Jump to content

Atbildēt un zvanīt caur datoru


Cool-Tech
 Share

Recommended Posts

labs vakars! ideja ir varbūt drusku pastulba un neiespējama. tā kā es zinu to, ka simbiāna telefonu var piedabūt strādāt, kā web kameru, tad varbūt ir arī tāda iespēja, kā izmantot datora austiņas un mikrafonu, lai atbildētu un zvanītu citiem caur telefonu? karoč, nokia pc suite uzrāda, kad man kāds zvana un kad atnāk īsziņa. varu arī nosūtīt ziņu caur to pašu pc suite, bet vai ir arī tāds variants, ka es neņemot rokā telefonu, varu arī kādam pazvanīt un to visu dzirdēt caur kompi?

ceru, ka kāds manu murgojumu saprata

arī paldies pateikšu par to, ka kāds pateiks, ka tas nav iespējams, bet tomēr, nezaudēšu cerību par tik stulbu ideju :D

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech

nu telefons ir pieslēgts pie PC un es gribu tā,lai es varu zvanīt caur telefonu, bet runāt caur PC, karoč kaut kā tā

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ar savu SE es šādus jokus darīju izmantojot bluetooth...

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech

un kā piedabūji, lai kompī to visu dzirdētu un tas, ko kompja mikrafonā runā, lai to dzirdētu otrā galā?

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Tu sarunām iznantosi telefona kredītu vai interneta trafiku? Man arī bij doma ko līdzīgu uzstelēt,bet caur latellekom pa 3,50 mēnesī.Bij viņiem piedāvājums pieslēdz to pakalpojumu un jebkur pie jebkāda interneta pieslēguma var zvanīt uz Latvijas stacionāro telefonu bez maksas.Bet vairs nebij aktuāli un nepieslēdzu.Nu bet tiem kas ārzemēs un otrā galā nav skaips ,bet tikai parastais telefons pat ļoti izdevīgi izklausās piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Ar savu SE es šādus jokus darīju izmantojot bluetooth...

 

+1, mani arii tas intereseetu.

Link to comment
Share on other sites

Reikan

Es ar Nokia N80 caur zilzobi esmu ta darijis,butiba tu aktivize handsfree caur telefonu.ja pareizi atceros tad tam zilzobja usb pulkjim visas tas programas pieinstalejas pashas.

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 arii esmu lietojis shaadaam vajadziibaam. Viss ljoti vienkaarshi - dators jau automaatiski savienojoties ar bluetooth tiek pieinstaleets kaa bluetooth headsets un telefons to atpaziist kaa, piemeeram, austinju. Samsung un LG vismaz darbojaas.

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech
(labots)

nu skatījos tavu bildi, bet nu kaut kā nesanāca atrast, kur to var dabūt gatavu. varbūt apskaidrosi ceļu uz tām opcijām un kā to visu dabūt gatavu?

telefons nokia x6, pc ar win7 32bit

Labots - Cool-Tech
Link to comment
Share on other sites

Nitram

Control Panel -> Devices and Printers -> Add a device.

Atrast savu bluetooth ierīci, pievienot apstiprinot. Tad dubultklikšķis uz sarakstā esošās ierīces un iegūsti attēlā redzamās iespējas.

 

Ceļvedis.

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech

kaut ko drusku pacūkājos un dabūju gatavu, ka es kompī varu dzirdēt to pašu, ko telefonā, telefona mikrafonu varēju izmantot, kā mikrafonu priekš datora. tikai jāpārbauda settingi ar datora mikrafonu, vai mani arī kāds cits dzirdēs otrā galā

karoč, kad būs vairāk laika, ta uzmetīšu kaut kādu nelielu aprakstu, ko es tur čakarējas, ja vēlāk vēl atcerēšos

ierīci man ļoti labi izdevās pievienot, tikai saulsināja tas skats, es tādu vēljoprojām to neesmu dabūjis gatavu :D

Link to comment
Share on other sites

Manam HTC S740 sanāk tikai telefonā esošo muzonu atskaņot caur PC, citas iespējas nav. :( Pamēģināju SE W660 - tur var saņemt zvanus un zvanīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...