Jump to content

TV LED vai LCD līdz 350 Ls


ruudizzz
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Gribēju lūgt pēc palīdzības, ko iesakat labāk!? LEd vai LCD? varbūt zinat kaadu modeli liidz 350 Ls... Izmers ar kkur ap 32 collaam... Un kaa ar firmaam?

 

Itkā es ska'tijos RD uz http://www.lg.com/lv/tv-audio-video/televizori/LG-led-televizori-32LE3300.jsp . Cena bija kkur ap 329 Ls, kip atlaide. Šim vienīgi cik skatījos nav Full HD.

 

Vēl pētījis esmu bik par

 

http://www.samsung.com/lv/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE32C5000QWXBT/index.idx?pagetype=prd_detail

vai

http://www.samsung.com/lv/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE32C6000RWXBT/index.idx?pagetype=prd_detail

 

Samsungiem atkal cik skatījos tie herci mazāki.

 

Iesakat jūs, var'but kāds/a ir tagad iegādājies kādu TV!? Varbūt zinat kur kāda laba atlaide ir!?

Link to comment
Share on other sites

Ek.. šī tēma ir miljons reižu pārspriesta.... .

 

Led - tā ir tehnoloģija kā tiek izgaismots LCD panelis. (vai ar LED diodēm vai ar luminescentajām lampām)

 

Pa šo naudu (350 ls) viennozīmīgi jāpērk 42'' palazma - uz akcijām var dabūt pat zem 300 ls. Plazmas TV pa ~300 ls viennozīmīgi rādīs labāk par LCD pa līdzīgu ciparu!

 

Un 32'' ekrāns ir mazs (pēc manām domām) - tas tāds paliels monitors vien ir. Filmām un visam pārējam vajag vismaz 42''

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

To pašu es varētu teikt par http://www.salidzini.lv/search.php?q=32PFL5405H&cn=&cl=

Nupat nopirku puikam , bildes kvalitāte ne sliktāka (ja pat ne labāka )kā manam no septītās paaudzes - dzidra , telpiska , pat virszemes apraidi var skatīt ar baudu . Skaņa .. nu jā skaņa , bet man domāt visiem plānajiem LED un LCD tā ir kāda ir , bet to var atrisināt ar papildus tumbiņu komplektu .

Labots - Peleecis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms nedēļas tika iepirkts LG 32LE4500 http://www.lg.com/uk...tv-32LE4500.jsp

Pirms tam biju nosliecies par labu augšminētajam Philips`am, tomēr finālā izvēle krita par labu LG.

 

Kāda ir bilde šim modelim? Kur pirki ja nav noslēpums?

 

 

Skatījos vēl arī šo modeli.

 

http://www.thomsontv.eu/flat-screen-televisions/s5-series/32FS5246-tv-32-inches

 

Kā ir ar šo modeli? Ko sakat par brendu salīdzinājumā ar citiem?

Labots - ruudizzz
Link to comment
Share on other sites

Pirku iekš Euronics.

Bilde Lattelekom DTV kanāliem tāda plastalīnveidīga, bet no satelīta visumā Ok, sevišķi vācu un filmu kanāli.

Link to comment
Share on other sites

LG42PJ250 /350 arī būs labāks , bez nekāda plastelīna un klučiem. Bet autors jau striki pieprasa LCD - tā kā , atkrīt .

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

LG 42PJ350 42 collu plazma, tagad maksā ap 280 LS, pašam tagad tāds, iepriekš bijis 32 collu lcd. Ja neizmantosi kā datora monitoru, tad jāņem plazma, būsi ieguvējs bildes kvalitātes ziņā un izmēra ziņā, taču pie nosacījuma ja tv būs 2m un vairāk no skatītāja vietas.

 

FullHD nav vajadzīgs ja neizmantosi kā datora monitoru (aplikācijām utt.), pietiek ar 720p (42collas 3-3,5m atālumā).

Labots - Ronalds789
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan PJ vai PK nevarētu dabūt - vēl taču nekas jaunāks LG nav un vēl līdz vasaras vidum noteikti arī nebūs - tie taču ir pagājušā gada modeļi.

Link to comment
Share on other sites

Šodien biju uz ELKOR Plaza, apjautaaties par TV. teica, ka LED nevarot normālu norpikt par cenu kas ir ap 350 Ls.... ieteica pirkt LCD sony kdl32ex501aep - cena ap 399 Ls Elkoraa.

LED esot gruuti vakaros paskatiities ilgi, digitala TV bushot ne tik laba kvalitate, atteels labaaks bushot LCD. gribeju apjautaties juusu viedokli. LG un Samsunng bilde buus sliktaaka

 

kaa arii ko sakat par sho modeli ko ieteica ELKORA

Labots - ruudizzz
Link to comment
Share on other sites

Zem 37-40" viss ir crap, ja vien neskaties @WC

Zem 500 Ls price/performance un atēla laumā nekas lētās HD plasmas nepārspēj. Tā kā, ja nebūs tev excel&word uz tā TV jādarbina skaties vien uz 42" plazmām no Pana un LG.

Samasung plasmas vērā ņemamas sākas no PS6500 sērijas, bet tas vairs +/-300 Ls budžetā neierakstās.

 

Ja telpas lielums atļauj sēdēt atbilstošā attālumā labāk lielāks, nekā labāks TV ;)

 

No FullHd btw nav jēgas ja sēdi tālāk par 2.5m pat pie pie 50" ;)

Labots - Hrjum
Link to comment
Share on other sites

Klausi vēl ko tev Elkorā stāsta...

Man citreiz smiekli sametās, kā tie andelmaņi mēdz skalot smadzenes pircējiem. Bet ko tu padarīsi, ja pats neesi izpētījis, kas ir kas.

 

Par LED un LCD - simts reizes ir teikts - tas ir viens un tas pats. Abi izmanto LCD matricu, kuru izgaismo ar gaismas diodēm (LED gadījumā), ar dzīvsudraba gāzizlādes lampām (LCD gadījumā). LCD un LED ir nosacītie apzīmējumi un nekas vairāk. Tātad no praktiskā viedokļa LED nodrošina tikai balto gaismu - tas ir gaismas avots. Kāda tev starpība, no kurienes tā gaisma nāk? Tas traucēs vakarā skatīties televizoru? Padomā loģiski.

 

Elkorā varbūt arī pa 350 nevar dabūt 32" LED televizoru, bet pērkot internetveikalā ne to vien var atrast šādā cenā.

 

Kas attiecas uz LG, samsung, philips, sony - galvenās atšķirības ir matricās. LG liek savas IPS matricas, philips ņemās ar sharp UVA matricām un atsevišķos modeļos ieliek arī kādu IPS, Samsungam pašam savas VA tipa matricas, bet sony ņem sastāvdaļas gan no sharp gan no samsung - gan paneļus, gan LED moduļus. Tā ka tā. Nav tāda labāka vai sliktāka bilde - katram savs. Un jā - televizori nemēdz būt pārāk lieli, tāpēc šajā cenu kategorijā labāk ieķert kaut ko lielāku. Plazma šo uzdevumu var ļoti labi izpildīt. Nu, protams, varbūt var kādu 40" LEDinieku atrast pa kādiem 400 Ls - jāskatās.

Link to comment
Share on other sites

Es cilveekam Elkora apjautaajos pavisam par citu modeli, kas ir par 50 Ls daargaaks LG 32le4500 , tad vins man ieteica labaak pirkt LCD, kas ir pa 300 Ls - Sony, kam bija HD ready, teicu ka tomer gribas Full hd un 100 hz, jo tam modelim bija 50 ( Sony EX3 laikam) tad saruna aizvirzijas lidz tam ka ir bijis labaks vel viens modelis ---> Sony EX5, bet visi izpirkti.

Pec shis sarunas viesa ticamiba, ka runa, un saprot ko runa.

 

Varbut es maldos, tadel gribetos dzirdet ari jusu viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Andelmaņa uzdevums notirgot maksimāli dārgu preci - navarka lielāka. Ja tas nespīd (ir redzams, ka pircējam rocība neatļauj), tad ir otrs uzdevums - iesmērēt pārpalikumus veco un "neejošo"(te nav domāts nestrādājošs) modeļu izskatā. Tā nu tas ir.

Jebkurā gadījumā - interneta bodēs pa 430 Ls var dabūt Philips 40PFL5605, kas ir gan LED gan 100Hz, gan FullHD. Tas tā - ja tev gribās pa 400 iegūt īpašumā 32" LG vai sony LCD.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu esmu jau iechekojis interneta veikalos, un nav vins tik dargs ka Elkor. var taadu Sonu atrast jau ap 350 Ls, liidziigi kaa maksaaja LG 32 " , ap 400 Ls uz sho briidi neesmu laikam ka gatavs ieguldiit TV. bet arii negribas pirkt ko taadu, kas ir rupji sakot, meesls...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad, ko tu īsti gribi? Kas ir tas padoms, ko tu no citiem foruma dalībniekiem gribi iegūt?

 

Tev jau pateica, ka cenā ap 300 prātīgāk ir ņemt plazmu, jo ekrāns ir lielāks un naudiņa ietaupīsies

Es jau tev parādīju, ka pa 350 32" var dabūt philips 7 sēriju ar ambilight un LED (32pfl7605 izskatā), kas ir labāk kā sony LCD.

Parādīju, ka drusku pieliekot sanāk viss, ko tu gribi tikai 40" izskatā.

Ja tu negribi ieguldīt televizorā un nevelk tev līdz 40" LED, tad plazma sķiet loģiskais atrisinājums, kaut gan tu vari arī palikt pie 32" LED.

 

 

Izvēle ir tava...

Link to comment
Share on other sites

Gribas dzirdet citu cilveku viedokli. Plazmu galiigi negribas, o dzirdejis vairakus minusu, un tehnologija vecaka. Kraasas esot tumshaakas, energiju vairaak patere tie ir miinusi kas palikushi atminja...

Link to comment
Share on other sites

Nu domāju ka citu cilvēku domas (kuri tajā visā velk) būs +/- tadas pašas.

Plazmas TV vairs sen nav tie kuri bija gadus 3 atpakaļ. Tehnoloģija šodiens plazmai ka reizie ir progresīvāka kā LCD , tas ir, būtiski pat 100% ir izmainījusies pašas matricas izstrādes tehnoloģija. Vienu vārdu sakot palasi pats nevis klausies pardevējus , jeb citus padomu devējus ar iesūnojušiem uzskatiem. man Te bija arī tests par eleketrības pateriņu, neēd viņš diemžēl to vairs vairāk kā LCD, bet nu kā jau minēja - izvēle Tava. Par tehnoloģijām Plazma vs LCD - tās pagaidām nespēj viena otru aizvietot pilnībā , un ja mirs tad mirs reizē ienākot kam jaunam.

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Ko strīdēties, viņš tak savā galvā sen jau visu ir izlēmis, tikkai čuriņa raustas pašam sev atzīties. :D

Gaida, kad kāds, gluži kā Elkor pārdevējs, vēlreiz vārds vārdā atkaārtos to kas jau viņam galvā iepotēts.

Jo, ja pats uz savu galvu pieņems galējo lēmumu, nevarēs uz nevienu citu atbildību norakstīt, ja kautkas nepatiks! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja slēdz LCD pie datora ,filmām vēl tā neko,citādi garām.Pats izmantoju Panasonic Plasmu,bet datoram Samsungu 26" un DELL 30",tas viss dēļ ļoti labas izšķirtspējas.

Link to comment
Share on other sites

Es palieku pie sava ko jau iepriekšs teicu Sony KDL-32EX500, labālu tu neatradīsi.

Runājot par Maurl teikto!

Sony izmonto Sharp LCD matricas slāni sākot no EX500 modeļa un uz augšu, lētais gals ir BX200, EX301, EX302, EX401 un EX402 izmanto Samsung un Sony ražoto matricas slāni! A cik zinām ka panelis sastāv no vairāk daļām. Pliks LCD matricas slānis NENOSAKA attēla kvalitāti, bet to nosaka viss panelis kopā, cik labi un tīri filtri un HC slāņi izmantoti un cik lielā daudzumā, to jau nosaka katrs ražotājs, atsevišķi!

Cik man zināms tad viss kvlitatīvākie paneļi ir Sony un Philips!

Ja runa ir pa LED moduļiem, tad Sony jau no Quali sērijas uz pēcāk ZX1 sērijas izmanto tikai un vienīgi savus modoļus, ko paši ražo priekšs sevis un citiem! Ja nemaldos tad Sony pieder 128 patenti uz LED apgaismojumu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...