Jump to content

Nokia N8


edw
 Share

Recommended Posts

Labs vakars,

 

vēlējos painteresēties, vai kāds no biedriem nelieto Nokia N8, tālruni, jo doma tuvākajā laikā tādu iegādāties. Vēlētos dzirdēt + un -, vai tiešām ir tik labs kā to pasniedz nokia savās reklāmās? Atsauksmes vēlētos dzirdēt no cilvēkiem, kuri, reāli dzīvē arī lieto šo tālruni, nevis paturējuši rokā vai tikai paspaidījuši.

Pašlaik tiek lietots nokia 5800, cik esmu lasījis, dižas atšķirības tieši funkcijās nav, ir pāris papildinājumi utt.

Bet interesē kā telefons uzvedas pie lielākas noslodzes, respektīvi, ja tiek izmantota atmiņa 14gb no 16gb, tiek lietotas vairākas programmas reizē, vai nesāk kārties, kā ar bateriju, vai nemēdz pats slēgties ārā utt.

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Tas cik atmiņa ir piepildīta īpaši neko nemaina, man tikai kāds 1 gb brīvs, bet strādā diezgan ātri. Baterija ir laba, nu vismaz labāka par to ko esmu lietojis līdz šim, par tām vairākām programmām nezinu, pārāk daudz vaļā neturu bet nekādas problēmas nebija. Vienīgā problēma ir browseris, bet uzliec Operu un viss būs ideāli.Un diezgan izturīgs ir.

Labots - Arvis17
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...