Jump to content

s-90


Dodo
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Mekleju pastiprinataju. Interese kadu pastiprinataju nemt prieks s-90? s-90 ir 8 omas un interese kas ir nominala un muzikala jauda? Interese ka izspiest maksimalo no sim tumbam.

Link to comment
Share on other sites

S-90 nominālā jauda ir 35W, muzikālo parasti uzrāda lielāku. Tā ka derēs jebkurš pastūzis ar nominālo jaudu 40 un vairāk vati. Ja meklē lietotu, tad pagaidām varu piedāvāt kādu no šiem (izņemot pirmo, kurš ir aizrunāts):

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio/amplifiers/ccdgb.html

 

Tuvākajā laikā ienāksies vairāki Onkyo un vēl šis tas.

Link to comment
Share on other sites

Lapins
(labots)

Sorry par :offtopic:, šodien dabūju Radiotehnikas UP_001 priekšpastiprināju, atnesu mājas, bet atklājas, ka nemaz nevar pieslēgt to preampu tam Technics SU 7700K stipreklim. Gribēju izmantot to Technics kā gala pakāpi. Diemžēl tam SU 7700K nav vajadzīgās izejas kur varētu pieslēgt to UP_001. Kādas ir idejas?

Gribētu notirgot to Technics SU 7700K un nopirkt jēdzīgāku un labāku stiprekli, kurš būtu labāks par to dešovku Technics un ar iespēju pieslēgt to RRR preampu.

Brig_001, kurš būtu tik piemērots tām 35AC - 1, lai vai kā sapņotu un gribētu, diemžēl nevaru atrast ne ss.lv, zip.lv ne arī kur citur.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

nāksies vien barot kādā no parastajiem in štekeriem. vienīgais labums tam RRR ir slēdzis "klusāk" - tas nomet izejas līmeni lejā. Neizdosies integrēto izmantot kā pliku galinieku, ja nav nekādas baypass pogas. Parasti pliki galinieki ir tikai ar ON slēdzi - neviena cita poga uz tiem nav.ir ss.lv arī bark, kasi praktiski tas pats brigs, kaut brigiem ir diskrētās versijas un opampu.īsti audiofīli ņem tos ar traņiem, bet krievu opīšiem.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Lapins
(labots)

Vispār gribu no tā integrētā Technics stiprekļa atbrīvoties un paņemt pliku galinieku. Ar speciālu izeju priekš preampa. Tikai ne RRR variantus. Priekš vinila UP_001.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

Pliks importa galinieks būs padārgs....vēl bija labs estonia komplekts PP un pliks gals. Runā , ka labāks par RRR. RRR PP nav īsta plika galinieka - ja nu vienīgi s70 aktīvās....bet tās jau ala vecais ukucis - tātad nekas labs. Vēl paliek tie jaunie elerad pa250 vai kā tur saucās tas galinieks, bet tos lēti nedabūsi - savu laik ss.lv viens pa 40Ls tirgoja.

um001.jpg

bet šis laikam līdz ražošanai nenonāca , bet tas elerad uz šī bāzes tapa.

 

protams kartons starp kondensatoru bankām iespārda :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Lapins

Trūkst tam Technics SU 7700K tādas svarīgas izejas kā PRE OUT un MAIN IN, lai varētu pieslēgt to UP_001. Nezinu, ko īsti iesākt tālāk ar to SU 7700K.

To RRR UP_001 pirku no biedra Vitaliii, tas tā zināšanai.

Link to comment
Share on other sites

osscar

Man nekad nav patikuši integrētie risinājumi. Bet tu kaut kā visu sarežģī.....nesaprotu tavu sāpi ar s90, technics , yp001 ut.t. ES domāju , ka tu kaut ko nepareizi kombinē...bet nu dari kā liekas pareizi.

Link to comment
Share on other sites

Lapins

Vienkārši vajadzīgs pastūzis ar vismaz PRE OUT izeju, lai pieslēgtu UP_001. Protams labāku par 7700K. Varbūt kāds var kaut ko piedāvāt?

Link to comment
Share on other sites

Klausies, a tu klausījies unn salīdzināji vai kāds tev ietāstīja, ka tam Technics preampa daļa ir sliktāka nekā UP-001? Varbūt mēģini paklausīties un iespējams, ka varēsi atstāt Technics sev un iztikt bez tā UP-001?

 

bet ja dikti vajag pastūzi, kuram ir main-in ieeja, tad man pašreiz ir viens aparāts - Technics SU-8080:

http://fotki.lv/lv/ivog/797069/

Link to comment
Share on other sites

Lapins
(labots)

Skat. PM.

 

Ivo piedāvājums diemžēl atkrīt. Viena iemesla dēļ.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Long John
(labots)

Hot dog, man par Tevi bišku nāk smīniņš. Kāda jēga tērēt (un zaudēt) naudu, haotiski mainot dažādu lētā (nosacīti) gala aparatūru. Mierīgi varēji joprojām lietot to pašu pirmo Onkyo resīveri un krāt naudiņu kautkam nopietnākam. Kā vecam paziņam būtu palīdzējis atrast un nopirkt Ebay.

Un vispār par tēmu- mani māc šaubas, vai mūsdienās "pastiprinātāja piemeklēšana" tādam reliktam, kā S90, ir prāta darbs.

Nav takš padomjlaiki, kad neko citu prātīgāku nevarēja dabūt.

 

Ja nu tomēr dikti gribas kādu daudzmaz sakarīgu lētā gala pastiprinātāju 40-45 Ls robežās, varu piedāvāt:

 

http://foto2.inbox.lv/janisf/Amplifier-receiver/Technics-SU-V303-r.jpg

 

http://foto2.inbox.lv/janisf/Amplifier-receiver/Telefunken-HA-860-r.jpg

 

Tel.26332850

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Lapins

Vienkārši gribu dabūt pastūzi, kuram ir arī vajadzīgās izejas priekš UP_001 (PRE OUT, MAIN IN). Stikpreklis kā gala pakāpe. Tas Technics SU 7700K tādā ziņā ir nekur nederīgs.

120 Ls arī nevaru atļauties maksāt, neesmu tik bagāts.

 

Bet Long John, tiem variantiem, kurus tu piedāvā nav nemaz PRE OUT un MAIN IN un nevaru pieslēgt to savu RRR preampu. Pie citām ligzdām to UP_001 slēgt nedrīkst !

Link to comment
Share on other sites

osscar

kā nedrīktst - tak paskaties viņa manuāli radiopagājībā. tev sapratne=0

Link to comment
Share on other sites

Lapins
(labots)

Labi, varbūt ka esmu idiots, bet kam tad ir domāti PRE OUT un MAIN IN? Tāpat vien?

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es tomēr nesaparotu, ko autors domā ar izejām Main in un Pre out...

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

Long John

Hot dog, pastiprinātājus es piedāvāju TĒMAS AUTORAM, kurš tādus šeit meklē! . Tu šeit esi tikai OFF TOP!!...:)

 

Bet par tavu tēmu man tāda pati skepse, kā jau te rakstīja- kādēļ Tu domā ka tas padomijas brīnums būs labāks par klasisku 70-gadu japāņu pastiprinātāju?

Tu esi reāli salīdzinājis un pats pārliecinājies, jebšu saņem info no aģentūras VTT (viena tante teica)...:)))

Ja jau meklē divbloku pastiprinātāju, Ebajā ir pietiekami liela izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Lapins

Jā, bet ebay man ir galīgi tumša bilde un nezinu kā tur rīkoties. Man vajag tikai labu galinieku..

Link to comment
Share on other sites

Long John

Hot Dog, kāpēc Tu esi pārliecināts, ka Radiotehnika U-001 kopā ar labu gala pastiprinātāju būs labāks pa Tavu esošo Technics SU-7700? Ja Technics ir kādi defekti, vajag tos novērst, nevis atkal meklēt jaunus "piedzīvojumus"? Kas tieši iekš tā Technics 7700 tev liek domāt, ka tas ir s..ds un ar steigu meklēt citu? Varbūt vienkārši Tavas S90 neskan un pastūzis nav pie vainas.

Pieklājīgs gala pastiprinātājs maksā krietnu naudiņu.

Piemēram, šāds viduslīmeņa Onkyo maksā ap 500 EUR

http://cgi.ebay.de/ONKYO-M-5030-Verstarker-High-End-ENDSTUFE-/180634702061?pt=DE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker&hash=item2a0eaad0ed

 

Man paveicās paziņam tādu nopirkt (ar nelielu defektiņu) pa 135 EUR, remonts izmaksāja tikai kādus 10 Ls. Bet tas ir retums un "cūcene".

 

Mazāk slavenu brendu aparātus var nopirkt arī lētāk, bet mazāk pa 50 Ls nekad nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Lapins

S90 skan un tur nav tas suns aprakts. Bet tas Technics SU 7700K ir tiešām no lētučiem kā teikt dešovka. Vai tad tā nav? Galvenais, ka tam Technics nav vajadzīgās izejas priekš preampa. Pie kuras katras izejas arī to UP_001 nevar slēgt.

Par stiprekļiem biju kontaktējies arī ar Vitaliii.

Link to comment
Share on other sites

osscar

kā nevar ? paskaties tak up001 manuāli, tev jau teicu. ko tu tur murgo ? slēz pie aux in vai pie tape in un regulē skaļumu uz upoo1 + tam upoo1 ir level slēdzis - krieviski - tixo. Pasaki kas vainas tam technics? kas teieši > ? kas tev neapmierina ? es domaju ka tam nav nekāda vaina.

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Hot Dog:

Ja nu 2 x 70W 1977 gada pilno diskrēto (ok, ir pāris opampi) stiprekli SU-7700 sauc par dešovku, kā tad saukt SU-3500, 7600, 7300 galu galā, kas atrodas zemāk modeļu rindā par 7700? Es tā no tevis saprotu, ka tajos laikos tautai piemaksāja ražotājs, lai tos nestu mājās no veikala? Jā, 8080 ir krutāks, jā, bija krutāki tajos gados gan Luxman un Accuphase, gan Sansui, gan arī kāds SONY uz V-Fetiem.

Tak tiem arī man ir par īsu un es nevēlos tērēt 500 eur par 1977tā gada SONY vai ap 1K par Accuphase. Paņem tak internetu rokā un paskaties kaut vai 77tā gada Technics katalogu, kur tas 7700 stāv.

Un vēl - jebkuram, arī 7700, stipreklim to tavu PRE OUT ieeju un MAIN IN izeju :jester: iespējams uzorganizēt 5 minūtēs no, piemēram TAPE2 PLAY un REC out ligzdām, ja draudzējas ar lodāmuru. Es gan to nedarīšu, vari nezvanīt.

 

TĒMAS AUTORAM:

Te vismaz 3 cilvēkiem (man, Ivo, Jānim) ir piemēroti stiprekļi tām tavām S90, nospraud budžetu un tad runāsim.

Link to comment
Share on other sites

Long John

S90 skan un tur nav tas suns aprakts. Bet tas Technics SU 7700K ir tiešām no lētučiem kā teikt dešovka. Vai tad tā nav? Galvenais, ka tam Technics nav vajadzīgās izejas priekš preampa. Pie kuras katras izejas arī to UP_001 nevar slēgt.

Par stiprekļiem biju kontaktējies arī ar Vitaliii.

 

 

Ja jāsalīdzina vienas paaudzes Technics SU-7700 un RRR-001, grūti teikt, kurš no viņiem ir "`dješovka"..:)

Kā skan S90 es zinu- ja kautkādi basi vēl ir, vidus un augšas ir švaki- pašam tādas bija.

UP-001 var slēgt pie jebkuras "standarta ieejas" (300-500 mV), bet vai tam ir kāda jēga? Milzīgs padomju fonokorektors? Un vai Tavs pašreizējais vinilatskaņotājs ir tik augstas klases, ka Teh-7700 tam skaitās ģešovka?

Par Vitāliju- visu cieņu, bet vidusmēra lietotājam viņa prasības ir pārspīlētas.

Auto analoģijās- ja nevari noprkt Bentley, labāk iet kājām...:)

Link to comment
Share on other sites

Krabis1
(labots)

Vot jei-bogu es arī nesaprotu ar ko tāds RRR UP001 (cccp opampu kapsēta) ir labāks par 1977 gada Technics 7700???!!!

 

Labi teorētiski divu bloku pastiprinātāji skaitās augstāka klase nekā integrētie, bet nu tas RRR širpotrebs neuzlabotā variantā nedomāju ka skanēs krutāk par to pašu Technics 7700 integrēto...

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

He, he, lasu šo visu un smejos - cilvim kāds iesmērējis to UP-001 un tagad jams nekādīgi nevar atrast, kur viņu piespraust. Domāju ka ar skanējumu, labāku vai sliktāku, tam visam nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Vitalii
(labots)

S90 skan un tur nav tas suns aprakts. Bet tas Technics SU 7700K ir tiešām no lētučiem kā teikt dešovka. Vai tad tā nav? Galvenais, ka tam Technics nav vajadzīgās izejas priekš preampa. Pie kuras katras izejas arī to UP_001 nevar slēgt.

Par stiprekļiem biju kontaktējies arī ar Vitaliii.

 

 

>> Jes, esmu ticis melnajā sarakstā...konsultācija tiešam sniegta šam puisietim.

Stipri cieši gribas baudīt mūziku, bet finanses neļauj izpausties...( manuprāt vaina nav finansēs - drīzāk zināšanu trūkums )

Ko varu ieteikt - ievelkam attiecīgā gada Katalogus par produktiem un uz priekšu - izglītojamies.

 

>> kā ieviest uzlabojumus ar izstāstiju, pat mājienu devu - laikam negrib staipīt apkārt to Stiprekli. ( nekā sarežģita tur nav, kā minēja " Tornis " - ideja vienkārša un pietiekami laba. Atsakamies no Tape-2 un ieviešam Mai_IN un Pre_Aut ) darbs pāris min. a kas par brēku.

P.S_skaties e-pastu; būs bildes un elektriskā šēma...atliek tikai padarboties.

 

http://elektrotanya.com/PREVIEWS/63463243/23432455/technics/technics_su-7700k.pdf_1.png

 

Un vēl - zrja te dažs labs noliek RRR_UP-001C preampu!

1. labi kotējas Krievijā...pēc aptaujām stabili turas III - niekā.

2. da ar ebajā ne sliktāk kotējas par Onkuo P-3030 un līdzīgiem brendiem.

>> Viela pārdomām....lai neteiktu ko vairāk!

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Konstatators
(labots)

Runa šajā gadījumā IMHO ir vairāk par pašu Karsto Suni nevis up-001...

Šai forumā nevienam nav noslēpums kā viņš ņemās ar tām savām audiotehnikām. Kaut ko haotiski maina, nepārtraukti piesaucot to, ka nav tik bagāts, lai vienreiz pa visām reizēm nopirktu kaut ko vērtīgu. Iepriekš konstatēja, ka Onkyo ir mēsls, nomainīja, tagad viņam labs 7tūkstošais Tehniķis ir sūdīgs (dešovka tak :mrgreen: ) - jāmaina pa visām varītēm. Nākamās būs s-90, nomainīs uz sazin ko, atkal pastūži vairs nederēs. Un tā laikam bezgalīgi... :sarkasms:

 

P.S. Man itais patīk... :mrgreen:

Bet tas Technics SU 7700K ir tiešām no lētučiem kā teikt dešovka. Vai tad tā nav?

Labots - kabinets
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds, var ko pateikt par šo aparātu:

http://www.kenwood.eu/products/home/separates/avcc/KRF-V5200D/details/

 

vai priekš divām RRR S-90 būs kaut cik ok? Nav nepieciešams uz max slodzi skandas darbināt.

Pašlaik tiek izmantots padomju ražojuma "Vega" (nezinu precīzu modeli) ar 2x30W izejas jaudām, šim savukārt norādīts 2X120w , bet cik tur 120... on_the_quiet2.gif

 

Tā kā radusies iespēja, pa lēto dabūt, vēlējos uzzināt, vai maz vērts :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es Kenwood laikam tikai par brīvu ņemtu un arī tikai durvju atbalstīšanai, lai caurvējš netaisa ciet. Vienvārdsakot - nedomāju, ka ir rekomendējams. Ja nav noslēpums, tad cik skaitās "pa lēto"? Prātīgāk nav kādu stereo pastūzi samedīt?

Link to comment
Share on other sites

baisais

simtu gadu tur ir 120W. un vispār ne jau ciparos ir sāls.

par kvalitī, laikam šoreiz nav jārunā.

ja pa polšu tev atdod, tad var paņemt.. ja ir brīvas vietas mājās, ko aizkraut :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nav noslēpums, tad cik skaitās "pa lēto"?

ap Ls 40. Meklēju iekš salidzini.lv - tur pa Ls 120.00 piedāvā.

 

Laikam meklēt tad jau kaut ko citu.

Labots - stumbrerro
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau 80jos gados Kenwood bija OK stiprekļi, Sigma drive, mosfetnieki. Tak pēc tam kad brendu pārdeva ķīniešiem, palikuši tikai pokemonu Car Audio ar zilām gaismiņām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nedaduz ar par tēmu bet ne īsti

kas būtu nākošais līmenis pēc S-90

tieši mūzikas baudīšanai cena līdz 70=80ls ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.radiotehnika.lv/product_info.php?cPath=681_658&products_id=2738

 

ir tādas man ar lietošanā, kā teica viens klausītājs skan diezgan labi - līdzīgi manām grīdiniecēm tikai basa nedaudz mazāk. bet svarīgi novietot telpā lai būtu tas bass - statīvi vai kas tāds. Jūtība labāka šīm un pīkstuļi nav vairs tie griezīgie.

 

nu jā izpildījums varēja būt nedaudz kvalitatīvāks, bet par to naudu ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai domāju, ja tajās pašās S-90 iebāztu labākus pīkstuļus, nesanāktu sakarīga akustika? Papildus izmasas ap 50-60 Ls + darbs.

Link to comment
Share on other sites

vidi ar tām s90 garām.. :(

 

untitled1.jpg

 

man gan nav uberā akustika, bet ja sadalu tā kā bildē:

1. vieta budžeta mission grīdinieces - reference manā sistēmā;

2. vieta - jau pieminētās plauktinieces - laba jūtība un dzidras augšas, der vokāliem, biku mazāks bass par 1. vietu.prasās uz preampa palielināt basu.

3. vieta - h150 ala s90 8 omu. skan atbilstoši, taču piemīt vidu neskaidrums un augšu griezīgums, neatbilstošā telpā - pārāk basīgas...nākas augšas uzgriezt vairāk...izmantoju tās specifiskiem izpildītājiem - DM, elektronikai - klasikai un instrumentiem garām, sieviešu vokāliem - garām...

4. vieta eksporta ala pēdējo gadu s30 ar zelta pīkstuli - skan tāpat kā s90, tikai mazāk basa...zema jūtība...liekas zem 87db...tiek izmantotas ar resīveri ....uzreiz jūt ka zema jūtība ar tām h150 resis labāk tika galā...vienīgais + izskats, kvalitatīvs filtrs un masīvkoka kaste...tur ir pārākas par 2. vietu. AR jaudīgu pastūzi izpildās labāk.

Labots - osscar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...