Jump to content

Online antivīrusi


Guest kopeee
 Share

Recommended Posts

  • 7 months later...

Paarceelu postu no interesantajaam saiteem shurp ;)

 

Nosaukums:

[/b]

Lai pārbaudītu cik kvalitatīvi tiek meklēti vīrusi izmantoju virusu datubāzi kura satur 593 vīrusus.

 

URL:

Vērtējums/ierobežojumi:. Uztur tikai IE. Izmanto ActiveX. Var norādit kuras direktorijas pārbaudīt, taču nevar iezīmēt vairākas.

Testa rezultāti: Atrada 588 vīrusus. Māk apieties ar ZIP, RAR un SFX arhiviem.

 

URL:

Vērtējums/ierobežojumi:. Uztur IE un FF. Darbojas uz Java bāzes. Kad palaiž skanēšanu nevar nominimizēt logu kurā tiek attēlota procesa gaita un reklāmas.

Testa rezultāti: Atrada 587 vīrusus. Māk apieties ar ZIP un RAR. Neatrada vīrusus kuri bija SFX arhīvā.

 

URL:

Vērtējums/ierobežojumi:. Uztur Internet Explorer , Netscape vai Safari. Izmanto ActiveX. Automātiski sāk skanēt visu My Computer. Nevar norādīt lai pārbauda atsevišķas direktorijas.

 

Un nobeigumā velviens URL kur ir atrodama informācija par antivirusiem

http://antivirus.start.bg [nezinaamaa valodaa]

Link to comment
Share on other sites

Un nobeigumā velviens URL kur ir atrodama informācija par antivirusiem [ru]

http://antivirus.start.bg

Links labs' date=' bet “krievu” valoda gan baigi labā : “[i']Онлайн сканиране за вируси; Статии за антивируси; Сайтове с вирусни описания[/i]” :). Tā laikam tomēr būs bulgāru valoda.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
Audifun

jautājums par online av,kad ar online av skanē kompi,uz to laiku uzinstalētais av ir jāslēdz ārā?Nevar kautkas konfliktēt ar online av ?Konkrēti,uzinstalēts ir avast,skanēju ar bitdefender :)

PS,nafig neiesaku download meneger DAP,velk ātri,bet ar bonusiem :(

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Vai ir kādi online antivīrusus skeneri, kuri savas vīrusu DB glabā Latvijā? No šeit pieminētajiem, šķiet, nav. Vienkārši, šīs vīrusu DB mēdz būt diezgan lielas, un man ir interneta pieslēgums, kuram ir ierobežots ārzemju ātrums (bet LV ātrums nav ierobežots).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

-> crushader

Ja reiz piemini kādu antivīrusu, tad nebūtu slikti arī ielikt linku uz to.

Gūti gan saprast, ko piekš online antivīrusa nozīmē vārdi: "maz rij resursus un labi kjer". Ja reiz ir vajadzība izmantot online antivīrusu, tad nekas briesmīgs nenotiks, ja tas antivīruss kādu laiku tērēs visus 100% datora resursus.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Jamabusi

Aha, Kasperskis, kā tād! Jau 5 dienas lietoju (trial) - pastāvīgi viņš mani prot iepriecināt un uzjautrināt. Piemēram, šorīt - "2010.06.27 12.49.35 Detected: PDM.Invader (loader) Keyboard Pianist C:\PROGRAM FILES\TILDES BIROJS 2002\PIANISTS.EXE"

 

Apsveicu Tildi, Kaspers viņu Tildes Biroju par vīrusu uzskata :D

Man jau vienmēr likās aizdomīgi, kāpēc Tilde tik traku naudu plēš par savu produktu...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

o, joptvai 2005 gada posti pacelti :D Nevis tildi uzskata pa virusaini, bet gan jau tā ir nosifilota :D Un kurš vēl lieto 2002 gada tildes? :wacko2:

Labots - Čikse
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 months later...

man ir windows 7 ultimate, es ieinstaleju display driveri no update..tad vinus atsledzu, citadak man microsofts rada, ak nav genuine windows...bet domaju vajag kadu antivirusu...uzinstaleju MSE...ieraudziju ka sis rada lodzinu, ka sutis update visiem win produktiem..es akau nonemu jo uzradis ka nav genuine...bet pasa antivirusa neko neiazitiku,,man nekas nebus...vins updateos antivirusu un pc bus drosiba????? kads var atbildet?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...