Jump to content

Auto detaļas nosaukums un izskats


Blessed
 Share

Recommended Posts

Labdien.

lūdzu palīdzību tiem biedriem, kuri labi orientējas auto detaļās.

Tehniskajā apskatē neizlaida cauri. Divnieku ielika -

 

Priekšējais tilts. Brīvkustība šķērsstabilizatora atsaites šarnīrā. labā atsaite.

 

jautājumi ir trīs:

 

1. Kas īsti ir jāmaina šarnīrs vai atsaite?

2. Meklējot pa servisiem vajadzīgo detaļu, lielākais vairums atbild krievu valodā, taču nezinu kā lai iztulko šīs detaļas nosaukumu. internetā nesanāca atrast.

3. Man dažas rezerves daļas bija jau senāk nopirktas, taču tā kā slikti orientējos auto detaļās un jau neatceros ko tieši esmu pircis, negribētos nopirkt to pašu otreiz. līdz ar to lūgums iemest šis detaļas bildi.

 

paldies jau iepriekš un jaukas brīvdienas!

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Šie būs tautā vienkārši sauktie stabilizatora stieņi. Mainās tur viss kopā.

img_08.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šie būs tautā vienkārši sauktie stabilizatora stieņi. Mainās tur viss kopā.

img_08.jpg

 

Diemžēl Tu kļūdies, tie ir tā saucamie "zaldātiņi", jeb šķērsstabilizatora atsaites!

 

http://automn.ru/opel-vectra-b/opel-17245-10.m_id-1759.m_id2-.html

 

Stienis ir tas, pie kura pieskrūvē atsaites vienu galu un otru vai nu pie amortizatora apakšējās daļas, vai pie apakšējā piekares plaukta.

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Ja autors vēlas, lai viņam palīdz, tad viņš varētu painformēt, kas viņam ir par mašīnu. Gribi, lai mēs zīlējam, kādu un simtiem atsaišu veidu tev tieši vajag?

Labots - _dunduks_
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kā tev kāds varēs palīdzēt ,ja nevari pateikt vismaz kādai mašinai un gadam.Dažām ir iepresēti,citām vienkārši ar skŗūvēm.Brauc uz servisu un salabo,un darba kvalītāte nemainās kādā valodā runā.Izvēlies normālu servisu pēc atsauksēm,kautvai kur paziņas labo.

Link to comment
Share on other sites

Nu bļin, lasīt protam???

Bleesed raksta - Priekšējais tilts. Brīvkustība šķērsstabilizatora atsaites šarnīrā. labā atsaite.

 

p.s. ja pats nezini, tad nav ko mētāties ar linkiem...

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Šis?

stabiliser-link.jpg

 

Knaabis, nomierinies, elpo un izsakies smalkāk.

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Tā ir atsaite (jeb "zaldātiņš" servisnieku žargonā), kas ir Tavā bildē!

Re kur ir ar sarkanu atzīmēts, tas ir šķērsstabilizators un galā tam tiek pieskrūvētas atsaites.

 

Te arī var redzēt!

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Knābi, ieboldē ka nu tālāk - "šķērsstabilizatora atsaites"

;un škērsstabilizatora atsaite kā reiz ir tas ko JūtpaudisMC ielika, un tā kas jamaina.

 

Autor - reku paskaties grossauto iveikalā - http://iveikals.gros-auto.lv/Search/Search.aspx?option=1 , kā arī cik esmu uz grossauto zvanījis, mani nekad viņi nav uzrunājuši krieviski.

Šo detaļu vari gan pats nomainīt, gan arī par ~20lvl ar detaļas cenu servisā nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Jā kāds nezinītis to kaut kādā vietējā mājas lapelē ir ielicis, tas vēl nenozīmē ka tā tas arī ir!

Tu paša šī vārda nozīmē neesi mēģinājis iedziļināties?

Kas ir šķērsstabilizators?

kas ir atsaite?

Kas ir šķērsstabilizatora atsaite?

:on_the_quiet2:

 

Nu pavisam vienkāršs piemērs, ceru ka sapratīsi...

Satelītu antenas atsaite vai satelītu antena - ir kaut kāda atšķirība vai nav?

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Vai swaybar link varētu tulkoties uz škērsstabilizatora atsaiti ?

/ un vai tu patiesi nēesi pārāk iekarsis? :) bet satelītu škīvji mani neinteresē - jo tur vispār ir kronšteini :p

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

paldies par atbildēm.

 

mašīna ir chrysler 300m, taču man liekas, ka šķērsstabilizatora atsaite visām mašīnām +/- izskatās līdzīgi.

pats neko remontēt netaisos.

tā kā ar naudu šobrīd nav spīdoši, vēlos atrast detaļu pēc iespējas lētāku.

 

lūdzu rezumējiet, kurš variants tad ir pareizais. tas ir zaldātiņš?

Link to comment
Share on other sites

Ape Motors, Gross Auto, Auto favorīts - uz jebkuru aizdodies/uzzvani - nosauc to, kas rakstīts tajā CSDD lapā, un savu mašīnas gadu, modeli, motoru etc.. Nekādas nesaprašanās tur neradīsies (ja vien knābis otrā galā nepacels klausuli hahaha (piedod, es nevarēju atturēties)). (Pašu lētāko variantu no piedāvātā neņem).

Link to comment
Share on other sites

Redzi, cienītais ImissimI!

Cilvēkam vai nu IR saprašana par doto jautājumu, vai NAV saprašana...

Tiem, kam parasti nav saprašana, tie cenšas gudri spriedelēt par tēmu, bet neko normālu nepasaka...

Tevi, diemžēl, es pieskaitu (šinī gadījumā) pie otrās kategorijas...

:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Jūs ar to savu strīdēšanos esat jau gana tālu aizgājuši no pamatjautājuma. Autora pirmajā postā rakstīts: brīvkustība šķērsstabilizatora atsaites šarnīrā - labā atsaite. (Slinkums citēt)

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Blessed, kā jau _dunduks_ norādīja, ieliec, lūdzu, datus par savu braucamo:

chrysler 300m

gads -

motors -

Link to comment
Share on other sites

Lai autors vienkārši aizbrauc uz servisu un atrāda auto un salabo.

 

tas ka @CSDD noteica kkādus defektus, nebūt nenozīmē ka viss pārējais ir tip top.

Link to comment
Share on other sites

un labākais tiešām ir braukt uz servisu, kur ar piekarēm ņemas. es, pamatā braucu uz Kemi vai Gross. Un tad jau tā ir viņu problēma atrast pareizo detaļu ko tur ielikt. braucu ar japāni un tam viss gandrīz vienmēr ir bijis uz vietas. varbūt kādu vienu reizi pa 5 gadiem vajadzēja pasūtīt un bija pēc 1-2 dienām.

Link to comment
Share on other sites

paldies visiem, kuri centās palīdzēt un atbildēja pēc būtības.

 

esmu visu noskaidrojis. vajadzīgā detaļa ir zaldātiņš.

 

paradoksāli ir tas, ka ir cilvēki, kuri nezinot vai nevēloties sniegt atbildi pēc būtības sāk spamot ar nevajadzīgiem komentāriem. uz kuru servisu braukt, kur zvanīt/nezvanīt, kā runāt/nerunāt, neremontēt pašam/nepašam, cik lētu/dārgu pirkt, kurš gads/modelis/marka... pašiem nepaliek smieklīgi?

 

no tā visa detaļas būtība nemainās. zaldātiņš visām mašīnām ir un paliek zaldātiņš, aptuvenais izskats arī +/- ir līdzīgs.

 

palūdzu atbildi uz 3 konkrētiem jautājumiem, atbildes uz kuriem nemainās no mašinas markas, gada...

pēc būtības atbildei uz šiem jautājumiem pietiktu ar 3-4 vārdiem un vienu bildi, bet nu tādi plūdi sākās...

 

neņemiet ļaunā.

 

labu atpūtu :)

  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...