Jump to content

TV 40-42" par 475 LVL


Tā pat vien
 Share

Recommended Posts

Sveiki, būtieši!

 

Tā nu sanācis, ka garantijas laikā ir "izbeidzies" 40 collīgais LCD Samsungs. Garantijas serviss izdod aktu par preces norakstīšanu un sūta uz bodi pēc jauna. Šāds modelis vairs nav pieejams, turklāt, 2008.gadā tika iegādāts par 475 Ls. Ja pareizi saprotu, man ir tiesības uz cenas ziņā līdzvērtīgu preci.

Jautājums - ko Jūs ieteiktu par minēto cenu ~40 - 42 collu lielumā.

Paldies jau iepriekš!

 

P.S. Veikalā vēl neesmu bijis. Par rīcību šādās situācijās īstas nojausmas nav, bet saprotu, ka ir cerības tikt pie modernāka aparāta :dribble: !

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Nesāc dalīt zvēru, pirms tas ir nošauts :) Nesen līdzīga situācija sanāca ar mobilo telefonu, kurš nomira neilgi pirms 2 gadu garantijas beigām. Piedāvājot maiņas variantus, tika aprēķināts vecā telefona nolietojums un rezultātā maiņas telefonam limits bija apmēram 60% apmērā no mirušā telefona sākotnējās cenas.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Samsung LE40C550J1W vai LE40C650L1W no LCD vai pat bišku piemetot 50 colu plazma sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien
(labots)

Nesāc dalīt zvēru, pirms tas ir nošauts :) Nesen līdzīga situācija sanāca ar mobilo telefonu, kurš nomira neilgi pirms 2 gadu garantijas beigām. Piedāvājot maiņas variantus, tika aprēķināts vecā telefona nolietojums un rezultātā maiņas telefonam limits bija apmēram 60% apmērā no mirušā telefona sākotnējās cenas .

 

Vai tad kaut kas tāds vispār ir iespējams garantijas laikā?

Pastāvošās iespējas ir preces remonts vai apmaiņa. Manā gadījumā ir servisa akts, ka prece nav labojama un tiek norakstīta. Akta kopijas tiek nosūtītas izplatītājam un kaut kādam Samsung tehniskajam atbalsta centram. Vēl tajā aktā ir informācija izplatītājam, kur vērsties pēc kompensācijas par aparātu. Cik saprotu zaudētājos nepaliek neviens. Tad, kāpēc es nevaru cerēt uz savulaik iztērētai summai līdzvērtīgu preci? Pēc Livington piemēra sanāk, ka automašīnā, kurai kaut kādi mezgli mainīti garantijas laikā būtu bīstami kāpt iekšā...

Starp citu, pat servisā esošā dāmīte mani apsveica, ka tikšu pie modernāka aparāta.

Rīt braukšu uz veikalu un tad jau noziņošu par esošo kārtību!

Labots - Tā pat vien
Link to comment
Share on other sites

Lai izdodas! Rīt Tevi tāpāt neviens neņems par "pilnu rubli". Rīt tak 1. aprīlis ;)

Man rīt bija paredzēts parakstīt vienu līgumu, atcēlām uz pirmdienu...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...