Jump to content

Radiotehnika S-90


Tomijs Verseti
 Share

Recommended Posts

Nu Tu arī salīdzinaji Logitex sū** ar normālālu stereo akustiku. Es jau nesaku, ka deviņdesmitnieces ir ideāls, bet nu datortumbiņam jau nu točna ieliek :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Tomijs Verseti

RRR U-101 vai U-7111 pastirpinātājs viņas var pavilkt? Un tās tumbas ir skaļas?

Link to comment
Share on other sites

par 101 nezinu,ar 7111 jaudas ziņā problēmu nebija,bet... tas stipreklis,vismaz biežāk sastopamajā kondīcijā ir absolūts pizģec.

Link to comment
Share on other sites

Tomij, vispār normāli cilveki akustiku vērtē pēc tās skanējuma, nevis pēc skaļuma :sarkasms: Visi RRR ražotie pastiprinātāji ir sū**

Labots - Didzis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tomijs Verseti

RRR pastiprinātāji ir vislētakie, tāpēc skatos uz to pusi. Un U-101 dizains iet pie sirds. :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Es vienkārši atsakos ticēt, ka autors patiešām ir, atvainojos, tik debīls, ka nevar atrast un palasīt tepat boot'ā pie Audiotehnikas sadaļas esošos n desmitus topiku par un ap s-90, ar visiem iespējamajiem salīdzinājumiem un konfrontācijām sākot ar visiem datorsūdiem par 15Ls un beidzot ar nopietnu audiotehniku par n simtiem. Lai nu ko, bet par asiniecēm šitan forumā info netrūkst.

 

Kaut konkrētais indivīds ir arī iepriekš izcelies ar klaji stulbiem jautājumiem...

Labots - kabinets
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ar pastiprinātājiem un cenām nav tik traki, radiotehnikas ražojumi, par kuru kvalitāti Didzis jau precīzi visu pateica tāpat ss-ā puslīdz sakarīgā kondīcijā maksā 25-30 Ls. Aptuveni pa līdzvērtīgu cenu varu tev pielasīt kādu rietumnieku ražojumu no saviem "krājumiem". Protams, 100% strādājošu. Ja ir interese PM.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tomijs Verseti

Ivo, pašlaik vēl neiegādāšos jo ir iepriekšminētā kinozāle, bet kad pirkšu noteikti ar tevi sazināšos.

Link to comment
Share on other sites

Nu necels normāli tas U-101 tas ir skaidrs,bet pastiprinātājs nav slikts,protams tiem laikiem.Manā skatījuma labāks pa U-7111 vismaz izturīgāks noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Subjektīvais viedoklis, bet labāk RRR pastiprinātājus neņemt un nemaz nedomāt par viņiem, labāk ieķert jaunu pionieri pašā lētā gala un tāds arī būs derīgs gana labi priekš s-90, jo tiem grabekļiem tāpat nav jēgas pirkt labu kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu x-530 uzskati par kinozāli, tad ar tevi kaut kas nav kārtībā. s90 Priekš tevis būs pietiekama, jo būs bum bum.

Labots - lexxx
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tomijs Verseti

Priekš bum-bum logitech x-530 arī ir pietiekama. Bet ja klausās ko labāku, tad liekas ka skaņa ir pliekana un kaut kas pietrūkst.

Link to comment
Share on other sites

Priekš bum-bum logitech x-530 arī ir pietiekama. Bet ja klausās ko labāku, tad liekas ka skaņa ir pliekana un kaut kas pietrūkst.

 

 

Tu esi ljoti gudrs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es vienmēr esmu tiecis, ka iebūvētās datoru/lapšu skaņukartes -skan plakani bez dzīvības, tāpat kā D klases resīveri. Datoram vai lapsim vajag citu karti, tad skan ok.

Logitech 5.1 ir malka pēc definīcijas - multimēdiju akustika - der jotūbei un shooteriem. Mūzikai nav paredzēta.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to kad logitech 2.1 ... 5.1 u.t.t. un AS90 IR DIVAS DAŽĀDAS LIETAS!

 

2kārt kā jau te minēja par šo tēmu arī šeit (bootā) ir "101" tēma.

 

3kārt nu nevajag jau S90 nolikt uzreiz par galīgu malku - jā lielākā daļa kas nopērkamas ss.lv :D skan kā skan, bet ja atrod tiešām labas tad ir OK.

 

No savas pieredzes saku: bija man divi pāri 35AC-212 vienam pārim augšas un vidi skanēja galīgi vienā vietā to pāri pārdevu, atstāju otru kuram augšas un vidi skan OK (AFR līknes gan neesmu mērijis, bet nu kurls arī neesmu). Protams S90 mūsdienās apsolūti nav etalons!

Link to comment
Share on other sites

Tomijs Verseti

Paldies par informāciju. Esmu nonācis pie secinājuma ka mana kinozāle ir galīgi garām un S-90 ir n reizes labākas.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Sveiki.

Tika dabūtas vecās s90, bet viens basu skaļrunis vispār nekustās, pat ar roku kustinot, kādas varētu būt problēmas un risināšanas iespējas?

Kā arī zinātāji varbūt mācēs teikt kurš no vadiem ir + un -, zaļš vai dzeltens.

 

post-97933-0-23823500-1478981030_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

viens basu skaļrunis vispār nekustās, pat ar roku kustinot
 

 

 

panjem parastu bateriju un polaritati parbaudi

Āmen!... nesmīdi!... noķīlējis tas ir... spole ir pārkarsēta un "uzpūtusies"... vienīgais variants - pārtīt... bet vai vērts?

Link to comment
Share on other sites

Pārtīt būs lētāk nekā jauns, plus vēl šie 4Ohm ir baigais deficīts. Tāpēc labāk nest pārtīt. 25eur aptuveni tam būtu jāmaksā. 

PIe tumbām pirms tam bijis kāds "speciālists",jo šis skaļrunis jau nav oriģinālais. Šis nāk no 35-AC-1, bet tev ir 35-AC-212 tumbas.

Pēc parametriem skaļruņi ir vienādi, bet magnēts savādāks. Nesaku ka tas ir slikti, bet apliecina to, ka kāds jau pa iekšām rakņājies, iespējams ka jau + ar - vietām samaisīti.

Link to comment
Share on other sites

Radiotehnikas veikalā Imantā veikala PRISMA telpās ir RRR veikals, tur vari nodot uz pārtīšanu, tev apstātīs kādās naudās tas notiek.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Paldies par atbildēm.

Jo projām aktuāli, kā pārbaudīt polaritāti, jo negribas neko sabojāt.

Labots - Ilmaars
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Vuv, pirmoreiz redzu s90 zemo toņu skaļruni tādā izpilijumā. Man gan ir 35-ac-1 bet šitāds magnēts točna nebija cik atceros. 

Ja ir skaļrunis darba kārtībā, tad pieliekot kautvai 1,5v AAA bateriju un skaļrunis panāk uz āru tad + ir +. Ja uz iekšu tad nav pareizi trāpīts. Palabo kāds ja kļūdos. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Radiotehnikas veikalā Imantā veikala PRISMA telpās ir RRR veikals,
Runāsim pareizi: Rūpnīcas telpās Popova ielā Kurzemes prospektā 3 izvietotajā RRR veikalā, kas atrodas blakus turpat izvietotajam veikalam "Prisma". RRR ir primārs, nevis Prizma.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jo projām aktuāli, kā pārbaudīt polaritāti, jo negribas neko sabojāt.

Sabojāt ar nepareizu polaritāti var tikai skanējumu, fiziski nekas nodegt nevar ....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāpēc labāk nest pārtīt. 25eur aptuveni tam būtu jāmaksā. 

Protams,ja  atradīsi kādu entuziastu vēl kas šo var izdarīt. 

P.S. Es arī tinu (vairāk hobija līmenī),bet ne noteikti pa 25 e.

Pa to cenu varbūt var tīt kas to dara dienu dienā,bet šaubos vai tādi pastāv.

Nopērc citu un miers. 

 

viens basu skaļrunis vispār nekustās, pat ar roku kustinot
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vuv, pirmoreiz redzu s90 zemo toņu skaļruni tādā izpilijumā
Pirmajās trisdesmitpieciniecēs nāca basu skaļruņi 30GD1-25 ar korpusu no 8GD1-25 kuru izmantoja Viktorija001akustikā. Korpusam skruvju caurumi bija gareni un skruvju galvām nebija padziļinājuma. 30GD1-25 magnēts bija cilindrisks, bet 8GD1-25 pakavveida. Es saku, ka konkrētajā tumbā ielikts skaļrunis no pirmās Viktorijas akustikas. Vismaz es neesmu redzējis 30GD1-25 ar pakavveida magnētu. Vārdu sakot, šķūnings. Par cik 8GD1-25 netur orģinālā skaļruņa jaudu, tad visdrīzāk to ar UKU020 partiprinātāju nodedzinājuši. Būs vien jāmeklē jauns skaļrunis, bet 8GD1-25 nemet laukā. Gan  kādam var noderēt. 8GD1-25 pēc saviem tehniskajiem parametriem ir labāks, jo tam lielāka jūtība un der priekš mazjaudas lampu pastiprinātājiem.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Runāsim pareizi: Rūpnīcas telpās Popova ielā Kurzemes prospektā 3 izvietotajā RRR veikalā, kas atrodas blakus turpat izvietotajam veikalam "Prisma". RRR ir primārs, nevis Prizma.

 

Pamēģiniet tik man te kāds pateikt "prezidenta pils" Rīgas pils vietā! :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...