Jump to content

Kādas krāsas lai ņem prēkš sitēmas EPSON s21?


defenders
 Share

Recommended Posts

Ir iegādāta arējā nepartraukta sistēma minētam EPSONAM   bez krāsām!Cik zināms visas krāsa nemaz nav  tik labas,talab vaidzētu jusu ieteikumus krāsu ziņā no  arzemēm!?Šādas atradu "ieteikt 4 krāsu komplektu", īsti neesmu parliecināts kuras būtu daudz maz labas  prēkš s21!?

 

ieteicams būtu no  ebay...                                        No Rīgas man piegāde vien 3 ādas noplēsis!!!

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

Tas nav noramāli-Cik zinu šeit latvijā ir...tā pat pasūt no arzemēm un 3kart dargāk uzbombī gaisā,takā es pats jau uzinaju kuras daudz maz ejošas un tas man izmaksās 11,50ls ar visu piegādi ....

Link to comment
Share on other sites

Ja es gribētu  kvalitāti tad orģinālos kartidžus pirktu katru par 8ls...kautgan tas ir mūsu stulbās valsts uzvārītais neprāts!Izrādas veikola ofisā kur printeri nopirku  tur arī tieši šādu  printeri kustin  ar nepārtraukto sistēminu,pie tam2.gadus intensīvi un krāsas ņem no Anglijas  caur ebay un nu jau  zinu  kuras...un tas izmaksā 400ml.11.50ls!!!

Labots - defenders
Link to comment
Share on other sites

defenders
(labots)

Kas te man augstāk smird- vai tik tas nav  ggg97!Ļoti traka smaka fuij prom aitaspups!Atbildes tulīņ otrā dienā sadabūju pa  cik te neviens neko nejēdza pateikt ,tik  tikai  zināja  piedāvāt  lai  uzvārītos,vot tas  gan ir  lošarisms!

Labots - defenders
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...