Jump to content

Canon IXUS130 ladetajs


Janis Locmelis
 Share

Recommended Posts

Sveiki nesen nopirku interet veikalā ixus130. Viss btu ideāli ja vien butu ladetajam vads sazinajos ar veikau teica ka vads neiet lidz. WTF?? Man pat sak rasties aizdomas ka ladetajs naw pareizais jo uz viņa rakstīts OUTPuT - 4.2V bet uz batarijas 3.7V. Luudzu varbūt kads zin. Man itkā ir vads no veca fotoaparata ladetaja olimpus bet es nezinu vai ta var negribas sabeigt batariju. Varbūt kadam ir šis fotoaparats vai vispar kads no IXSUS serijas varbut var palidzet?

 

k8pvdnuqogtut18w1viy_thumb.jpg

07i2wgegoeossj4faayy_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tev būs t.s. pelēkais fotoaparāts gadījies - paredzēts citam tirgum, kurā ir citi elektrības kontakti. BET! Komplektam jābūt pilnīgam (pašam ir IXUS, tur komplektā 100% ir vads lādētājam), līdz ar to saki tiem durakiem, ka vērsīsies PTAC, jo šie mēģina tevi apčakarēt. Pēti pats Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, tur ir viss par atbilstību aprakstam un iespēju lietot preci. Ja ir kas nesaprotams varu mēģināt apskaidrot, bet drusku vēlāk. Ak, jā, ir vēl viens ģeniāls dokuments Ministru kabineta noteikumi Nr.631 (Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu). Ceru, ka tas vēl spēkā. Čeko likumi.lv

 

Box Content

 

- Canon IXUS 130 IS Digital Camera

- Wrist Strap

- Battery Pack NB-4L

- Battery Charger

- AC Cable

- AV Cable

- Interface Cable IFC-400PCU

- User Manual

Link to comment
Share on other sites

tak tas normāli, ka lādētājam biku lieklāks spriegums - un vads maksā 50 vai pat mazāk kapeikas - argusā vai kur citur.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Man tāpat ,lādē droši.Bet vadam gan noteikti ja būt komplektā,neatkarīgi no reģjona,kam domāts.

Link to comment
Share on other sites

Janis Locmelis

Nu jā aplauzas viens pardevejs. Bet vienalga ja vadam nav nozimes tad izmantošu veco jo lai dabūtu jauno jasūta viņiem viss komplekts laikam

Link to comment
Share on other sites

Nez kā būs ar garantiju pērkot tādā veikalā kurā jau no paša sākuma problēmas. Lielākoties (ir izņēmumi) Canon aparāti no vairumnieka tiek doti veikalam ar viena gada garantiju (jo ražotājs nodrošina tikai vienu gadu, otru uzliekot nodrošināt pārdevējam). Ja "pelēkais" aparāts, tad gandrīz droši, ka otrs gads uz veikala pleciem. Ka tik nesanāk, pērkot par 5Ls lētāk, dabūt dārgāk ilgtermiņā. Skaties kas par veikalu, un ja kaut kāds kārtējais "viendienītis", tad jau bezmaz vai prātīgāk atdot preci atpakaļ (LV likums to atļauj) un paņemt citur.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...