu zinju pie kāda slēdziena, jebshu jauna jutājuma esmu nonācis.

 

Nav nācies sastapties ar 3D TV kastes konfigurēšanu un komplektēšanu dzīvē (ja neskaita veikalu apskates laikā), bet tur tā doma ir tāda, ka ja papēta HDMI speceni, tad nonāk pie tā, ka nepieciešams HDMI 1.4, lai redzētu to 3D. Faktiski jau arī HDMI 1.3 atbalsta 3D, bet tikai līdz 1080i. Lielākā problēma ir tā, ka ražotāji šobrīd taisa 3 dažādus 3D materiālus, kuri laikam nesaprotas savā starpā. Līdz ar to vismaz pagaidām ideja sekojoša - ja tev ir Samsung TV, tad tev ir jāpērk arī Samsung Bluray pleijeris ar lielu uzlīmi "3D" un veikalā jāpērk oriģinālās Bluray ripas un obligāti jānočeko vai spēlēs uz Samsung.

 

http://en.wikipedia....sion_comparison

 

Ja palasās ārzemju presi un forumus, tad kopējā nostādne ir tāda, ka to ko mēs varam iegūt līdz 2012. gada, tas ir tikai kā 3D lite versija ar draņķīgu bildi (o. jā, pēc 3D Avarata ķinītī, mājas 720p MKV izskatījās debešķīgi kvalitatīvs). 2012. parādīsies laikam vienots formāts un kvalitāte jau būs pavisam cita. Tāda info no pēdējā CES apskatiem.

 

Ir kādam atrisinājums, ja es mēginu savā arejā samsung 640gb HDD iemest 10gb BDRIP filmu, un vinjsh saka ka konkrēta filma ir ""is too large destination file system.""

Respektīvi es no sava PC nevaru pārmest filmu kas ir lielaka par apmēram 5gb, vinjsh met araa ka fails ir par lielu..!!! Vajag ar kādu progu filmu dalīt, jebshu kadu specialu draivu jebshu ko citu..? jaformatee HDD jo sakotnēji nebiju

 

PS. Atradu, zel bet vajadzeja jau sakotneji NTFS formata noformatizeet, paslaik man ir FAT32, kas atbalsta faila izmeru lidz 4GB.

 

 

Viss kas nepieciešams, lai skatītos ir, protams, pašas brillles un 3D Blu-ray mkv (Matroska) ripi, ja negribās pirkt Blu-ray atskaņotāju un oficiālos diskus. Ir jāsaprot arī, ka šādi ripi nebūs noskatāmi BEZ brillēm, jo ja šādu mkv failu atvērs kaut vai uz PC, tad ieraudzīsiet, ka kontents tiek rādīts 2 daļās vienlaicīgi - labajai un kreisajai acij. Šīs daļas var būt novietotas viena zem otras (filmas), vai viena otrai blakus (IMAX dokumentālās fimas). Kad ir lejupielādēts šāds fails (parasti 6Gb un uz augšu), ierakstam flešā vai USB cietnī, kad tas izdarīts piespraužām TV. Aktivējam 3D un norādam kādu modi izvēlēties - daļas ir viena zem otras vai viena otrai blakus. Kad tas izdarīts, TV apvieno šīs 2 daļas 1 bildē, ielēdzam 3d brilles uz izbaudam bildi. Šeitan atrodams viens rips kuru testam var lejupielādēt: http://rutor.org/tor...2010-bdrip-720p

PS. Ja linku nedrīkts likt, moderatori, dzēšat ārā :).

 

 

Par BD Ripu apmēram skaidrs, 10gb un filma lejuplādeta, par HDD jau jautajumu uzdevu, bet ja pieslēdzu PC pa taisno, man abus atteus viena apvienot nez kāpēc nepiedāvā. UN brilles, vinigais ko dara ir, kad uzspiezu funkciju 3D tad ieksh TV attels paliek miglains, ka jau 3D, bet iesledzot brilles, vinjsh paliek tumshaks un migla pazud, bet nekadu 3D efektu nemanu, un arii, labas un kreisas puse kadri neapvienojās, bet paliek divi !?

Labots - beksons
Link to comment
Share on other sites

Pievienotajā attēlā redzams, kāds izskatās logs, kurā nepieciešams norādīt bildes veidu. Lielākajai daļai SAMSUNG TV šis logs ir identisks. Mana modeļa gadījumā šis logs parādās, ja tiek nospiesta uz pults poga 3D. Ja šādu logu nav iespējams dabūt ar 3D pogas palīdzību, tad jālasa manuāļi, iespējams, ir cita taustiņu kombinācija. Par pašu 3D efektu - nevajag lolot ilūzijas, ka tā bilde būs kardināli atšķirīga. Ja man būtu jāatbild, kas vislabāk raksturo 3D, tad tas ir akvārijs - rodās dziļuma dimensija. Sevišķi labi to var novērot bildes stūros vai arī, ja tiek rādīti subtitri (rodas sajūta, ka televizorā varētu iebāzt roku tā līdz elkonim :)). Ja pazuda migla, tad skaidrs, ka 3D strādā (pieņemu, tika domāts parastais TV no 2D uz 3D - brilles izfiltrēja vajadzīgos kadrus savai acij (jeb neizlaida cauri nevajadzīgos), kas rada ilūziju, ka 'migla' pazuda). Taču cerēt, ka uz FullHD TV skatoties parastu SD bildi ir iespējams tur kaut ko saskatīt 3D, nu, kā lai pasaka... tas būtu pārāk optimistiski. Par PC - principā nevajadzētu būt svarīgi kā tiek padoti dati - 1) caur USB 2) caur PC, kas pievienots caur HDMI vai 3) caur netu. Taču ieteiktu sākt ar 1) variantu, jo ja nestrādā pirmais, tad visticamāk nestrādās arī pārējie divi.

post-83993-0-30831500-1302040911_thumb.png

Labots - abece
Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka caur netu TV kaste samazina video kvalitati,vizmaz ta noveroju savam philips uz pc stav hd rips bet tv bez maz vai rada ka iptv,vienigais pareizais veids ir hdmi no pc

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

1. neesmu 100% pārliecināts, bet uz pults 3D poga dod simulētu 3D, kas pats par sevi ir stulbums. Tas pats kas no stereo mēģināt izmocīt daudzkanālu skaņu.

 

2. arī neesmu 100% pārliecināts, bet ir tāda slikta sajūta, ka nav riktīgu 3D ripu, ka jāvelk ir pilns BDMV (20 - 50GB).

 

3. līdz 2012. gadam ir neprāts pirkt 3D televizoru un citu aprīkojumu, jo šobrīd pieejamais 3D saturs ir māžošanās un naudas kāšana par nekvalitatīvu bildi.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Ir viens variants, mmm paņem un nopērc BD disku ar 3d filmu un nebūs problēmas.Ā un pleijeri arī ,tās kačāšanas un pc problēmas tev būs bezgalīgas.....

Link to comment
Share on other sites

3D ripu ir pilns nets, jo principā tās ir tas pats, kas 2 saturā identiskas filmas, kas katra domāta savai acij. Atrodam sakarīgu ārzemju torrent trackeri, iemetam seacherī 3D un pašu vellu iespējams atrast. Tā kā pāri varžu dīķim cilvēki ir nedaudz turīgāki, tad uzeru skaits, kas sīdo šādu satura kontentu ir pietiekams. Protams, 15-20 Gb neatskries stundas laikā, taču, ja pa nakti atstāj vilkties, tad nākošajā vakarā atvelkoties māja no darba mūvijs ir atnācis. Ripu meklēšanu var sākt no KickAssTorrents. Atbilstoši katrs pats var izdomāt, kas izdevīgāk - pirkt dzelžus un diskus vai tomēr labāk lejupielādēt ripu.

Labots - abece
Link to comment
Share on other sites

Un šī tēze mainīsies tikai tad, kad kādu arī LV patiešām ieliks cietumā par "ripa lejupielādēšanu" :spiteful:

Neesmu jau arī pats svētais, bet to, kas patīk, nopērku.

Link to comment
Share on other sites

Pievienotajā attēlā redzams, kāds izskatās logs, kurā nepieciešams norādīt bildes veidu. Lielākajai daļai SAMSUNG TV šis logs ir identisks. Mana modeļa gadījumā šis logs parādās, ja tiek nospiesta uz pults poga 3D. Ja šādu logu nav iespējams dabūt ar 3D pogas palīdzību, tad jālasa manuāļi, iespējams, ir cita taustiņu kombinācija. Par pašu 3D efektu - nevajag lolot ilūzijas, ka tā bilde būs kardināli atšķirīga. Ja man būtu jāatbild, kas vislabāk raksturo 3D, tad tas ir akvārijs - rodās dziļuma dimensija. Sevišķi labi to var novērot bildes stūros vai arī, ja tiek rādīti subtitri (rodas sajūta, ka televizorā varētu iebāzt roku tā līdz elkonim :)). Ja pazuda migla, tad skaidrs, ka 3D strādā (pieņemu, tika domāts parastais TV no 2D uz 3D - brilles izfiltrēja vajadzīgos kadrus savai acij (jeb neizlaida cauri nevajadzīgos), kas rada ilūziju, ka 'migla' pazuda). Taču cerēt, ka uz FullHD TV skatoties parastu SD bildi ir iespējams tur kaut ko saskatīt 3D, nu, kā lai pasaka... tas būtu pārāk optimistiski. Par PC - principā nevajadzētu būt svarīgi kā tiek padoti dati - 1) caur USB 2) caur PC, kas pievienots caur HDMI vai 3) caur netu. Taču ieteiktu sākt ar 1) variantu, jo ja nestrādā pirmais, tad visticamāk nestrādās arī pārējie divi.

 

Manā gadijumā, esmu pievienojis PC caur VGA pie sava Samsung 7500 TV (tachu LCD nevis LED, bet domaju tam nozimes nav, jo 3D funkcija ir), palaišanas progu izmantoju CyberLink PowerDVD 10, bet nesmu vel izkodis vai tam kāda nozīme un der arī vecais labais VLC. Bet runājot par 3D, kur nospiežot uz pults šo režīmu, man vienīgā ikona parādās no 2D-3D, tachu kaut kad saakuma kad biju spaidījis, jebshu citai filmai experimentejis bij ari tās 2as funkcijas ar attēliem labajā un kreisajā, vai augšā un apakšā pusēm. Tachu tagad Novelkot filmu, piemeram Tron.Nasledie.3D.2010.x264.BDRip.1080p ar 11.7Gb, un bilde ir 2aas daljaas ar labo un kreiso pusi, nekādīgi šis attēls vienā nesaiet. Jo tv piedāvā tikai 2D-3D funkciju. Vai nu esmu vovilcis neīsto filmu, vai arī man kas vainas TV, jebshu PC plejerim, vai arī jaizmanto HDMI, nevis VGA vads. Vel ir variants filmu pārmest ārējā HDD, bet pagaidām es to nevaru izdarīt jo jāizdomā kā nezaudējot informāciju to izdarīt, jo sākotnēji nebiju pārmainījis režīmus., Tāpēc ārējo neesmu noformatējis un pagaidām HDD strādā FAT32 režīmā. Bet vai tas ko maīnis, ja man jau nesanāca caur VGA vadu?

 

Un šī tēze mainīsies tikai tad, kad kādu arī LV patiešām ieliks cietumā par "ripa lejupielādēšanu" :spiteful:

Neesmu jau arī pats svētais, bet to, kas patīk, nopērku.

 

Šī jau atkal ir jauna tēma, par cenām, to kas ko spēj atļauties, un var aiziet līdz globālai sasilšanai, plastikāta izgatavošanu, un vides piesārņojuma kaitīgumu ar visiem BD diskiem, papilus sildiericeem utt :grin: Bet nu taisnība jau arī Tev ir, ako darīt :)

Link to comment
Share on other sites

VGA ir analogs signals,hdmi un dvi digitals(ciparu) tev tam tv ir jabaro digitals signals lai butu 3d

 

un vel ja nekljudos ari videokartei jabut 3d atbalstam

Link to comment
Share on other sites

Tātad, darbinot savu loģiku, varu secināt, ka problēma ir tajā PowerDVD un pieslēguma veidā. Mans ieteikums paliek nemainīgs: 1) dabūjam USB pulķi, noformatējam uz NTFS, uzkopējam mūviku, piespraužam TV un skatāmies vai 3D darbojas; ja nav izmēros liela puļķa, tad velkam kādu IMAX filmu, kuras garums ir zem 1h un tātad ari mazs izmērā; ja dabojas, tālāk domājam kā pārformatēt to ārējo cietni uz NTFS; 2) meklējam kādu DLNA serveri, kas ļauj strīmot kontentu no kopja uz TV caur tīklu un nav nepieciešams tur ņemties ar HDMI pieslēgumiem, ja kompim nav HDMI izejas; SAMSUNGam ir kaut kāds Windowisks DLNA serveris, instalējam, piešārējam mapi, TV savukārt šī šāre ir jāredz. Tā kā es nesēžu uz Win, izmantoju bezmaksas DLNA serveri Serviio (nepieciešams vispirms vēl SUN JAVA pieinstalēt), kas iet uz visām platformām; princips ir līdzīgs - jānorāda DLNA profils (jāskatās kāds der tavam modelim, iespējams, pietiek, ja norāda Generic DLNA profile) un jānošārē mape. Speciāli izmēģināju šādā veidā atskaņot 3D mūviku caur Serviio un 3D strādā bez problēmām.

Labots - abece
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
darius20

Es nesaprotu ko Jūs te ņematies... Cilvēks uzdod normālu jautājumu, bet Jūs kko aplinkus gudri d.... mēģiniet pateikt... Piem. es pats ar izmantoju nvidia 3d vision un spēlēm ir uzreiz cits izskats ( pat vecais nfs2 kas isti tam nav paredzēts, liekas ir ieguvis otru elpu) ... Protams Ir pavisam cita lieta uzspēlēt spēles kas paredzētas 3d vision , piem. resident evil 5, Battlefield: Bad Company 2 u.c ... Ideāli ... nemaz nevar salīdzināt ar 2d versiju...

 

Un runājot par filmām ir gan biku pašvakāk jo vismaz netā kko kvalitatīvu ir diezgan pagrūti sameklēt, un tāpēc tuvāko mēnešu laikā domāju iegādāties 3d tv sākot ar 55'' līdz 60'' un darbināt ar pc... Un tad kādu disku varēs kadreiz nopirkt un uztaisīt 3d vakarus...

 

Bildes kvalitāti nevajag uzreiz norakstīt un teikt ka tas 3d ir viens liels s... , bet vienkārši vajag dabūt filmu 6-7 gb apmēros un vismaz 720p izšķirtspējā un būs ok..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...