Jump to content

DVD_ Blu ray


Recommended Posts

Vajadzigs dvd-vai blu ray vai kautkas tamliidzigs prieks muuzikas klausiisanaas..

 

Taa ka es iisti tajos atskanotaajos neko daudz nesaprotu, tad versos pie jums... Vajadzigs kvalitativs atskanotaajs muuzikai-cena iipasi tereties negribeetos, domaaju lidz kadiem 200-250 ls var kautko atrast....

 

 

Link to comment
Share on other sites

tev būs labs centrs pa 120Ls. iekš RD ņem kurš smukāks.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

osscar

bljin , atvainojos , kā var tādu x,,...nju rakstīt. ala man vajag mersi opeli un pezho 3 vienā. DVD un BR pamatā ir video domāti ne audio. Audio ir CD, SACD, Vinils, mp3 , flac, kasetes, lentas ut.t. un attiecīgi atskaņotāji.

Link to comment
Share on other sites

Jurijsss

Tev viss kartibaa? tev varbuut buus labs radio- salidzini.lv vari pamekleet..!!!!

 

taa kaa es iisti nezinu kas ir vis piemeerotaakais prieks audio- tapec arii prasu...

 

vajag kautko kas atskanjo orginalos muzikas cd kvalitatiivi...

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

osscar

pārējo sistēmu studijā. nav jēgas izgrūst pa CD aparātu 200Ls ja klausīsies uz s30+uku 020.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir aizdomas, ka nekādas pārējās sistēmas te nav ;)

Link to comment
Share on other sites

Jurijsss

Skandas- jamo S608

 

Pagaidam Resivers Pioneer 1018, tiks nomainits pret pastiprinataju..

 

 

 

vienkārši man viss bija pie datoora piesleegts viena istabaa- sakara ar parvaksanos uz lielaku dzives vietu gribas ari atseviscu audio sistemu...

Link to comment
Share on other sites

osscar

Nu tad kāds ir plānotais pastiprinātājs ? resīverim pietiks ar parastu CD aparātu.

Link to comment
Share on other sites

Jurijsss

Par pastiprinaataju vel nav izlemts, kautkas ap 400 ls robezaas...

 

pagaidam vairak interesee-atskanjotaajs...

 

 

 

mekleeju iisto, lasu dazadus forumus, bet neesmu nonacis pie ta, kas loti patiktu.

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

nu nez es neesmu baigais CD ticības vergs. man pietiek ar 2 paveciem sony. Bet ja jaunu - ņemtu kādu marantz ose, vai ko citu no labiem ražotājiem. Bet pa 200Ls nekas kruts un jauns nesanāks. Var ņemt sony CD/SACD jaunu. es laikam tā darītu. Galvenais lai ātri atpazīst disku, nebremzē ar pārslēgšanos, labs pick-ups + labs DAC.

 

http://www.pixmania.lv/lv/uk/7770408/art/sony/scd-xe800-sacd-player.html?srcid=8272&aftrack=TXpJM096RXhORGN5OzEyOTk2MTQ4MDI7

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Tornis

Tas CSD-XE800 ir labu labais, pie tam RW spēlēs, BET! neatbalsta multi-channel SACD. Tāpēc es turu Pioneer DV-585 priekš DVD-Video / SACD / DVD-Audio, un SONY CDP-X222ES tīri audio diskiem.

 

Ja kas, man ir viens SONY CDP-797 ar visu pulti un jaunu lāzeru pa 50Ls pārdodams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...