Jump to content

NOKIA E52


SaPorK
 Share

Recommended Posts

Cau. Man ir mazinja problema. Telefonam peikshni pazuda zona , es vinju izsledzu un meiginaju no jauna ieslegt ,bet man ilgi sledzaas un beigas paradas virsraksts "Talruna startesana neizdevaas. Sazinaties ar izplatitaju, Telefonam garantija nav! Kads nezin kaa to var labot vai arii cik varetu maksat remonts ja tas vel ir iespejams?

Labots - SaPorK
Link to comment
Share on other sites

Meiginat pie pc parshuut? Ka ir pareizi paarshut, es meiginu pieslegt pie datora caur usb bet vinjsh neatrod telefonu .

Link to comment
Share on other sites

Tur nebūs tik viegli kā piespraust pie datora un nospiest pogu "Pāršūt". Lieto googli un meklē par un ap un kad būsi pietiekoši savācis zināšanas galvā, tad tik vari mēģināt kaut ko darīt. Citādi labāk nes kādam citam.

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi atceros,tad pāršūšana 5-10Ls.Mājās nav pārāk daudz variantu,ko ar telefonu izdarīt-ieslēdz,izslēdz,tad izņem baču,liec atpakaļ-slēdz no jauna...Ja slēdz pie datora,tad "Ierīču pārvaldniekā" vispār nav nekādas kustības?

Link to comment
Share on other sites

kad es piesledzu pie usb vinjsh nopikst iesledzas ar to uzrakstu ka nestartejas , taa kaa jau dators vinju neredz itkaa jo nekur nevaru atrast ka vinjsh ir pievienojis kautkadu ierici caur usb

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
motorhead

Es skatos, man darbojas vesela kaudze ar programmām, lai gan kādu laiku tās nelietoju. Kā viņas izslēgt, lai telefons nebremzē?

 

Eriksonam ir aplikāciju killeris, bet E52?

Link to comment
Share on other sites

versatile

nospied home pogu, pieturi, tad aizbrauc lidz programmai un nospied dzeshanas taustinju.

Link to comment
Share on other sites

motorhead

nospied home pogu, pieturi, tad aizbrauc lidz programmai un nospied dzeshanas taustinju.

 

Pateicos!

Kā pagarinat akumulatora darbības laiku? Kad nopirku, liekas, ka pa divām dienām nosēdās. Tagad jau 4 dienas tur akumulators. Izslēdzu pastāvīgo WLAN meklēšanu, pagriezu mazāku ekrāna spilgtumu.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal E52 pasācis mest paziņojumus, ka telefona atmiņā vairs nav vietas, kaut gan esmu izvācis visu lieko un failu režīmā rāda ka 2,6 Mb atmiņas ir brīvi!!! Ot ar nesaprotu kas par problēmu.

Iespējams, ka problēma iekš tā, ka šis man ir pirmais telefons, kuram neesmu varējis sakarīgu un razmēriem atbilstošu jostas maciņu atrast. Un tā kā līdz šim bija pierasts, ka telefons maciņā, tad tagad viņš laiku pa laikam nolido zemē :(

Link to comment
Share on other sites

Kā pagarinat akumulatora darbības laiku?

Taustiņu toņi,vibrozvans,ekrāna spilgtums,fona animācijas,laika posms,kad atslēdzas ekrāna apgaismojums,motīvus likt tumšākos toņos,uzstādījumos tīkla režīmu uzlikt uz GSM,WLAN meklēšanas atslēgšana,aizvērt nevajadzīgās programmas +nospiest izslēgšanas pogu un tur izvēlēties enerģijas taupīšanas režīmu-nu kaut kā tā...

Link to comment
Share on other sites

motorhead

Man atkal E52 pasācis mest paziņojumus, ka telefona atmiņā vairs nav vietas, kaut gan esmu izvācis visu lieko un failu režīmā rāda ka 2,6 Mb atmiņas ir brīvi!!! Ot ar nesaprotu kas par problēmu.

Iespējams, ka problēma iekš tā, ka šis man ir pirmais telefons, kuram neesmu varējis sakarīgu un razmēriem atbilstošu jostas maciņu atrast. Un tā kā līdz šim bija pierasts, ka telefons maciņā, tad tagad viņš laiku pa laikam nolido zemē :(

 

Stabu ielā ir veikals 316.lv, tur dabūju maciņu par 7.- Ls.

Link to comment
Share on other sites

versatile

cik inboxaa ir sms? pie 2k sak bremzet. tagad es pie ~1k parmetu uz citu mapi vai datoru un miers.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā SMS principā nelietoju saziņai, tad kādas pārdesmit tik bija - nodzēsu visas, izdzēsu visus e-pastus, nepalīdzēja, tika atdots remontā. Vispār man ir tāds novērojums - jo jaunāka Nokia jo vairāk problēmu :(

Link to comment
Share on other sites

tad tagad viņš laiku pa laikam nolido zemē :(

Jā,tā noteikti ir Nokia problēma...tu vēl tēju ar viņu izmaisi un pasaki ,ka telefons sūdīgs.Kas tev telefona atmiņā salikts,ja 2,6Mb brīvi?Man ir 54Mb brīvi un visu instalēju atmiņas kartē.

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech

izmanto Navifirm, lai dabūtu firmwāri un

 

pamācība

 

te pat gandrīz mirušu ierīci varbūt varēsi atdzīvināt, ja vainīgs softs, ja dzelzis, tad nu neko. pats esmu flešojis savu telefonu, nekādu problēmu faktiski, vairāk vai mazāk ripo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
motorhead

Nesen sāku izmantot http://www.waze.com

 

Jautājums ir- kā saslēgt, izmainīt telefona settingus, lai Waze strādā caur GPS nevis caur internetu?

Labots - motorhead
Link to comment
Share on other sites

Waze caur internetu strādās vienmēr, kamēr gribēsi saņemt aktuālo informāciju uz ceļa vai arī kartes. GPS sateliti sūta tikai kailus fiziskus datus, pēc kuriem Waze u.c telefona programmas aprēķina tava telefona atrašanās vietu. Nejauc GPRS ar GPS. Izmanto (un apmaksā) telefonā atbilstošu datu pārraides plānu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

motorhead

Ir, jā. Gan GPS, gan A-GPS. Tagad skatos karšu settingos, man jau ir ieķeksēta bezsaiste, nevis internets, ka arī atslēgts A-GPS, bet vienalga viņš grib caur internetu strādāt.

Link to comment
Share on other sites

Tad jājautā, ko Tu no Waze vēlies? Plikai navigācijai Waze ir diezgan štruntīga, pat nezin, kas ir Alūksne. Navigācijai ir citi softi. Ja vēlies redzēt CP u.c infu, bez interneta telefonā nekādi neiztiksi. GPS u A-GPS nekad tādu infu nav sūtījusi un nesūtīs.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pasākums ar Waze navigāciju ir visai sarežģīts un galvenais,ka visu navigāciju veido paši lietotāji-informācija par lietotāja veidoto maršrutu tiek sūtīta uz Waze serveriem.Ja,pa šo maršrutu brauc vēl kāds kāds lietotājs,no kura var nolasīt info,tad šis ceļa posms ir apstiprināts un parādās kartē.Informācija par sastrēgumiem un citām nebūšanām ir pašu lietotāju definēta.Cik tas viss ir aktuāli,tad jāspriež pašiem...

Link to comment
Share on other sites

motorhead

Lietoju Waze jau nedēļu, teikšu, ka pamatīgi atvieglo braukšanu kā minimums. Var apskatīt, kas notiekas plānotajā maršrutā- sastrēgumi vai kas cits, to visu var apbraukt bez bēdu. Kā arī aktīvi izmantoju iespēju atstāt ziņojumus, tā atvieglojot braukšanu arī citiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...