Jump to content

Canon PowerShot A2200 atsauksmes!


ilmars38
 Share

Recommended Posts

LVArturs

CITĀTS

 

Foto pameklē iekš Flickr, vienkārši uzrakstot kameras marku 'n' modeli lapas meklētājā.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā kamera taču 70Ls maksā. Ko no tādas var gribēt? Ja gala rezultāta bildē spēj savu māti atpazīt, tad kamera lietojama :sarkasms: Bet ja nopietni, tad tiešām nav īsti jēgas saspringt uz šādu parametru izpētī cenu kategorijā līdz ~120Ls. Tur viss ir stipri vienāds, galvenais lai rokā guļ iekšā, ciešams aķis, bildes stabilizācija un ja ir 28mm platais gals F2.8, tad jāņem ciet. Konkrētajam A2200 iztrūkst bildes stabilizācija un tas ir liels mīnuss. Bet ar šādiem parametriem un bildes stabilizāciju būs cenā virs 100Ls.

 

http://www.dpreview.com/reviews/specs/Canon/canon_a2200.asp

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ilmars38

Diemžēl budžets neatļauj. Jāmeklē labākā šajā cenu kategorijā. Pagaidām sliecos uz Canon A2200 un Canon A495. Abām daudz maz vienāda kvalitāte, bet A2200 filmē HD video, kas man arī kādreiz varētu noderēt, tapēc ir vērts piemest klāt desmitnieku.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

A495 gan neņem! Ar 37mm objektīvu iekštelpās un arhitektūru nevar bildēt. A495 barojas no AA baterijām, kas man šķiet nevisai ērti. Bet ir cilvēki, kam AA iet pie sirds.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ilmars38

A495 gan neņem! Ar 37mm objektīvu iekštelpās un arhitektūru nevar bildēt. A495 barojas no AA baterijām, kas man šķiet nevisai ērti. Bet ir cilvēki, kam AA iet pie sirds.

 

Tas arī viens no iemesliem, kapēc labāk A2200 ņemšu. Bet vispār ja zini labāku ziepeni 70ls robežās, padod ziņu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...