Jump to content

Boot.lv tīkla kautiņi II


Gestapo
 Share

Recommended Posts

Sieg, kolēgas. Šis ir iepriekšējā topika turpinājums, liekam jaunu bildi iekšā, jo ir doma drusku optimizēt sistēmu un arī vecajā topikā jau bija pie 800+ postiem, kas apgrūtināja informācijas atrašanu. Doma ir tāda, ka caur šī topika pirmo postu (nu tipa šito) arī likt visu aktuālo, apkopot šeit informāciju par spēli un arī lejupielādes linku, kur var novilkt pašu spēli versijā, kuru šobrīd izmantojam, ja iznāk kas jaunāks, tad uzreiz tiek nomainīts links šajā postā, lai nav jārakājas pa visu topiku, lai atrastu pēdējo versiju.

 

1. Tagad pa vakariem lecam

(
). Tipa truls un grafiski neprasīgs šaunamais.

Lejuplādējams te - 34. versija. Neko papildus nevajag, velkam un var lekt iekšā.

 

2. Braucamais gabals Colin Mcrae Rally 04, pavecs klasiskais rallis, vienkāršs un pret dzelžiem neprasīgs. Lejuplādējams te - CD1 un CD2. Parole pupi un servera nosaukums būs boot.lv vai boot. Par spēles laikiem un citiem sīkumiem vienosimies postos.

 

Info par laiku un ip, kam jāslēdzas klāt, tad parādīsies postos.

 

Gribētos ar ko citu, moš ja ir idejas par kopīgi uzlecamiem gabaliem, tad padalāmies te - man gribētos

vai/un
(ceru, ka neviens tā no kedas nespēlē :D ) uzlekt drusku, bet nu nav ne jausmas kas un kā to var nohostēt. Tāpat vēl idejas ko un kā uzraut starp bōōT lasītājiem kopā.

 

 

p.s. visi gaidīti chat.118.lv @ #boot par svaigāko info.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxx

    9

  • Domugrauds

    11

  • Gestapo

    17

  • JDat

    9

Top Posters In This Topic

Domugrauds

Ai nu tās šaušanas spēles biš apnīk. Moš kautko braucamu? Kādu F1 vecos modotos lai arī vecie pc velk prasības varētu būt pat mazākas nekā CSS :spiteful:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Piedevaam veel dereetu kaada speele, kuru uz Linux arii var mociit. BRaucamaa gan domaata.

Taa kaa ar speeleem neizraujos, tad neko nezinu, bet nu kaadreiz vareetu pagonkot, tik winblows nav pieejams.

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man gan patīk fast-paced šūteri vairāk, kā Q3 vai UT classic. Jaunākus neesmu spēlējis. :D

 

Fast-paced šūterim ir priekšrocība tāda, ka vari jebkurā brīdī pievienoties un jebkurā brīdī tīties. Stratēģijām, piemēram, visiem reizē jāsāk un pāris h no vietas jārukā. Par simulatoriem nezinu, bet diezi jau vai varēs sacensību vidū startēt. RPG vispār...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

No braucamajiem šito iesaku

Šad tad aiz bezdarbības veicu kādu lidojošo apli :crazy_pilot:

Nopērkams tepat iekš fano. Ja nav ielūgumu man ir veseli 10

Labots - Domugrauds
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Par braucamajiem: vienkārši neiespringstot varētu Flatout'u... gan uz apļiem, gan uz dectruction (mašīnu šķaidīšanu)

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Prasības itkā nekādas dižās nav, bet cik to spēlētaju būa jo ar cs bija pašvaki

Link to comment
Share on other sites

nevertell

TORCS, ja vajag multiplatformbraucamspēli. Es gan nezinu, kā tam ir ar tīklā spēlēšanu, bet sver neko un ies uz katra dzelža.

 

Es jau starotu, ja varētu OilRush spēlēt, bet es visticamāk esmu vienīgais Letvidžā, kas to ir pre-orderojis.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds, uz manaam kasteem winblows nebuus, kaapeec man jaamaksaa par to, ko var dabuut par briivu?

Paaris reizes gadaa Colin ralliju uzspeejeeju uz Playstation, pamataa tas viss.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Geimi uz linux ir baigais čakars, pats esmu ņēmies ar Wine, nesaku, ka nevar piedabūt pie dzīvības, bet FPS var būt vienā vietā vai grafikas gļuki.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu nav gluži arī tā, ka baigais čakars.

 

Kādu laiku atpakaļ uzliku FarCry uz Wine. Ok, nav pirmā svaiguma, kā arī bija jāpamaina ar roku konfigfails, lai izmanto OpenGL. Arī dators bija ļoti jaudīgs, un grafiku nevarēja pārāk kvalitatīvu likt.

 

Bet galvenais jāskatās uz Wine datubāzi:

http://appdb.winehq.org/

 

Kas strādā, tas strādā, kas ne - tas ne...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Kuram ir tik smagi ap sirdi ka man liek mīnusus? :D Es ceru ka no tā tev paliks labāk.

Griša a tev tas pc ir jaudīgs? Var sanākt ta ka kompis beigās būs baigais flegma

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja atrastos kāds brīvs brīdis, labprāt Starcraft (veco) kaut kur tīklā padzenātu. Tas gan vairāk uz vasaras otru pusi, tagad i darbs i mācības pāri galvai, brīvajos brīžos labprātāk pa gabalu no datora. :D

Link to comment
Share on other sites

Savulaik te pētīju to quakelive, vismaz agrāk tur nevarēja uztaisīt serveri, kur spēlēs tikai , piemēram, bōtieši, a kopā ar pro pubā spēlēt, manuprāt, nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo - Quakelive tagad iespējams apgreidoties uz PRO memberšipa akountu ($3.99 mēnesī) . Tad iespējams izveidot savu maču, kur joinosies, piemēram, tikai būtieši (ja nu tomēr ideja par QL nepazūd).

 

 

"Ability to start your own matches, specifying location, game type and exactly who you want to join"

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Nu css rāda, ka jā.

Vēl spēles:

Killing Floor ir interesanta spēle, bet vajag mikrafonu un spēlētājus, kas māk vairāk par fermas spēlēšanu.

Team fortress 2 ir interesanta, ja ilgāk paspēlē.

Left4Dead 1/2 arī var pašķaidīt zombijus....

Link to comment
Share on other sites

es jau vairāk par būtu par kādu RTS, kas normāli skrien uz W7 (staram Nr.1 krāsas izplūst)

Link to comment
Share on other sites

KF i ok, esmu pāris reizes pabliezis zombijus... :)

Link to comment
Share on other sites

Vakarā varētu uzraut CSS, gadiem ilgi nav spēlēts. :)

Link to comment
Share on other sites

Tā, izlasīju te visu un nonācu pie secinājuma, davai ka šo topiku atstājam tikai šaujamgabaliem, tipa CS, Q, karoče, FPS, (first person shooter games). Formulas un citu spēļu piekritējiem nebūtu slikti paralēltopiks, savādāk atkal būs baigā putra.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Es gribu izkauties ar Gestapo taapataas - sapiities zvejnieku tiiklaa un skaidrot mistiskas attieciibas gaismas sviidumaa vaajaa!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā, izlasīju te visu un nonācu pie secinājuma, davai ka šo topiku atstājam tikai šaujamgabaliem, tipa CS, Q, karoče, FPS, (first person shooter games). Formulas un citu spēļu piekritējiem nebūtu slikti paralēltopiks, savādāk atkal būs baigā putra.

 

Domāju, ka varētu drusku savādāk, nolasīt šeit 5-6 dažādu veidu spēle un katrā spēlēšanas reizē vienoties, kuru no visām spēlēt. Tipa lanparty princips, domāju - kādas 2-3 fps un 1-2 braucamās.

 

Es gribu izkauties ar Gestapo taapataas - sapiities zvejnieku tiiklaa un skaidrot mistiskas attieciibas gaismas sviidumaa vaajaa!

 

Met to dzeršanu pie malas, lauķi! :D

 

Kurš raus css ?

 

Serveris jau ir, domāju uz deviņiem varētu uzraut, iet un sildīties ar botiem jau var tagad. IP 87.110.17.64

 

 

p.s. Tagad drusku tiem strādāts pie spēlēm,. tiek meklētas versijas un veikti pirmie online testi. Tikko jau veiksmīgi palaidām CMR4 (ko piedāvāju uzraut kādu vakaru nākamnedēļ), tāpat tiek darītas lietiņas pie Q3 un UT. :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Arī varētu pievienoties TF2 bariņam, ja tāds te kādreiz savāksies.

 

CS:S vēl downloadējās no steama, geims liekas pārāk lēns un es esmu nūbs viņā, tapēc pievienoju balsis par QuakeIII un UT2000 kapāšanu

 

P.s Starcraft:Broodwars lieliski iet uz win Vista un win 7 vajag tik pirms tam exploreri nokillot un tad krāsas negļučī.

 

Update:

Eh, CS:S šovakar man izpaliks, no stīma novilktais CS:S negrib konektēties pie boot servera jo šamam nepatīkot ka tik veca versija :/

Labots - abuser
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu diez kas jau nebija, pa pusotru stundu spēlējām būtībā divatā ar ed999, uz pāris raundiem bija arī M@R$$ ar Verneri - pašvaka aktivitāte. :(

Serveris off tagad.

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Sorry džeki, bet man nesanāk ap 8, 9 vakarā, vot pēc 10-tiem jau varu! Ceru ka visiem tas vēl sākuma stadijā, gan jau visi gribētāji satiksies.

Link to comment
Share on other sites

Serveru palaidu vēlreiz, dd2 karte ar botiem, ja salasās, tad varat uzraut, pats iešu filmu paskatīt, ja ko vajag, tad skapī var provēt noķert, gestapo1945.

ip tā pati, kas augstāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tik vēli neviena nav, pamočijos ar botiem! Gestapo kungs būs?

 

Ok, laba nakts!

 

Skatīsimies rīt!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

<br />Pirmajā postā taču ir links, kur novilkt!

 

Redzēju, bet tā kā man ir sagadījies iegādāties legālo, gribējās to izmantot :)

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Gan uz linuxiem, gan windām ir pieejams:

http://www.hedgewars.org/download.html

 

Pati jaunākā versija gan bija tikai uz win, bet ja pameklē googlē, tad samērā svaiga versija bija gan win gan linux dabūjama. Spēle bez maksas un ir Worms analogs. Ir testēts un var spēlēt bez problēmām win un Linux lietotāji savā starpā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...