Jump to content

Pastiprinataja un tumbu izvele.


kEWARIK
 Share

Recommended Posts

Sveiki foruma biedri

 

Velos sev majas uzstadit audio sistemu, kas sastaves no pastiprinataja un 2 gridas tumbam. Un tagad nezinu ko lai izvelas... Budzets ir apmeram 150-200Ls, klausities taisos house, techno muziku. Varbut kads no profiniem pacekotu ss.lv un ieteiktu ko izveleties no tur pardosana esosas tehnikas. Var ieteikt ari jaunu tehniku, tikai saubos , ka varetu ieklauties mana dudzeta. Jau ieprieks paldies tiem, kuri atbildes.

 

P.S. Atskanosu mp3 vai flac failus no PC.

Labots - kEWARIK
Link to comment
Share on other sites

ar tādu budžetu jauns nesanāks - meklē kādu pastūzi pie tornis, Long Jhon vai ivo un skandas visticamāk ar lietotas vai RRR jaunā/vecā produkcija.

Link to comment
Share on other sites

Pašreiz ir vairāki pastiprinātāji tirgošanā:

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio/amplifiers/gnfjo.html

 

Nezinu cik esi plānojis tērēt pastūzim, bet ja kopā 200 Ls, tad es lielāko summu (2/3 - 3/4) tērētu skandām. Tā kā no mana piedāvājuma Nr.3 vai Nr.4 varētu derēt.

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju ka varētu derēt pa 65 naudiņām no manis SONY TA-F490, plus pāris S90 no SS.lv . Hausiņam un techno būs labs.

Šis ir nu tā (ja cena par pāri, tad OK), šis jau labāk. Varu arī pārdevēja kāroto iPhone 3G piedāvāt (sarunāt), ja ņem no manis to SONY.

Link to comment
Share on other sites

Ronis007

Varbut varu ieintreset logitech z-5500.Jaunas no 190ls.Jo par šo budžetu nekas diži labāks nesanaks.

  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

O jā, 5.1 ar D klasi te iederas kā zaķim stopsignāls. tās ir domātas šūteriem un kino , ne mūzikai...

Link to comment
Share on other sites

cik dzirdēts - rigonda ir ok.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

s 400 būs tupākas imho, es laikam rigondu ņemtu.

Link to comment
Share on other sites

kEWARIK
(labots)

S-400 izskatas daudz nopietnakas* :)

 

*nu varbut nedaudz...

Labots - kEWARIK
Link to comment
Share on other sites

man nepatīk s90 atliekas tajās :D basinieks ir ok...

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nopietnākas kam? Ja gribās nopietno basu un neko citu, tad ņem jau ieteikto 5500 un liec stiprekļus mierā.

p.s. simpatizē ivo sony aparāts, derētu savu kombainu pārdot un paņemt to, bet slinkums ar dikti liels.

Link to comment
Share on other sites

Jāizbrauc kaut kad ar pirkstu pa shēmu un jānoskaidro, ar ko SONY TA-F200/210/220/270/417/419/470/490 atšķiras. Vizuāli no ārpuses ar neko :) Jauda ar ap 70-100W grozās visiem :)

 

ps TA-F505ES ir vēl smukāks (skat Picasaweb lietotāju tornislv)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

kEWARIK

Cik sapratu, tad te visi ir par Rigondu. Rit bus jazvana un jasaruna kur un kad var paklausities. Ja vispar vel nav pardotas...

Link to comment
Share on other sites

tam p'dējāTorņa 505ajam man patīk ka viss nevajadzīgais ir zem vāciņa nomaskēts un nebojā dizainu :keep_order:

Link to comment
Share on other sites

klausities taisos house, techno muziku.

 

... tad tās rigondas nederēs, jo pēc mēneša būs jautājums - kur pārtīt spoles, vai saplīsa skaļrunis un tml.

 

Tai mūzikai tev vislabāk būs tās S-400

Link to comment
Share on other sites

tam p'dējāTorņa 505ajam man patīk ka viss nevajadzīgais ir zem vāciņa nomaskēts un nebojā dizainu :keep_order:

 

Tas, kā kuram patīk - citiem atkal patīk ka daudz smuku kloķu aparātam :) Kā piemēram šis.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

kEWARIK

Ko jus domajat par Koda skandam? Rit brauksu klausities gan Rigondu gan S-400.

Link to comment
Share on other sites

Tavā mūzikā ir basi, tiešām daudz basu. arī klusu tādu mūziku parasti neklausās.

Tai rigonda ir 16cm basinieki.Ok divi gabali. Tie ir ekvivalenti kādam 20cm basiniekam.

S-400 ir viens 20cm basinieks un vēl 25cm basinieks. Es gan nezinu kā viņi tur dalās, bet tie noteikti labāk sagremos un arī atstrādās basus, un dzīvos arī ilgāk.

Link to comment
Share on other sites

kEWARIK

Palasiju krievu forumos atsauksmes par S-400, dazi saka, ka baigi labas, dazi saka, ka suds pedejais. Bet lielaka dala saka, ka skanejums lidziga S-90, tikai daudz stiprakas. Man agrak bija divas S-90 un man patika ka vinas skaneja. Nu rit tapat gan S-400, gan Rigondu klausisos, tad ari izdomasu ko nemt. Pagaidam 50/50, nezinu ko nemt.

 

ju, par basu tev taisniba un S-400 bass ir labs, bet parejas skanas kvalitate itka nav diez ko laba.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

A kopš kura laika priekš tehno vajag kaut ko vairāk par basu un skaļumu? Par kādu skaņas kvalitāti tu tur runā?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

kEWARIK
(labots)

Vaitad techno muzika ir tikai un vienigi bass? Augstas un videjas skanas tur nav? Tam, kas ikdiena neklausas tadu muziku, nesaprast, ka tur ir ne tikai tuc tuc.

Labots - kEWARIK
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Jēdziens "mūzika" manuprāt beidzās kaut kur 2000. gada sākumā, tālāk to nomainīja "troksnis" ;)

 

Protams, ir arī iznēmumi.

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

kEWARIK

Nu ka kuram dzirde attistita :)

 

Liels paldies Tornim par lielisko pastiprinataju. + panemu tomer Rigonda skandas un esmu loti apmierinats ar skanas kvalitati.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Biju vienu brīdi nobriedis ņemt 400ās,paklausījies tās , kāpēc Rigondu tomēr paņēmi???

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

A kopš kura laika priekš tehno vajag kaut ko vairāk par basu un skaļumu? Par kādu skaņas kvalitāti tu tur runā?

 

Starp citu, ātrs bass no skandām nemaz nemaksā lēti, plus vēl piemaksa par ātru un skaļu. Plauktiniecēm šajā ziņā ir priekšrocība. Vismaz man personīgi vairāk patīk, ja spēj turēt līdzi ritmam, nekā zems un izsmērēts bass.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Tam Sony pastiprinātājam skaļuma regulatoram gaismiņa nav izdegusi? Vai tur nav jābūt , bildēs nevar saprast?

Link to comment
Share on other sites

Eu, Nezinīcs. Visam tomēr ir savas robežas. Es vēl varētu pieņemt, iespējams, šeit plaukstošo spekulāciju par aparatūras darbību un skanējumu, bet ne jau par mūziku.

Paskaties iesākumam relīzes pēc 2000. gada :

 

http://www.12tonar.is/

http://cstrecords.com/

http://www.enjarecords.com/

http://www.galakthorroe.de/

http://www.hauruck.org/

http://www.tzadik.com/

http://www.winterandwinter.com/

 

Nemaz nerunājot par Latviešu mūzikā pēdējos 10. gados notikušo.

 

Atvainojos, protams, par offtopiku, bet noturēties nespēju.

Link to comment
Share on other sites

Tam Sony pastiprinātājam skaļuma regulatoram gaismiņa nav izdegusi? Vai tur nav jābūt , bildēs nevar saprast?

 

Lai gaismiņu dabūtu, 606 vajag, ar 505 par īsu. :-)

Vispār ar to gaismu neko nevar saprast, vienam ir, citam nav, ne pēc gada, ne klases nesaprast, kuram ir, kuram nav. 505 nav tur LEDs.

Link to comment
Share on other sites

kEWARIK

spainiss2, tomer kopeja skanas kvalitate tam pieklibo. Bass ir labs, bet videjas kaa mucaa. Rigondas daudz patikamak skan, seviski ja uzliek kadu Skonto hitu.

 

DJWoX, ja, to pasu.

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Eu, Nezinīcs. Visam tomēr ir savas robežas. Es vēl varētu pieņemt, iespējams, šeit plaukstošo spekulāciju par aparatūras darbību un skanējumu, bet ne jau par mūziku.

 

 

es jau teicu, ir iznēmumi. vienu stundu intereses pēc paklausījos EHR. nepatīk ne mūzika, ne lirikas. Beet klubu mūzika ir vispār nepieskaitāma :/

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

kEWARIK

No ritdienas mana riciba bus cd plejeris Akai CD-29. Sistema bus gatava :)

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs, ka s90 veidīgajām - vidi mucās - uzreiz teicu, ka Rigonda būs baudāmāka :D :D

Link to comment
Share on other sites

hi hi, bet man bija pārdošanā tam 505ES pastiprinātājam pieskaņots SONY CDP-797 :-)))) tas ir, man joprojām viš ir (ne tas, kurā likām disku iekšā, bet līdzīgs).

Link to comment
Share on other sites

kEWARIK
(labots)

A es pa baltu velti to dabuju :) rada gabalas atdeva. Tas vinam jau sen bez darba stav, jo skandas un pastiprinataju pardeva.

 

Tikko piesledzu Akai, ieliku Metallica originalo disku un kaifoju :yahoo: es caur kompi muziku vairs neklausisos.

Labots - kEWARIK
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...