Jump to content

Kenwood resīvers


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Manas acis ir piesaistījis Kenwood Kr-A4070 resīvers. Tad nu apskatījos ražotāja specifikācijās, un mani pārsteidza šāds skaitlis

 

il5b84ye7fknyieodd2x.jpg

Ieraudzīju tautā dēvēto "kropli" 10% ierasto 0.5-2% vietā un man acis bija uz kātiem :shok:

 

Vai tur nevarētu būt kļūda- varbūt tas bija domāts 1.0% vai kā tā?

Link to comment
Share on other sites

Nē, nav kļūda, un tas nav arī nekas neparasts. Tas droši vien pie pilnas jaudas (100w). Reku turpat pāris rindiņas zemāk THD ir 0.03% pie 40 vatiem.

Link to comment
Share on other sites

andrisri

Tad nozīmē, ka tas hlams ir taisīts uz kaut kādām TDA mikrenēm :D - uz vislētāko, kas var būt un tie 100W jauda ir panākta čerez žopu...

Vienkārši aizmirsti, ka tādu kaut kur esi redzējis un skaties citu ...

Link to comment
Share on other sites

nezinīc
(labots)

Nē, nav kļūda, un tas nav arī nekas neparasts. Tas droši vien pie pilnas jaudas (100w). Reku turpat pāris rindiņas zemāk THD ir 0.03% pie 40 vatiem.

oops nepamanīju.. :agree:

 

nu tad pirkšu vien nost! :happy:

 

Tad nozīmē, ka tas hlams ir taisīts uz kaut kādām TDA mikrenēm :D - uz vislētāko, kas var būt un tie 100W jauda ir panākta čerez žopu...

Vienkārši aizmirsti, ka tādu kaut kur esi redzējis un skaties citu ...

 

Es domāju Ediotam ir ticamāks variants :happy:

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Nu, mūsdienās resīveri, kas ir būvēti NE uz TDA/STK/LM mikrenēm, nāk 4ciparu skaitlī. Bet jā, ķinim arī Kenwood derēs.

 

 

Labprāt iegādātos kādu 5.1 - 6.1. - 7.1 resīveri ar nokautu galu, ka tik procesors un DAC vesels. Man te projekts briest ar 7 monoblokiem no SONY ES klases ampiem, kas man vairumā. Viens 505 ES, viens 550ES un viens 590ES. Un F490, F470 un 419R arī, bet pēdējie divi jālabo vēl.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

andrisri

Nu šie varianti viens otru neizslēdz - vienkārši šajā gadījumā apraksts parāda, ka 100W tam resīveram ir pārcilvēciska jauda :D

kas vienkārši ir iekrakstīta specenē kā max. jauda, priekš tiem, kam patīk "gari, resni u.t.t.", bet pa lēto ..

ja taisies to darbināt uz kaut kādām mazām tumbelēm, būs ok, bet normālām tumbām labāk meklē ko citu ..

Labots - andrisri
Link to comment
Share on other sites

nezinīc
Nu, mūsdienās resīveri, kas ir būvēti NE uz TDA/STK/LM mikrenēm, nāk 4ciparu skaitlī. Bet jā, ķinim arī Kenwood derēs.

 

Kāpēc tik skeptiski? un ko nozīmē "nāk četrciparu skaitlī" ? Izmantošu mūzikai, un pērku dēļ jaudas, jo man ir S-90B. Nekur nevar atrast pastūzi 40 latu robežās, kuram būtu RMS vismaz 50W uz 8(!) omu pretestību. Lūk šo man piedāvā par 30 latiem.

 

ja taisies to darbināt uz kaut kādām mazām tumbelēm, būs ok, bet normālām tumbām labāk meklē citu ...

 

Tumbas man ir RMS 35W nu tad jau lai rezervīte paliek :)

Link to comment
Share on other sites

Tam drīzāk būs nozīme pie skaļuma krietni virs vidējā, skandu izmēriem nozīmes nav.

 

Protams, ka pa 30 lati var ņemt, nevaru iedomāties kādu vērā ņemamu alternatīvu pa to naudu.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Nu šie varianti viens otru neizslēdz - vienkārši šajā gadījumā apraksts parāda, ka 100W tam resīveram ir pārcilvēciska jauda :D

 

Nekad jauda pie 10% THD nav skaitijusies pārcilvēcīga. Ko ieciklējies,kā cirvis?

Link to comment
Share on other sites

andrisri

Nekad jauda pie 10% THD nav skaitijusies pārcilvēcīga. Ko ieciklējies,kā cirvis?

 

tāpēc, ka cirvim 2002 gadā pirktai yamahai pie 80W @ 8Ω ir 0.04% THD :D un tagad piedodiet, bet ie 2011 gads :D

lai nu kā, bet 10% ir dramatisks kropļojums, tas der kaut kādam mērījumam statistikai, bet ne jau baudāmai skaņai

bet lūdzu, brīva izvēle ir pirkt kaut kādu lūzni .. tikai neaizmirstam, ka lētājā galā kāreiz ir pietiekami liela izvēle un akcijas un nav ko ieciklēties uz pirmo modeli, kas pretī nāk, bet fīčas un parametri par līdzīgu cenu var pamatīgi atškirties ..

Labots - andrisri
Link to comment
Share on other sites

10% THD ir pamatīgs klipings jau - sinusoīdai augšas nav vairs :D :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

2 lietas

1) Čalis ir uzķēries uz ķīnīzeru superpizduper uzkačātajiem jaudas cipariņiem, labi ka vēl PMPO 2kW nepieminēja...

2) Domā, ka šitas kājminamais plastmasas mikreņu resīvers spēs normāli iekustināt tās vecās asinieces...

 

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

2 lietas

1) Čalis ir uzķēries uz ķīnīzeru superpizduper uzkačātajiem jaudas cipariņiem, labi ka vēl PMPO 2kW nepieminēja...

2) Domā, ka šitas kājminamais plastmasas mikreņu resīvers spēs normāli iekustināt tās vecās asinieces...

 

:mrgreen:

 

:rtfm: ehh.. tu vismaz izlasi par ko te iet runa!!! jau sākumā rakstīju KENWOOD firma, un pirmais cilvēks, kurš atbildēja jau izskaidroja ka tas ir ja pilnā ručkā uzgriež! Un man jau likās, ka tu kaut ko nu audio lietām saproti...

Link to comment
Share on other sites

tik neiekaistat pārāk, paturiet prātā prasīto cenu.

Pirms komentēt kādu ciparu, paskatieties kādā kontekstā tas uzrādīts un pēc kāda standarta mērīts. Ielikšu divas bildītes, kas jums sajauks galvu vēl vairāk, varbūt :)

Viena ir USA un Kanādas modelim, otra citām valstīm domātām. Manuālis viens un tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Torni tev vajag kaut ko tādu ...

 

Tika izpētīts, taisīts uz pavecām Crystal shēmām, kā izmisuma variants varbūt, bet citādi - vaktēju eBajā kādu bastlerware receiver no Yamahas/Onkyo/HK/Marantz etc. Vislabāk patiktos, ja būtu svilis ar dūmiem, tad pa 10eur var dabūt.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nezinīc

tik neiekaistat pārāk, paturiet prātā prasīto cenu.

Pirms komentēt kādu ciparu, paskatieties kādā kontekstā tas uzrādīts un pēc kāda standarta mērīts. Ielikšu divas bildītes, kas jums sajauks galvu vēl vairāk, varbūt :)

Viena ir USA un Kanādas modelim, otra citām valstīm domātām. Manuālis viens un tas pats.

 

nu vot tā. invalīds uz normālu, ausij tīkamu skaļumu nemaz nav tik liels! :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...