Jump to content

BITE provoce LMT


vkwic
 Share

Recommended Posts

Nekas nav miris! Neesi ievērojis BITEs masīvo reklāmas kampaņu par vienlīdzīgām tiesībām gan pieslēguma, gan priekšapmaksas klientiem? BiFri tagad dēvē par Bites karti un visu info var atrast iekš bite.lv

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Touareg

    8

  • Žaks Noriss

    22

  • maritis

    18

  • Ant_LV

    8

Žaks Noriss

Bites Karte tagad ir ar 1.5, 3.5 un 8.5 tarifu plāniem.

 

BiFri nav miris un esošie īpašnieki var turpināt izmantot pilnā apmērā, bet jaunu BiFri SIM ar 0 sant. Bites tīklā un 6 sant. citos arī dabūt nevar. Vispār man ir viens aktīvs BiFri numurs, minimāli lietots saziņai ar 2 cilvēkiem. Puskruts numurs. Ja kādam vajag - varu par kādu aliņu piešķirt.

Link to comment
Share on other sites

Bites jaunā mājaslapa ir baigais sviests vai kāds lūdzu nevar paskaidrot kā ir ar Bites (priekšapmaksas) Kartes papildināšanu vai var papildināt pa 1Ls? Kas notiek ja tarifu plāns ir Bite 1,5 un piem., papildina pa 1Ls (protams ja tas ir iespējams)?

Link to comment
Share on other sites

Piezvani uz viņu 4ciparu bezmaksas tālruni. Bites mājas lapā vēl daudz gļuku.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Bites jaunā mājaslapa ir baigais sviests vai kāds lūdzu nevar paskaidrot kā ir ar Bites (priekšapmaksas) Kartes papildināšanu vai var papildināt pa 1Ls? Kas notiek ja tarifu plāns ir Bite 1,5 un piem., papildina pa 1Ls (protams ja tas ir iespējams)?

Papildināšanas tarifi vēljoprojām tie paši.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Žaks Noriss

Beidzot gaisā ir arī Bites pašapkalpošanās mājas lapa tiem, kuri pēc maija pārgāja uz Biti.

 

https://www.manabite.lv/

 

:yahoo:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Pilnīgs sviests tā "jaunā" manasbites.lv lapa.

Nu bļā, kāda hera pēc man otrreiz jāregistrējas ar vārdu, uzvārdu un vēl dzimšanas dienas datumu, ja viņiem visa tā info ir pieejama, gan manā rēgistrācijā, gan manā iepriekšējā lapas versijā.

Nu pastāstiest, kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neko nezinu par tiem, kuri bija vecajā Bites sistēmā.

 

Man nebija nekādas elektroniskas informācijas, līdz ar to esmu apmierināts ar šo notikumu.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs sviests tā "jaunā" manasbites.lv lapa.

Nu bļā, kāda hera pēc man otrreiz jāregistrējas ar vārdu, uzvārdu un vēl dzimšanas dienas datumu, ja viņiem visa tā info ir pieejama, gan manā rēgistrācijā, gan manā iepriekšējā lapas versijā.

Nu pastāstiest, kāpēc?

 

Kādam līkas rokas un nemāk integrēt veco informāciju jaunajā sistēmā kas droši vien nesen iegādāta.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot gaisā ir arī Bites pašapkalpošanās mājas lapa tiem, kuri pēc maija pārgāja uz Biti.

 

https://www.manabite.lv/

 

:yahoo:

 

Jau kādu nedēļu tā lapa ir, pavēlu pamanīji.

 

Savukārt par to reģistrēšanos runājot - man ar bij jāreģistrējas pa jaunu, jo mēģinot ar veco info tikt iekšā nobloķēja paroli, bet iespēju to atgūt nebija. Piezvanot uz info pateica, ka iepriekšējā reīgstrēšanās nebija pilnībā pabeigta? (es gan visu laiku normāli lietoju manabite.lv, bet nu labi). Starp citu iesaku uzlikt, ja vēl nav, kaut kādu kopējo paroli, tad varēs smuki pievienot nevis katru nr atsevišķi, bet visu kontu, t.i ar visiem nr uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Jau kādu nedēļu tā lapa ir, pavēlu pamanīji.

Es būtu pamanījis vēl vēlāk, jo to lapu izmantoju 1x mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī esmu Bitē no jūnija, man arī vecā lapa gāja. Nenoticēju Bites ieteikumam gaidīt, piereģistrējos vecajā lapā un viss notikās. Tā pārreģistrēšanās man ar nepatika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ir tāda lieta. Bet tākā sanāk zvanīt tikai uz Bite, Tele, LMT un LTC, priekš manis nav liela bēda.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Es vispār hujeju. :shok:

Ieviesa mums 8 ciparu numerāciju, bet tagad sparast, kurš ir ārpus standarta tarifa zvans, ir kļuvis vēl grūtāk.

Vai kāds spēj visus tos apgabalus atcerēties, kas ir paaugstinātas maksas zvans, un kas nav?!

Link to comment
Share on other sites

6xxxxxxx ir fiksētie tīkli. 2xxxxxxx ir mobilie tīkli.

Neviens no šiem numuriem nav paaugstinātas maksas numurs.

 

Tarifa peldēšana šiem numuriem ir Bites un mazā operatora (ne-)vienošanās rezultāts.

Paaugstinātās maksas numuri sākas ar 9, un tur tarifi ir pavisam citi.

 

Vai kāds spēj visus tos apgabalus atcerēties

Tāda ir tā konkurence. Paši gribējām.

Ja būtu palicis pa vecam: Lattelekom, LMT, Baltkom (Tele2) un bez numuru saglabāšanas, tad šādi jautājumi nerastos.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tāda ir tā konkurence. Paši gribējām.

Ja būtu palicis pa vecam: Lattelekom, LMT, Baltkom (Tele2) un bez numuru saglabāšanas, tad šādi jautājumi nerastos.

 

Jā, jā, visi turpinātu maksāt 30Ls...50Ls...80Ls utt. rēķinus. Fuj un nāvi tai pretīgajai konkurencei! Ka tik LMT var atjaunot savu megalītisko autoparku un uzrādīt 60 milj. peļņu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

6xxxxxxx ir fiksētie tīkli. 2xxxxxxx ir mobilie tīkli.

Neviens no šiem numuriem nav paaugstinātas maksas numurs.

Protams! Neviens no tiem nav naudas peļņas numurs, bet 0.18 Ls/min tiešām nav tālu no 0.24 Ls/min, no kuras sākas lattelecom paaugstinātas makas pakalpojumi.

Link to comment
Share on other sites

Fuj un nāvi tai pretīgajai konkurencei! Ka tik LMT var ... uzrādīt 60 milj. peļņu.

Tev labāk patīk dzīvot starp trūkumcietējiem un nabagiem? Varbūt arī savu naudiņu glabā zaudējumus nesošā bankā, sak., kam tagad viegli?

Varbūt arī darbā sēdi uz minimālās? - gan jau kaut kā izvilksi. Citiem iet vēl grūtāk...

 

Protams! Neviens no tiem nav naudas peļņas numurs, bet 0.18 Ls/min tiešām nav tālu no 0.24 Ls/min, no kuras sākas lattelecom paaugstinātas makas pakalpojumi.

Tā ir bite - dīvainais operators. Izvēlies klasiskas vērtības, un nebūs jālasa paziņojumi par regulāru tarifu paaugstināšanu.

Link to comment
Share on other sites

Iesaistīties politikā netaisies? Vismaz demogoģija Tev ir atbilstošā līmenī. Tie paceltie tarifi ir uz tādiem eksotiekiem operatoriem, uz kuriem lielākais vairums nezvana.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tev labāk patīk dzīvot starp trūkumcietējiem un nabagiem? Varbūt arī savu naudiņu glabā zaudējumus nesošā bankā, sak., kam tagad viegli?

Varbūt arī darbā sēdi uz minimālās? - gan jau kaut kā izvilksi. Citiem iet vēl grūtāk...

 

Da nē, es esmu ārkārtīgā sajūsmā, ka visādi valsts monopoli mani kāš ikdienā ar elektrībām, siltumu un citām brīnišķīgām lietām. Un LMT manuprāt arī ar savām 23+23+5 daļām ir uzskatāms par valsts īpašumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja LMT savu tarifa plānu "Mūsējie"(1000min+tikpat sms=4LVL) būtu ieviesuši ātrāk par Bite labumiem,tad par citiem operatoriem neko nebūtu uzzinājis,jo no laika sākuma bija LMT un 99% starp maniem kontaktiem bija šī operatora klienti...Tagad esmu pie "trūkumcietējiem un nabagiem",bet nezinu kas ir telefona rēķins lielāks par 5-7Ls.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ai, ko var ņemties par vienu un to pašu.

Ja kādam patīk, ka viņu gadā noslauc par 100 latiem vairāk, lai paliek pie LMT un priecājas, kam tas nepatīk, sen jau aizgājuši uz Biti, līdz ar to visas diskusijas te ir liekas.

Ja firmām patīk mērīties ar krāniņiem, lai to dara, kāpēc mums lietotājiem par būtu jāuztraucas?

Link to comment
Share on other sites

vislielākais stulbums ir tie īsie numuri, kuri ir ieviesti.

 

Piemēram VID, tas pats lattelecom tīkls, bet jāmaksā paaugstināta maksa uz to zvanot.

Link to comment
Share on other sites

Es vispār hujeju. :shok:

Ieviesa mums 8 ciparu numerāciju, bet tagad sparast, kurš ir ārpus standarta tarifa zvans, ir kļuvis vēl grūtāk.

Vai kāds spēj visus tos apgabalus atcerēties, kas ir paaugstinātas maksas zvans, un kas nav?!

 

Pirms zvani, iemet numuru numuros.lv, un tev parādīs, pie kura tīkla ir konkrētais numurs. Arī ņemot vērā numura saglabāšanas.

 

vislielākais stulbums ir tie īsie numuri, kuri ir ieviesti.

 

Piemēram VID, tas pats lattelecom tīkls, bet jāmaksā paaugstināta maksa uz to zvanot.

 

Tiešām? Paskatījos vienu no saviem LMT rēķiniem, kurā ir zvans uz 1898, nekā, parasta tarifikācija zvanam uz LTK.

Link to comment
Share on other sites

nu mans pieslēguma numurs nodrošina konkrētu skaitu bezmaksas minūšu lielākajos tīklos. zvanot īsajiem numuriem maksa tiek noteikta atsevišķi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Pirms zvani, iemet numuru numuros.lv, un tev parādīs, pie kura tīkla ir konkrētais numurs. Arī ņemot vērā numura saglabāšanas.

Es jau aizmirsu, kā tas ir - domāt par to, uz kuru tīklu zvani. Veicās LMT klientiem - viņiem ir iespēja par to uztraukties.

Link to comment
Share on other sites

nu mans pieslēguma numurs nodrošina konkrētu skaitu bezmaksas minūšu lielākajos tīklos. zvanot īsajiem numuriem maksa tiek noteikta atsevišķi.

 

Vienādais? Man ir Vienādais.

Link to comment
Share on other sites

nu, laimīgie cilvēki, kam visur ir zona. Man diemžēl jāpaliek pie LMT, jo ne Bitei, ne Tele2 nav zonas tur kur man vajag :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...