Jump to content

mini dvd to pc


Pseidonims
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man tads īs un vienkars sava zina jautajums, iesakat ludzu progu ar kuras palidzibu es varu no mini dvd (ar video kameru filmejot raksta uzreiz mazajos dvd diskos) dabut ieks to PC uz reiz mpeg2 formata protams mazaja dvd no kameras rakstas VIDEO_RM, VIDEO_TS, CANOPUS_PROCODER meginaju, bet nelaiz ieksa saka ka kluda ar USB tadel domaju varbut si proga domata kameru sledzot pie kompja, bet ta doma tikai mana varbut nepareiza. man pieejami ir tikai sie mazie varakreizes rakstamie no abam pusem dvd diski.

 

mpeg2 formata gribu uzreiz jo esmu dzirdejis ka kvalitate baigi nezud, jo pec iemesto video ieks pc limesu kopa ar pinnacle.

 

 

ja ir kadas labakas iedejas un pareizakas drosi labojiet un iesakiet, busu tikai pateicigs.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tā kamera tajā DVD diskā neraksta jau uzreiz DVD formātā, kuru var pa teisno likt DVD atskaņotājā? Ja tā, tad kāds sakars te ir USB. Liec to disku kompī un darbojies kā ar DVD

Link to comment
Share on other sites

Pseidonims

Vai tad tā kamera tajā DVD diskā neraksta jau uzreiz DVD formātā, kuru var pa teisno likt DVD atskaņotājā? Ja tā, tad kāds sakars te ir USB. Liec to disku kompī un darbojies kā ar DVD

 

ja bet man ir safilmeta ekskursija un gribu viena DVD salikt 3 mazos dvd kur safilmets pa ~30min, tadel gribu dabut mpeg2 formata tad ar pinnacle salikt visu kopa un rakstit DVD disku!

Link to comment
Share on other sites

Pseidonims

DVD jau arī ir Mpeg2 formātā, pārsauc tos .vob failus par .mpg un darbojies.

 

diska ir 2 mapes VIDEO_RM un VIDEO_TS katra mape ir vel pa failiem VOB, IFO, BUP .

VOB nomainu parejie ir lieki ?

 

bet varbut ir tomer kada proga ar kuru var rakstit no ta diska uzreiz mpeg2 formata ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...