Jump to content

...


Guest Roy
 Share

Recommended Posts

Tufjord

Nesaprotu,kā vienkārš lietutājs priekš kam tas vajadzīgs? Adobes produkti paši smuki atjaunojas vienārši mani par to informējot pirms procesa.Man pretēja problēma,ka instelejot programas dažām aiz neuzmanības esmu atļāvis sūtīt uz ēpastu piedāvājumus pa atjauninājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Baigi drausmīgi vajag Adobe reader un flash atjauninājumus!? Dzīvo bez tiem un nesatraucies!

 

Vēl vari reizi pusgadā adminam vai kas tev tur ir, palūgt ielogoties.

Labots - Zuxters
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

chirkainais

kā var nesatraukties, ja katru dienu userim izlec 5 logi "ar kaut kādu tekstu kur liek kaut ko nospiest"

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tas gan. Readerim var uzlikt lai nemeklē updates, flasham labā pele, global, Global Notifications Settings panel.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Ja ar datoru darbojas visu laiku praktiski lietotājs ar limitētām tiesībām, tad nekas automātiski neatjaunojas.

 

 

 

Kāda starpība cik advensēts lietotājs? Tad vis drīzāk līki uzlikta adobe,ka neveic atjaunošanos automātiski,bet varbūt ar nolūku atslēgtas visas ubdeites.Ja kreisais windows.Un ja limitētas tiesības tad arī nav piekļuve programmām.

Link to comment
Share on other sites

Landsat7

Ja mērķis ir lietotāju netraumēšana ar paziņojumiem, tad tiešām var vienkārši atslēgt updates un pašam uz sava datora skatīties, kad notiek atjaunināšana, un pēc tam skriet pie visiem pārējiem un atjaunot. Flash player un Reader vismaz prasa vai taisīt update vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...