Jump to content

E5200


NostraDamus
 Share

Recommended Posts

Mutere: P5KPL-AM

Ram: 2GB a-data(800Mhz)

CPu: E5200(2.5Mhz(800Mhz))

Kaut kurs jau ir njemies ar wo proci vai?

Pec vajadzibam man FSB vajadzetu uz 1333 Mhz uzdzit ja es zinu +- Vcore vai uzreiz var meginat uz to amplitudu vai vajadzetu to darit pakapeniski?

Labots - NostraDamus
Link to comment
Share on other sites

post-63755-0-10552800-1295720037_thumb.jpg

Savam vairāk neizspiedu ar to ai suite, pakāpeniski, protams. Tas ir neaiztiekot voltāžas utml.

Nav vajadzības, viss tāpat iet zvērā.

Link to comment
Share on other sites

NostraDamus

Nu man lauj uzcelt uz 20% man jau vajag ar tam voltazjam bet matesplate nelauj vairak par 30% da i nesaprast kur tos Cvolt vadit ieksa.

Link to comment
Share on other sites

Atdursies pret to a-data ramu, domāju ka vari pārāk nepūlēties.

Procis nav viens, visam pārējam arī jātur līdzi.

Labots - ervis
Link to comment
Share on other sites

Atiecību tak ramam pret fsb ar var mainīt.. atdursies nevis pret ramu, bet līkām rokām :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

NostraDamus

M ir tada problema ka man Biosa nav daudzu opciju tobjiw nevaru neko mainit tikai to ko piedava. To pawju V core ari nevaru uzlikt nav tadas opcijas manuprat tas ir kads jelais BIos

Link to comment
Share on other sites

Labi ka nav:) Tā nav dzenamā plate. Jāiztiek ar plikiem mhz.

Ir 101 cita šaurā vieta, nejau tas nabaga procis.

 

Ja tikai draugiem parādīt, var arī tā: post-63755-0-92301500-1295733209_thumb.jpg

Uz paša atbildību.

Link to comment
Share on other sites

M ir tada problema ka man Biosa nav daudzu opciju tobjiw nevaru neko mainit tikai to ko piedava. To pawju V core ari nevaru uzlikt nav tadas opcijas manuprat tas ir kads jelais BIos

 

Ja tev ir šitā plate , tad palasiju tavu mauāli, tur ir pietiekami daudz opciju, lai veiktu OC. Kāpēc tu esi iesprindzis uz to Vcore - izmanto fsb, vispirms lēnām pa solim noskaidro cik ir fsb wall(kaut gan uzgoolējot var atrast aptuveno) Tad izrēķini cik ir jabūt attiecībai FSB:DRAM, lai rami turētu un OC gatavs. Vcore aiztiek uz normālam platēm ar labu OC potenciālu, uz g31 chipsetu no tā iegūsi tikai labu temperatūras pieaugumu pāris mhz un varbūt svilušu plati.

Link to comment
Share on other sites

NostraDamus

Ja tev ir šitā plate , tad palasiju tavu mauāli, tur ir pietiekami daudz opciju, lai veiktu OC. Kāpēc tu esi iesprindzis uz to Vcore - izmanto fsb, vispirms lēnām pa solim noskaidro cik ir fsb wall(kaut gan uzgoolējot var atrast aptuveno) Tad izrēķini cik ir jabūt attiecībai FSB:DRAM, lai rami turētu un OC gatavs. Vcore aiztiek uz normālam platēm ar labu OC potenciālu, uz g31 chipsetu no tā iegūsi tikai labu temperatūras pieaugumu pāris mhz un varbūt svilušu plati.

 

Nee Man wjita -->> http://www.asus.com/...s6iinKxu0y5agcg

Un vados es pec wjis temas >>>http://www.overclockers.ua/cpu/intel-core-2-duo-e5200-e4400/3/

Ja vairak jasaprot tas man Ir costarikas razojums(sudigi) DZese uz CPU Termaltake BigTyp 120mm VX+piepawja coolera stav 120mm ventilators kas silto velk ara tagad tiewji uz OC 20% ko atlauj Asus pie noslodzes temperatura 26grdai NOrd brige 37 gradi saku domat ka vinjs driz nosals tas procesors :D Lieta ir tada ka ENg saprotu ljoti pawvakji un visu megjinu pats saprast. Bet tobiwji daudz man neka tur nav man tada sajuta ka trukst tie atlaujas pie tam opcijam vai man ir kaut kas enable kas nedot pieeju tam opcijam.

Labots - NostraDamus
Link to comment
Share on other sites

NostraDamus

Tas pats vien ir, kas manā linkā :mrgreen:

 

Nu ja Bet bez PS :D

 

Nu ta lai visu labak saprast atvedis no arzemem.

Bus tada matesplate http://www.gigabyte....spx?pid=3637#ov

Un tads RAm 2x4gb>> http://www.corsair.com/memory-3/industry-standard/ddr3/cmv4gx3m1a1333c9.html

Un ja pareizi sapratu tad Rm nesaderes ar CPu FSB vai tomer ta nav?

Labots - NostraDamus
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Vaina nav jau matesplatei. uzliec vismazaako CPU Ratio, uzliec minimalo atminjas frekvenci, tad megini dabuut 333 peec FSB, testeet labaak ar Prime95(Blend) jeb LinX, kontrolee temperaturu ar Realtemp, Kad dabuusi stabili 333зуус FSB taad liec vairaak CPU Ratio lai buutu stabilaaks pieliec arii VCore, un peec taam jau overkloko atminjas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...