Jump to content

Pazuda kanāli


uldy
 Share

Recommended Posts

Vairākaas dienas raustījās bilde (kubiki). Vakar nolēmu pieregulēt šķīvi. uzkāpu uz jumta, patiešām vējš izgrozījis no vietas. Ieregulēju, sasniedzu signāla līmeni 75, kvalitāti 100, mēģinu skanēt kanālus, nevienu neatrod. Pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem atrod 24 kanālus, 402, 500 -522, no kuriem rāda TV1000 East PSS, Viasat Sport PSS, TV1000 Ru Kino, TV1000 Action East PS, Viasat Nature East PSS. Viss...Pārējie kanāli pazuduši :( Agrāk bija 269. Kas noticis nesaprotu, vai antena? Bet līmeņi itkā normāli, uztvērējs Tomsons, man Viasat zelta pakete.help.gif

Link to comment
Share on other sites

Kur atrodies? Tevis visi nosauktie kanāli atrodas us Siriusa (Astras 4) Eiropas beama. Pamatkanāli (tajā skaitā Latvijas) tiek raidīti no Nordic beama.

Link to comment
Share on other sites

Ja signāla līmenis un stiprums jo projam,kā saki,tad nomet to Tomsonu uz rūpīcas iestadījumiem un noskanē kanālus velreiz.Vispār jau derēja lielāks signāla līmens,bet vajadzeja rādīt.Tomsonam tie procenti papagaiļos tiek rādīti.Nebūtu slikti aizņemties kādu normālāku tjuneri ar ko noregulēt precīzāk.

Link to comment
Share on other sites

Kur atrodies? Tevis visi nosauktie kanāli atrodas us Siriusa (Astras 4) Eiropas beama. Pamatkanāli (tajā skaitā Latvijas) tiek raidīti no Nordic beama.

 

Atrodos Rīgā. (Teika). Godīgi sakot par tiem beamiem nav sajēgas. Pirms skanēšanas biju nometis uzstādījumus uz rūpnīcas noklusētajiem.

Link to comment
Share on other sites

Vainu Tu neskanē visas frekfences vai tomēr antena jaregulē.Es tavā vietā kāptu uz jumtu.

 

Zvanīt Viasatam vispār nav jēgas,vienīgais viņi piedāvās meistaru ,kas antenu noregulēs.Ja negribas čakarēties vai nav laika sameklē kas prot būs daudz lētak.

Link to comment
Share on other sites

Vainu Tu neskanē visas frekfences vai tomēr antena jaregulē.Es tavā vietā kāptu uz jumtu.

 

Zvanīt Viasatam vispār nav jēgas,vienīgais viņi piedāvās meistaru ,kas antenu noregulēs.Ja negribas čakarēties vai nav laika sameklē kas prot būs daudz lētak.

 

Būs vien pašam jākāpj uz jumta, cik noprotu, esmu trāpījis uz nepareizo pavadoni :( Jānogaida lai vējš pierimst, augšā baigi zēgelē. Kantoris piedāvā meistaru, bet vini par regulēšanu plēš 30 latus,... Tad jau labāk es pats...

Link to comment
Share on other sites

viasats tak rūpējas par saviem klientiem, lai gan šinī gadijumā izskatās ka tev veltītais atsevišķais signāls ir aizgājis kaimiņam

Link to comment
Share on other sites

Man vasarā prasīja 15 ls, lai gan biju gatavs nolikt līdz 7 ls par šķīvja pārgrozīšanu. Būtībā - nekā sarežģīta, galvenais iegāz šķīvi pareizā slīpumā un grozi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

KUr tikko pazuda visi tv3, tv6 baltijas un arii paareejie LV kanaali? Vai auzas ir tikai man. Taads, piem. Discovery straadaa.

Frekvences nez nomainiija dienas viduu? Ak jaa, ja kaads nepamaniija sadalju, tad sateliitaa pazuda.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

spameris

Jap, man ar pazuda LV kanāli. viasat lapa ar vaļā neveras, domāju ka kautkādas auzas tiešī viņiem.

Link to comment
Share on other sites

arī man nerāda nevienu LV kanālu.Lirtuvie;su TV3 un LNK arī SNR0.00dB

Link to comment
Share on other sites

Lapa gan man atveeraas, ljoti ilgi domaajot.

 

NEgribas veeel paarskaneet frekvences. TAs nu gan butu kronja gaajiens no vinju puses, laikaa, kad visi blenzh ekraanaa ko nomainiit.

Link to comment
Share on other sites

viasats atrubījies arī man... :aggressive: sieva neredz ideālās vakariņas... dabūju uz ātro uzstellēt virszemnieku..

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

tak Riigaa gaazh kaa ar spainjiem, man arii visi citi sat apklusushi

noteikti viasats pat nedabon signaalu augshaa

Link to comment
Share on other sites

Mjaa, te nu provaiders. Vismaz frekvences nav nomainiitas. Tikko noskaneeju.

Paraadiijaas kanaals MAss Media, kur it kaa uz mirkli vareja redzeet TV3 vakarinjas, bet tik uz puss sekundi.

 

Nu ir atkal signaals atgriezies.

Link to comment
Share on other sites

Ak jaa, TV3 kaut ko reklamee ka varees filmas skatiities arii origjinalvalodaa. Skanjas celinsh jau ir, bet vakar nekaa tur nebija.

Link to comment
Share on other sites

Man ar līdzīgs jaut, kas var būt par vainu, ja pēc lietus nerāda gandrīz nevienu kanālu viasat? vienreiz palīdzēja galvas un šķīvja noslaucīšana, bet šodien nē, tik uzraksta "problēmas uztveršanas laikā....." vietā sāka parādīties klučainas bildes?

Link to comment
Share on other sites

Jau kādu laiku TV3 un TV6 ir iespēja ieslēgt oriģinālvalodu...

 

Jaa, izraadaas kaads briidis jaapagaida, kaut kaads bremziigs man uztveereejs vai pakalpojums... .

 

Andriz, iespeejams ka tev skjiivis ir izreguleejies, tikpat labi kabelis vai galvinja ir bojaati un iekljuust mitrums. Atceros kaa veel pirmajiem skjiivjiem tika liktas burkas rinkjii, lai aizsargaatu galvinjas no mitruma :) . Papeeti, kaads tev ir signaals saulaanaa dienaa un kad liist lietus, kaa arii peec vinja. JA bilde tikai leenaam atgriezhaas peec lietus, tad vareetu buut mitrums. Te gan ir daudz gudraaki kakli, gan jau ko smalkaak un pareizaak pastaastiis.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

miiljie biedri, itkaa tak tehniski ljautinji te chupojas,

uz pavadonja tak nav studijas, diktori un citi filmu varonji(un arii kabelis nekaraajas no vinja liidz zemei)

ja uztvershanas vietaa spiid saule tas pavisam nenoziimee ka ir ideaali laika apstaaklji tur kur raida signaalu uz pavadoni

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! Vakar noteikti vienkārši tika "aizlieta" up-link stacija Zaķenē, līdz ar to nebija iespējams padot nevienu Baltijas kanālu augšā! Tiesa, nekad neesmu manījis, ka kaut kas tāds notiktu, piem. skandināvu kanāliem (nezinu no kurienes tos uplinko).

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Multimediju maniaks> Tiesa, nekad neesmu manījis, ka kaut kas tāds notiktu, piem. skandināvu kanāliem (nezinu no kurienes tos uplinko).

varbuut retaak skaties,

varbuut dublee uplinku no divaam vietaam atstatus

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...