Jump to content

Lattelecom abonēšanas cenu maiņa


edmundos
 Share

Recommended Posts

nnoname

Reizēm mēdz būt tā, ka šādi "brīdinājumi" pienāk uzdrukāti uz iepriekšējā rēķina, ar maziem burtiņiem, pašā lapas apakšā, blakus "iespiests Rīgas paraugtipogrāfijā". :p Pamanīt grūti, bet piekasīties arī nevar, ja nepamanīji. Cūciskuma līmenis, protams, ir cita runa.

 

tieši tā arī ir šinī gadījumā, brīdinājums bija iedrukāts janvāra rēķinā tajā vietā, kur parasti reklāmas, un līdz kurienei normāls lietotājs nemaz nenoskrollē (ja vien viņam nav ~24-30" displejs, un atkrīt skrollēšana, kas atkal ne visai atbilst vidusmēra ekonomiskā dīzeļa lietotāja stāvoklim :D). pēc līguma par cenu izmaiņu ir jāpaziņo rakstiski, lattelekoms uzskata, ka paziņojums elektroniska rēķina vidū vietā, kur parasti ir reklāmas, atbilst līgumam, man gluži tā nešķiet

dīvaini, ka topika autoram suportā šito nepastāstija, kad es zvanīju, beibe uzreiz nobēra kā no lapiņas visu penteri :D, skaidrs ka ir kaudze ar neapmierinātajiem, bet tāpat arī skaidrs, ka ltc tas ir diezgan pofig

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

"Internets ekonomiskais" jau pašos pamatos bija kā tāda pretīmnākšana no LTC puses tautai "dižķibeles" apstākļos. Daudzi iedzīvotāji LTC izteica vēlmi lai tie vismaz uz laiku piedāvā tautai kādu risinājumu. Protams šie varēja paciesties mazliet ar cenas paaugstināšanu šobrīd tiem klientiem, kam ir līgums (jauni klienti jau kādu laiku Ekonomisko dabū pa 6,90 LS). Ieguvums tur nav liels LTC pusei, tik prestižu sev samaitā. :crazy_pilot:

Par to DSL pieejamību nu nu! Jūrmalā Vaivaros, Kāpu/Tālivalža ielas rajonā nemaz Lattelekom DSL nets nav pieejams. Pieejams tur ir tik telefons un 56 kilogramu mopēds. Morāle - Kauguros ir LTC Optika, bet Vaivaros pat DSL nav. :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu i bļin principiāla cepšanās, laika un nervu tērēšana. Bezjēdzīga. Atradis ļaunuma iemiesojumu.

Baltkoms pat savai noželojamai televīzījai pacēla tarifus, es pat i nepamanīju (atvainojos - ne tiku infomēts), tikai vienu reizi pieriebās viņu SMS par to ka kārtējais rēķins nav samaksāts, saņēmos, sazvanīju to kantori saku vatafak a šamie saka, ka cena jau pusgadu ir lielāka, tāpēc ar maniem ikmēnēša maksājumiem ir pa īsu. Un tipa visi ir informētu. Ta jau arī vajadzēja taisīt cepienu...

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

edmundos

Protams šo (cīņu) es zaudēju. Notika pieklājīga vārdu apmaiņa, kur pati juriste atzina , kad neviena pakalpojuma cenu tos 2.gadus negarantēs. It kā starp rindām janvāra rēķinā ir rakstīts par cenu izmaiņu. tikko apskatījos bet nemanīju, labi nav būtiski. Vēl reiz izlasīju LTK noteikumus, kur ir pilnīga rīcības brīvība, kad grib ko grib, cik grib celt mainīt tarifus, cenu utt. Man ir dota iespēja lauzt līgumu, vai piekrist.

Cepiens ir par to un tikai to, kad LTK var celt tarifus cik un kādā daudzumā grib un tas piemēram laukos ir diezgan būtiski, jo viņi ir monpolisti. Gribēšu redzēt tos, kuri saslēdza optiku uz akciju pa lēto un pēc tam piemēram uzraus tarifu dubultā(piemēram) nav tač alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Laukos ir LMT 3G. Turklāt LMT datu pārraides cenu kāpums tuvāko pāris gadu laikā nav gaidāms* (*-ja nebūs lašu devalvācijas)

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nebūs gan taisnība, jo optikai ir nākotne, bet pa telefona līnijām jau laiž tikai DSL un agrāk vai vēlāk tiks un tiek nomainīts šis pārraides veids uz optiku. Laukos telefona vadus vispār likvidēja, jo nav rentabli tos uzturēt kārtībā. Bizness ir orientēts uz peļņu un vajadzētu padomāt ar galvu, kā veidojas pakalpojumu cena. Reiz jāsaprot, ka novecojušas tehnoloģijas ilgtermiņā neatmaksājas attīstīt.

http://forums.lattelecom.lv/dsl-ekonomiskais-pacelta-cena-t3436.html

 

Gribēšu redzēt tos, kuri saslēdza optiku uz akciju pa lēto un pēc tam piemēram uzraus tarifu dubultā(piemēram) nav tač alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

var piekrist tikai par to, ka ir mežonīgais kapitālisms un nav jālolo nekādas ilūzijas par attieksmi pret vidusmēra pacientu vulgaris, bet teksts par pretīmnākšanu gan ir smieklīgs, tak gribēja nokost no visiem pīrāgiem gabalu (lasīt - daļēji izpogāt mazo provaideru lētākos/ātrākos piedāvājumus), ne jau nu dotēja lēto pieslēgumu, par montiera vizītes izmaksām piekrītu, bet personīgi 10 gadus lietojot ltc dīzeli montieris ir bijis 3 reizes (no kurām 2 pieslēgt pakalpojumu), tā ka diez vai tas būtu arguments

mazliet izbrīna, ka ltc, kam parasti viss juridiski korekti, šoreiz tāda lažiņa

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
[..]

mazliet izbrīna, ka ltc, kam parasti viss juridiski korekti, šoreiz tāda lažiņa

 

Bet kur tad bija tā lažiņa? :) Pats autors atzina, ka jā, paziņojums ir bijis. Ok, neuzkrītošs paziņojums - tas varētu tikt izdarīts labāk.

 

Nu faktiski viss jau te ir izrunāts. Principā ir tā, ka LTC ir tāds kā netiešs monopols. It kā konkurence ir, bet nu lielākoties izdevīgākais variants ir LTC. Tāpēc neviens LTC neregulēs un cenas viņi varēs veidot relatīvi brīvi.

 

Konkurence mobilo operatoru tirgū, piemēram, ir stipri intensīvāka.

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

Laukos ir LMT 3G.

VIL, sasmīdināji :) Man 2km no Rīgas robežas LMT nespēj pat normālus sarunu sakarus nodrošināt (vājš edge, runāt var tikai pie loga stāvot, i to nav garantijas, ka saruna kārtējo reizi nepārtrūks). 200km no Rīgas robežas nesen Tele2 internetu pamēģināju palietot - arī nekas vairāk par edge ar vāju zonu nebija pieejams, turklāt internets nemaz negāja - pievienoties internetam kā tādam varēja, bet pievienoties kādam serverim (kaut vai lai meilu caur SMTP pārbaudītu) - fig, bezcerīgi.

Link to comment
Share on other sites

edmundos

To boldriks

 

Žēl kad Tev radās tāds iespaids par mani. Protams neko par sevi nēesu stāstījis. Ir man mobzis ar androidu un mājās kaut maziņš bet pašu veidots vi fi tīkls paša veidots un dators ne pēdējais- Acer Aspire 6930GT. Pats arī esmu strādājis par sakaru iec. vad. kādā uzņēmumā.

Par pakalpoumu: pameiģini mani pārliecināt, kad man vajag vairāk kā 2mb/sek. Man pilnīgi pietiek nopumpēt kādu filmu un palasīt ziņas + vēl mājas telefons un tas par 5.90. Lieta tāda, kad neviena optika nebija pat padomā kad tika pieslēgts pakalpojums. Vai tad Jūs visi izmantojat savus 10-100 mb/sek un cik pilnvērtīgi.

Turēšu īkšķus par Jums, lai Jūsu pakalpojuma tarifi, cenas nemainās! Paldies visiem arī žakam par interesanto diskusiju :grin:

Link to comment
Share on other sites

Bet kur tad bija tā lažiņa? :) Pats autors atzina, ka jā, paziņojums ir bijis. Ok, neuzkrītošs paziņojums - tas varētu tikt izdarīts labāk.

 

pēc līguma ir rakstisks paziņojums, es savā prātā to arī uztveru kā atsevišķu (rakstisku, elektronisku whateva) paziņojumu, nevis rindiņu kārtējā rēķinā vietā, kur parasti gozējās bezjēdzīgas reklāmas, kuras prāts jau automātiski atslēdz no uztveramo tekstu loka

Link to comment
Share on other sites

VIL, vai tad LMT var piedaavaat 3G internetu (unlimited) zem 6.90 meenesii? Taa kaa atbilde ir "nee", tad shitas ir spams:

Laukos ir LMT 3G. Turklāt LMT datu pārraides cenu kāpums tuvāko pāris gadu laikā nav gaidāms* (*-ja nebūs lašu devalvācijas)

Un ar spamoshanu nodarbojas moderators...

Labots - Punkta
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

pēc līguma ir rakstisks paziņojums, es savā prātā to arī uztveru [..]

 

Nu jā... Tāpēc jau mums arī tie juristi ir vajadzīgi. Gan jau, ka arī tāds paziņojums tiešām bija juridiski korekts. :)

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu nezinu, nav LTC tik ļauni, kad pagājušā vasarā laukos noārdījās zibeņi, mums un arī kaimiņiem DSL modēms nosprāga, LTC zolīdi solīja līdz nedēļas beigām salabot, bet solījumu neturēja. Salaboja jau nākošās dienas laikā. Un modēmu nomainīja par brīvu. Nu ibio, biju pārsteigts par tādu servisu, pie tam laukos viņi absolūtākie 100% monopolisti (visādi divu teļu, triatel un lmt interneta pakalpojumi ir izsmiekls salīdzinājumā ar DSL). Protams pilsētu mikrorajonos situācija ir pavisam citāda, tur var mainīt provaiderus kaut vai katru mēnesi...

Link to comment
Share on other sites

VIL, vai tad LMT var piedaavaat 3G internetu (unlimited) zem 6.90 meenesii? Taa kaa atbilde ir "nee", tad shitas ir spams:

Un ar spamoshanu nodarbojas moderators...

interesanta spriedumu ķēde. Fakti nav pat pārbaudīti, bet zaglis jau noķerts. Žetons Tev. :)

 

Es gan LMT pieminēju nevis kā cenu kareivi (tur mums ir citi līderi), bet gan kā datu pārraides alternatīvu laukos, kura NEPAAUGSTINA pakalpojuma cenas.

 

P.S. Atbilde uz Tavu jautājumu: Internets telefonā 5. Neierobežots apjoms. Cena zemāka par 6.90.

Link to comment
Share on other sites

16 Kb/s lejupielādei, 8 Kb/s augšupielādei (peec 2GB trafika paarsniegshanas) - tas ir 3G internets?

Demagogjija un spams, moderatora kungs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

3G ir tehnoloģija nevis ātrums. Pie tam LMT piedāvā dažādus datu pārraides plānus, t.sk., tādus, kuriem netiek ierobežots ātrums.

Link to comment
Share on other sites

Vai moderatora kungs uzskata, ka 16 Kb/s - tas ir 3G tehnologjijai atbilstoshs aatrums? Bez tam, es runaaju par unlimited (neierobezhotu) internetu - ar neierobezhotu datu apjomu un neierobezhotu (cik nu tehnologjija atljauj) āatrumu.

 

Un LTC Ekonomiskais Internets ir neierobezhots - liigumaa no 1 liidz 2 Mbit/sec (download), bet faktiskaa aina ir shaada:

http://www.speedtest.net/result/1232958335.png

Pieljauju, ka vairaak no manas liinijas nemaz izspiest nevar.

 

Vai LMT var piedaavaat kaut ko analogjisku par cenu zem 6.95? Kaut vai to pashu 1Mbit/sec neierobezhotam datu apjomam? Var, bet tad meenesii jaamaksaa 19 Ls. Zem 6.95 nevar. Secinaajums - moderators ir spameris un demagogs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mans apgalvojums:

 

Laukos ir LMT 3G. Turklāt LMT datu pārraides cenu kāpums tuvāko pāris gadu laikā nav gaidāms* (*-ja nebūs lašu devalvācijas)

 

attiecas uz sarkano teikumu šajā postā:

 

Protams šo (cīņu) es zaudēju. Notika pieklājīga vārdu apmaiņa, kur pati juriste atzina , kad neviena pakalpojuma cenu tos 2.gadus negarantēs. It kā starp rindām janvāra rēķinā ir rakstīts par cenu izmaiņu. tikko apskatījos bet nemanīju, labi nav būtiski. Vēl reiz izlasīju LTK noteikumus, kur ir pilnīga rīcības brīvība, kad grib ko grib, cik grib celt mainīt tarifus, cenu utt. Man ir dota iespēja lauzt līgumu, vai piekrist.

Cepiens ir par to un tikai to, kad LTK var celt tarifus cik un kādā daudzumā grib un tas piemēram laukos ir diezgan būtiski, jo viņi ir monpolisti. Gribēšu redzēt tos, kuri saslēdza optiku uz akciju pa lēto un pēc tam piemēram uzraus tarifu dubultā(piemēram) nav tač alternatīvas.

 

 

Nesaprotu, kādēļ Punkta velk diskusiju uz cenu un ātrumu salīdzināšanu. Ziņas mērķis bija pateikt, ka laukos LTC nav datu pārraides monopola.

 

Vai LMT var piedaavaat kaut ko analogjisku par cenu zem 6.95? Kaut vai to pashu 1Mbit/sec neierobezhotam datu apjomam? Var, bet tad meenesii jaamaksaa 19 Ls. Zem 6.95 nevar. Secinaajums - moderators ir spameris un demagogs.

 

iesaku turēt ciet savu verbālo pakaļu. Par tēmu raksti, bet domas par manu raksturu paturi pie sevis.

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Es nebiju pirmaa, kas te saaka rakstiit ne pa teemu:

Laukos ir LMT 3G. Turklāt LMT datu pārraides cenu kāpums tuvāko pāris gadu laikā nav gaidāms* (*-ja nebūs lašu devalvācijas)

Shitas gan bija par teemu, ne?

 

Binde jau vareeja samaksaat Zigmaaram kaadu latinju, lai ieliek bootaa banneriiti, tad tev nevajadzeetu te nolaisties liidz tiinju cieniigaam metodeem - iespamot kko ne pa teemu, lai tik savu kantori pareklameetu. Vai tieshaam LMT tik gruuti laiki pienaakushi? Es peec shitaadas "reklaamas" uz LMT pusi i skatiities negribeetu (tiesa gan - arii pirms negribeeju).

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Binde jau vareeja samaksaat Zigmaaram kaadu latinju, lai ieliek bootaa banneriiti

 

Cik man zināms, maksāt starpniekam nav izdevīgi. Pat, ja viņš, kā boot bijušais īpašnieks, vispār būtu ieinteresēts šādiem starpniekošanas darījmiem

Link to comment
Share on other sites

edmundos

Ehh, esmu jau noguris censties apskaidrot. Vienkāršiem vārdiem vai tas ir normāli, kad LTK pēc pakalpojuma pieslēgšanas jau pēc 7.mēnešiem maina cenu. Un jautājums bija, vai nav kāds punkts uz ko varētu balstīties, lai nepieļautu šo pašdarbību.

Link to comment
Share on other sites

edmundos, tev ir tiesības x dienu/nedēļu/mēnešu laikā pēc izmaiņu izziņošanas lauzt līgumu, nemaksājot līgumsodu? Ja ir, tad jā, tad tas ir normāli - viņiem ir visas tiesības pieprasīt kaut 553 Ls par pakalpojumu, savukārt tev ir tiesības lauzt līgumu un nemaksāt jauno cenu. LTK ir pakalpojuma sniedzējs, un viņš (nevis tu) nosaka cenas, kuras viņi (nevis tu) var mainīt kaut katru mēnesi. Tik pat labi vari iet uz maximu un bļaut, ka "euuu, vakar uz kāruma sieriņiem bija par 2 santīmiem zemāka cena! kas tā par pašdarbību cenu noteikšanā?"

 

Dibini savu ISP un varēsi tikpat brīvi manipulēt ar cenām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, tas ir normāli. Par cik grib, par tik pārdod. Pirkt/nepirkt - tava izvēle. Vēl sliktāk - ja LTTC negribētu, tad varētu vispār tevi kā klientu neapkalpot. Viņiem tā nav spiesta lieta. LTTC vienīgā spiestā lieta ir raidīt dažus bezmaksas kanālus VTV. Bet tas jau ir cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Nebija tā, ka LTC var vienpusēji lauzt līgumu, pat nepaskaidrojot iemeslus? :whistle3: Jebšu šitādas lietas parasti ir atrunātas par pakalpojuma sniegšanas uzsākšanu?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varētu būt, ka pak.sniedzējs var jebkurā brīdī nokancelēt pasākumu. Nezinu, neesmu pētījis. Ja pareizi atminos, tad pat mob.tel. numurs tev nepieder (Sat.min.laikam ir īpašnieks). Līdz ar to pirkt par štuku nr. 26666666 ir dumji :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ar tel.nr. tad sanāk tāpat kā ar softwāri - tu nepērc softu, tu pērc lietošanas tiesības. Nu un plus vēl atruna no sērijas "mums pofig, ka tu mums maksā savu pusgada algu par to, ka vari lietot mūsu produktu - mēs nekādu atbildību nenesam" :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ak šausmas, šī tēma vēl ir dzīva un notiek aktīvas diskusijas. :blink:

 

Ehh, esmu jau noguris censties apskaidrot. Vienkāršiem vārdiem vai tas ir normāli, kad LTK pēc pakalpojuma pieslēgšanas jau pēc 7.mēnešiem maina cenu. Un jautājums bija, vai nav kāds punkts uz ko varētu balstīties, lai nepieļautu šo pašdarbību.

 

Un mēs, manuprāt, noguruši arī apskaidrojot.

 

Vienkāršiem vārdiem [kas jau te tika teikts] - jā, tas ir normāli. Ir dažnedažādi iemesli un apstākļi. Un nav vienīgais atskaites punkts tava līguma noslēgšanas datums. Un - tā nav pašdarbība (līgumā viss ir aprakstīts), bet gan juridiski korekta rīcība (kā jau arī tika diskutēts, interpretācija ir cits jautājums).

 

Manuprāt, šī tēma jau (un diezgan pasen) ir izsmēlusi savas eksistences jēgu... :unsure:

Labots - Tehnoman
Link to comment
Share on other sites

edmundos

Labi, labi esmu samierinājies. Arī par 6.90 tas ir izdevīgs pasākums(2mb/sek plus telefons ar incoming unlimit.) Bail tik, ka akal netiek pacelts, tad gan meklēšu ko citu.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Šoreiz atbalstu Lattelecomu - ja mainās ražošanas izmaksas (elektrība, alga montieriem, degviela mašīnām utt.) tad tā būtu ekonomiskā pašnāvība braukāt par līdzšinējām izmaksām pie klientiem.

Nēesmu pats LTC klients un līgumu nēesmu redzējis, bet te jau teica, ka līgumā ir punkts, ka pakalpojumu sniedzējam ir tiesības mainīt līguma minimālā termiņa laikā līgumcenu un pasūtītājam ir tiesības nepiekrist (atsakoties no pakalpojuma). Viss ir korekti izņemot to, ka daži klienti nav viņiem pietiekami uzskatāmā veidā apziņoti.

 

Vēl ilustrācija tiem, kas neiedziļinās, ka uzņēmējdarbībā mainās izmaksas un ka uzņēmējdarbība ir uzņēmējdarbība:

Ja tu esi, piemēram, taksometra šoferis. Lej degvielu par 60 santīmiem un remontē taksi servisā par vidēji 100 Ls mēnesī, bet pēkšņi tu esi spiests liet degvielu par 90 santīmiem litrā un serviss bankrotē, un jāved uz 2x dārgāku - vai nu cel cenu par kilometru, vai meklē citu biznesu.

 

Labots:

IMHO - internets par 6.90 mēnesī AR (?) PVN 22% ir ļoti lēta samaksa, par to, ka tev ir puslīdz stabils pieslēgums (rakstīj, ka apmierina) ar kaut kādu ātrumu, it īpaši laukos, kur vienīgās alternatīvas ir 3g (drausmīga kvalitāte un limits uz GB) vai radio linki (salīdzinoši dārga uzstādīšana un apkalpošana, līdz ar to arī abonēšana dārgāka)

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

edmundos
(labots)

Tas jau viss aiziet bezgalībā!

LTTK nav sētas kantoris, kurš var lēkāt līdz, piemēram degvielas cenas svārstibām- šodien ir lētāk, rīt ir dārgāk, un katram pakalpojumam ir jābūt apakšā aprēķiniem vismaz uz tiem norādītajiem diviem gadiem. Ja reiz piedāvāji, lūdzu izpildi kā citi LMT, Tele2, vai bite un citi. Godu jau tas nedara un tā peļņas maksimizēšana ......... Nav smuki.

 

Labi, labi esmu sapratis Jūsu pozīciju, kad cenu celšana ir pirms līguma beigām ir normāla, ja ir pamatota . Man gar pamatojuma protams nav ne kāda daļa, un ne vienam nav daļas. Saprotu kad Jums visiem ir aprēķini uz ko tiek balstīti šie pieņēmumi --- Cenu celšna ir pamatota. Laikam es viens esmu tāds īpatnis, kam interesē kāpēc cena tiek pacelta, bet pārejiem viss ir skaidrs.

Labots - edmundos
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Edmundos, saki, kā reaģēji uz Latvenergo elektrības cenu paaugstinājumu? Piketēt biji, iesniegumu rakstīji, cenu pamatotību izdabūji?

Nez kāpēc man rodas, ka tavs 'cepiens' ir pārāk selektīvs un uz emocijām balstīts.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

LTC nav jāatskaitās lietotājiem par to kāpēc ir tādas cenas un ne savādākas. Varbūt Telia sonera pavēlējā peļņu šogad palielināt par x%, tas ir vienalga un nevajag piekasīties par piemēru un mēģinājumu skaidrot. Esam tirgus ekonomikā un atšķirībā no elektrības piegādātāja - interneta piegādātāju nomainīt mums ir daudz reizes vienkāršāk.

 

Protams, jebkurš cenu kāpums ir sāpīgs, bet nu izskatās, ka uz kopējā fona no tiem sūdiem, kas mūs šogad sagaida, tad lats par netu vēl ir tāda niecība.

 

P.S. - ja pakalpojuma piegādātājs rīkojas pēc abpusēji parakstīta līguma pamata, tad neko darīt.

 

Emocionāli, kā patērētājs esmu tavā pusē, bet šeit, kā jau daudzi norādīja - no līguma puses viss ir tīrs un LTC ir tiesības veikt izmaiņas tarifikācijā.

 

Ja ir iespējams, tad parādi, ko domā par LTC un atsakies no šī DSL. Tas ir vienīgais, ko vari darīt.

Link to comment
Share on other sites

Šajā visā sakarā ievēroju LTC tagadējo akciju piedāvājumu - šajā gadījumā paši reklamē, ka "Ls 15.98/mēn nemainīgi 2 gadus". Nez, šiem līgumiem ir atsevišķi atrunāts tas, ka cenu 2 gadus nemainīs? Jebšu var gadīties, ka pamaina un pēc tam klients savu taisnību (to, ka reklāmā bija minēts tas "nemainīgi 2 gadus") nemaz nevar pierādīt?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

LTTK nav sētas kantoris, kurš var lēkāt līdz, piemēram degvielas cenas svārstibām- šodien ir lētāk, rīt ir dārgāk, un katram pakalpojumam ir jābūt apakšā aprēķiniem vismaz uz tiem norādītajiem diviem gadiem.

 

Interesanti gan - kā tu iedomājies kā LTTC veidojas izmaksas, ja ne no degvielas, vara cenas un dažām :sarkasms: citām pozīcijām? Un NEVIENS nav

spējīgs sarēķināt cenu (lai būtu plusos vai vismaz pa nullēm, piedāvājot tai pat laikā min uzcenojumu) 2 gadus uz priekšu. Pat ja piedāvā 5x uzcenojumu, tad arī nevar būt drošs, ka 2 gadu laikā vēl izlīdīs pa nullēm.

 

Vienvārdsakot - pārstāj lūdzams celt paniku par šo tēmu. Piezvani deputātam Seržantam vai TV dīvai :sarkasms: Supei un nodod savu sāpi viņu rokās. Gan jau šie starp sižetu "Degošā miskaste Vecmīlgrāvī" un "Maigas tantei iesmērējuši zaļu desu" ieliks arī tavu bēdu stāstu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...