Jump to content

Blu ray atskaņotājs


Rauliits
 Share

Recommended Posts

CITĀTS

 

nu tad jau var taas hd filmas iemest flešā un skatīties

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Tavs veikalā pirktais smukais blu reja pleijeris rādīs gan tikai turpat veikalā pirktus smukus un dārgus blu reja diskus :)

Link to comment
Share on other sites

nu musdienu jaunatnei parasti pc ir majas,domaju ka draiva nomainja atrisinatu lielo sapi pec blu rey.

Link to comment
Share on other sites

labi,paldies visiem par ieteikumiem! iemetu flessaa HD rip filmas un skatos,passam liekaas,ka lloti labi raada. neko vairaak nevajag!:)

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Blue ray atskaņotaju jeb pleijeri cilveki iegādajas ,lai skatītos BD diskus ,kuri pirkti veikalā , jo tie vienīgie spēj parādīt patiesu kvalitati, BDripus var katrs DVD pleijers parādīt!

 

Sweiki,gudrie cilveeki. Kādu blu rayy atskaņotāju man ieteiktu? lai skatiitos hd filmas. vai sispar ir vajadziigs tas blu ray atskaņotājs,ja man lcd tv ir usb ports? paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ir sūdiņi kas 1:1 ripoti - met to USB HDD spraud pie TV un skaties kaut tur ~30Gb klucis - ne visi , bet daļa TV tos gremo un bildē šķirba nebūs, protams media playeris tam būs vairāk piemērots. Es ar to negribēju teikt ka BD nav vajadzīgs vai ir sūds , kam vajag , vajag. Pašam ir zolīda DVD kolekcija oficiāli iegādata, iespejams ka būs arī BD, pašalaik vēl tas priekš manis ir neadekvāti dargs prieks, jo ir iespēja to viu kvalitātē neko nezaudējot noskatīt , un nav ko te ,malt ka tikai BD ar disku atdos īsto kvalitāti Var pirkt IMAX filamas kur filmas platums ir ~60mm un viena filma aizņem kaudzi apmēram cilvēka augumā + optiskai projektors un ir mums kvalitāte kāda tā ir uzņemtai filmai, jo pēc tam tā tiek skenēta , kompresēta un tikai tad sanāk tas nožēlojamasi BD. :)

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Paprovē vienu un to pašu filmu nostīties BD diskā un tad tai savā datu nesējā ar tipa to pašu kvalitati, kas tā tev ir , intresanti gribetu zināt?? Un kā tu skaņu dabon to pašu? Nezinu, es dažreiz novelku kādu filmu BD ripā bet tur nav smakas no tās kvalitates!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Paprovē vienu un to pašu filmu nostīties BD diskā un tad tai savā datu nesējā ar tipa to pašu kvalitati, kas tā tev ir , intresanti gribetu zināt?? Un kā tu skaņu dabon to pašu? Nezinu, es dažreiz novelku kādu filmu BD ripā bet tur nav smakas no tās kvalitates!

 

 

Nu ir taču pieejami BD ripi 1:1 Un kur tad tur tā kvalitāte pazudīs ja 1 un 0 ir tikpat daudz kā diskā - kāda šķirba kur tā info stāv - BD diskā jeb uz cita datu nesēja? Nav taču jāvelk ripi no hvz kādiem torentiem ar hvz kādiem "kompresoriem" Ir taču arī noma .Un pirmsākums BD tāpat ir HDD. Tie paši DVD kas man ir kolekcijā ir sabāzti arī uz HDD bez nekādas pārripošanas paste /copy (nu labi kādam ir aizsardzība novākta, nevajadzīgie subtitri un valodas , tā vienkārši vieglāk un ātrāk piekļūt informācijai. Kad būs tikpat viegli un par sakarīgu cenu iegādājami BD , tos gaida tāds pats liktenis , un ja pa ceļam gadās cita tīra kopija tad kāpēc no tās atteikties. Un par to skaņu , protams ka viņa ir tāda pati ja nekas ar materiālu nav "muhļīts" tikai ir vēl viena lieta - nez vai man kādreiz būs tādi dzelži lai to visu izbaudītu, pašam mikrofoni ar vairs nav pirmā svaiguma :rolleyes: Es necenšos ta kādam teikt ka ir kas jāzog , pats daudz esmu pircis un pērku, vēl jau ir nomas, vienkārši ar diskiem ir liels krāms, ja tie nav vienkārši paredzēti kolekcijai - savādāk biežāk skatāmais materiāls tiek pārspiests uz HDD un miers - tā man personīgi liekās ērtāk. Un vēl viena svarīga lieta - tas ka materiāls tiek nopirkts BD vēl nenozīmē ka tas ir augstas kvalitātes :) tādas pašas dieva zīmes ir redzētas kā ar DVD

Labots - Mongoose
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...