Jump to content

Samsung ML-1640 Melnais toneris


yopzer
 Share

Recommended Posts

Kur latvijā var iegādāties toneri Samsung ML-1640 uzpildīšanai? Lapu skaitītājs ir nonullēts, nepieciešams tikai pats toneris.

 

Vienīgais ko gūglī izdodās atrast ir šāds brīnums, bet tur nav minēts, ka der priekš ML-1640

 

Nav īsti skaidrs vai visi toneri ir vienādi, vai tomēr katram modelim specifiski?

Link to comment
Share on other sites

Ar toneri es domāju tikai toneri nevis visu kartridžu. Ebay atradu tieši priekš šī printera, bet varbūt latvijā arī ir dabonams, nepatīk tā ķēpa ar pastu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

es nopirku dīlekstrīmā šo un baigi apmierināts. Pasūtīju vēl vienu, tagad stāv rezervē. Ja ļoti vajag un sanāk braukt caur Ogri, varu pārdot (ar pāris Ls uzcenojumu, par sūtīšanu un staigāšanu uz pastu)

 

P.S man ML-2010

Link to comment
Share on other sites

būtibā, tā kasete, kas nāk līdzi printerim (starta kasete), ir kroplītis, 45 gr var iedabūt iekšā, bet labāk bērt 40 gr. savādāk var sākt spiest pulveri ārā. samsungam pulveri prakstiski ir vienādi, atšķitas ražotājs, kvalitāte, cena... sūnaināks pulveris nedos pietiekoši melnā blīvumu, ātri aplips dozējošā žilete, daudz atbirumu. izdruka būs blāva nevienmērīga. pa vienu govi 100gr varu atbērt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...