Jump to content

Jautājums makšķerniekiem


markei
 Share

Recommended Posts

Pareizi tika teikts dīķī, jāsagaida kamēr sarodas dzīvība un tad tikai zivis laist - karpas, karūsas, līņus.

3m dziļš dīķis - karstās vasarās mēdz labi sasilt, pietam, kā ar ūdens līmeni pašā vasaras vidū, domā nekritīsies?

 

Katrā ziņā pēc kāda laika labi būtu ielaist arī kādu līdaku, pāris tēviņus vai mātītes (bet ne abus, lai nesavairojas), lai sīkos pirdienus paretina, savādāk no nopietnas pīckošanas tev vēlāk sanāks sīko karūseļu

barošana.

 

Lielās vecās zivis, tās pāris līdakas neapēdīs kā arī visus jaunos arī nenorīs, būs spēcīgākas tavas ziveles vēlāk un lielāks prieks pacīnīties ar laisku notrenkātu zivi nekā ar resnu enkuru ;D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • markei

    5

  • Jeasus

    8

  • Žaks Noriss

    27

  • Edgars15

    12

Aj, zb tās zivis. Mani tiko meiča konkrēti uzmeta. :sorry:

Es atvainojos par offtopic, bet tas ir fcking draņķīgi... Garīgais zem nulles.

Žak, vecīt, karpas - tas ir jau nopietns sporta veids. Tagad izprovē, ko karūsas saka. Karpas sāksi nākamo vasaru, tagad tas prieks beidzas. Hā, līņi vēl - tas arī ir superīgi, pietam, atrodams praktiski katrā ūdenstilpnē. Līnis ir tik spēcīgs, eh, kaifs tādu vilkt krastā, bet to vēlāk... Nākamo vasaru. Tgd paliek vēss.

Jā, par karūsām - tās zivis ķersies jebkurā laikā. Ja vēlies, rīt uzfilmēšu, kā savā dīķī man viņas ķeras. Sīkās vienkārši "iemet - izvelc". A, kad murdu iemetu, tad uzreiz kāda brangāka iekšā + kāds līnēns. Ielaidu vasars sākumā 12. gabalas pa 0.5 kg līdakas. Nez, kas tgd tur notiek. Drīz metīšu tinu, tad jau uzfilmēšu. Tinu metīšu, lai līdakas uz ziemu dabūtu ārā, jo tāpat puse apmirtu. A tad es labāk viņas apēdu. Jā, un visus pārējos lopiņus, kas būs tinā - laidīšu atpakaļ. Lai aug. :) P.s. filmēšu!

Tagad jāiet ar meiču skaidroties... :(

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...