Jump to content

Auto signalizācijas


Gestapo
 Share

Recommended Posts

Sieg, kolēgas. Pie piektdienas vakara moš varat padalīties ar informāciju par signalizācijām, ja ir sanācis kaut kad likt pēdējā laikā. Kādas ņēmāt, kādus kantorus varat ieteikt, kas jāņem vērā? Jau laiciņu te bakstos un knakstos, bet pie darbības neesmu vēl nonācis. Sarakstījos te ar LAMB, bet tur ar neviens neko sakarīgu nevarēja ieteikt, pieļauju, ka vispār knapi epastu spēja izlasīt. Ir visādi skybrake un sazin kas vēl, cenas no 25 ls līdz 700 ar astīti - palielas problēmas kaut ko izvēlēties, ja par to maz kas ir zināms ;(

Link to comment
Share on other sites

Jāsāk ar to, cik vērtīgs autiņš, un kurā vietā atrodas zagļu topā.

Tad var domāt cik investēt.

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Nu nav nekas dižs, vienkārši ir doma uzlikt kaut cik normālu, lai izbīdītu cauri kasko un mierīgāks miegs. Es saprotu arī to, ka noskatītu mašīnu aizvedīs neskatoties ne uz kādām pretaizbraukšanas ierīcēm, tāpēc īpaši par 150 vairāk izdot negribētos. Auto, kaut kas ap 4,5k ls un diemžēl topos atrodas.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Ir vēlme pēc kaut kādiem navarotiem vai tik cik mašīnu atslēgt, aizslēgt?

Link to comment
Share on other sites

Ja mašīna ir topos, tad apdrošinātājs pats Tev pateiks kādu sidzeni vajag, lai pie šā varētu dabūt kasku.

Link to comment
Share on other sites

Principā aptdrošinātājs prasa vismaz imobilaizeri, kas lielākai daļai jau ir atslēgā iekšā(ar pievīlētu nepiedarbināsi), siģeni neprasīja Balta. Bet paša mieram iesaku kādu slepenu pogu.

Link to comment
Share on other sites

imobilaizers ir obligāts visiem autiņiem jau sen (bla bla bla, kaut kādas garlaicīgas prasības nosaka, ka ES ražotiem autiņiem imobilaizeru nodrošina ražotājs jau no 1997. gada) un visiem jau šams ir iebūvēts pašā atslēgā, bet aizvien paliek jautājums par pašām signalizācijām un kantoriem, kas viņas liek.

Link to comment
Share on other sites

Jaa! man ar diezgan aktuaala teema, jo tiks driizumaa iegaadaats PIRMAIS autinjsh, kas diemzheel grozaas zagshanas topa augshpusee :( Arii naudu ko atveeleet signalizaacijai ir ap 150Ls.

Link to comment
Share on other sites

Nu gadus 3 atpakaļ man 4golfam lika šeit

esmu apmierināts gan ar servisu,gan cenu , gan tur blakus esošo veikalu :good:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Domāju, ka jebkura divvirzienu signalizācija (ar peidžeri) būs pietiekami laba. Pats lietoju Eaglemaster CL700. Ir ok.

Pilnai laimei papildus vari ielikt kādu bezkontakta imobilaizeru.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Kas pa auto?

 

Pirms kāda laika, apmēram vasarā, pats liku, bet nu tur vajag daudz laika un labas zināšanas par mašīnu, pie tam ja arī gribi labi ielikt jārēķinās ar veselu dienu, kamēr visu izārdīsi saliksi utt.

Modeli īsti nepateikšu tā uz sitienu, bet nu izmaksas bija ap 45ls.

Servisā pateica, ka vismaz 60ls par ielikšanu, nospļāvos un pats ieliku. Problēmu nekādu nav.

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

Mja šim varētu būt vēl jautrāka likšana, pašam neieteiktu mēģināt, vados vienkārši apmaldītos :D

Labots - edw
Link to comment
Share on other sites

varu ieteikt Dzintara Gestes kantori - www.geste.lv.

 

Tur puikas par signalizācijām specializējas, varēsi kaut vai pakonsultēties...

Pašam stāvēja viņu Skybrake ar dinamisko atslēgu - bija gaumīgi... :)

Labots - Birdy
Link to comment
Share on other sites

Aizmetu uz autoapsardzi epastu, deva pat atbildi.

 

Labdien.

Eaglemaster CL -7000 LCD E8 ar uzstādīšanu 191Ls +35Ls (ja Jums ir oriģinālais imobilaizers)

CL-7000 LCD E5 -116Ls

 

Jāliek būs vien tur, paldies visiem par padomiem. Āmen. :alcoholic:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

e46 320d katafalks

Sāc domāt par spoguļiem. Man spoguļi jau 4x aizgāja. Pie tam divi komplekti bija marķēti.

Link to comment
Share on other sites

Savā laikā pāris gadus atpakaļ bija laba sadarbība ar meistaru vārdā Jānis ) sazvanāms bija pa šo tl 29627693. Sakarīgs meistars un neplēsīs lieku, lika man sistēmu priekš apdrošinātājiem. Sen gan neesmu zvanījis un nezinu vai vēl strādā.

Link to comment
Share on other sites

Sāc domāt par spoguļiem. Man spoguļi jau 4x aizgāja. Pie tam divi komplekti bija marķēti.

Tā ir sāpīgā tēma, diemžēl jau ir apzinātas vietas, kur pirkt spoguļus ;( Tagad gan labajā pusē viens kaut kāds stipri pleķains un pagaidām neņem :D, bet nu jā pārsvarā visur tiek piedomāts kur un kā atstāt auto, labāk netaupīt uz stāvvietām, lai vēlāk nebūtu jāpērk spoguļi un parkingsensori.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka auto atstāj stāvvietā nenozīmē, ka neaptīrīrs :D

 

Pirms kāda laika bija tv sižets kā jaunu X5 stāvvietā smuki izdemolēja, bet autostāvvietas apsargs neko nebija manījis :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas ta tik svaigam E46 tik dranķīga signalizācija, ka jāmaina? Manam 17 gadus vecam E36 ir atsevišķs no atslēgas imobilaizers.

 

Galvenais iebāzt kaut ko nestandarta, kas apgrūtinātu nozagšanu un nav jēgas n simtus iebāzt vakuumcaurumā. E46 vairāk jāuztraucas nevis par mašīnas, bet detaļu drošību - sper spoguļus, disku, stūri, bamperi, lukturus un visu citu ko var noskrūvēt.

Link to comment
Share on other sites

Kas ta tik svaigam E46 tik dranķīga signalizācija, ka jāmaina?

 

Es par to pašu domāju, tak jaunajiem autiņiem oriģinālās signalizācijas nereti drošības ziņā ir ļoti labas.

Link to comment
Share on other sites

e46 nav triecienu sensori vispār, ir tikai ultraskaņas sensors salonā, kas reaģē uz plīstošo stiklu skaņu. Un vēl šādi tādi trūkumi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Esi pārliecināts? Mošk esošā signalizācija defektēta vai sensori vienkārši noklājušies? Jebkuram uzdauzot pa kapatu vai buferi, autiņš sāk gaudot.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Sveicināt, biedr!

 

ir auto ar 2006 gadā autonamā liktu signalizāciju kurai uz pultīm rakstīts skybrake. abām pultīm korpusi un pogas izjukušas. vienai arī viens no slēdžiem. elektroniski darbojas abas.

 

auto nav diezko vērtīgs, 500-2500 ar skati. tā signalizācija vairāk vajadzīga kā komforta funkcijai. nu varbūt "peidžeri "  pievienot..

 

sazinājos ar autonamu, tie piedāvā pultīm korpusus par 10 euro gab, un pēc wina arī pie pin tikšu. 

vēl to slēdzi vajadzētu sagādāt un pārlodēt, vai varbūt tur pat visu pulti samainīt. 

 

kopējās izmaksas 20 euro + slēdzis un darbs (pašam resni pirksti un fēna naf, (un varbūt tur nevjag))

 

UZMANĪBU JAUTĀJUMS:

 

vai ir vērts?

ķīniešu signalizācijas no 30 euro maksa @lv un tur jau divas glītas pultis komplektā,  kautkur pašam eaglmaster ar lcd pulti mētājas, tam laikam jau bija "dinamiskais kods"

vēl kautkur stāv to pašu gadu ALTONIKA ar peidžeri parastu, skaņas. No darba viedokļa vieglāk ieskriet autonamā, kā ķidāt paneli meklēt kur iestūķējuši un ķimerēties ar vadiem...

 

kāds tieši skybrake modelis nezinu

pultis šādas

2018-11-28%2014.25.04.jpg?dl=1

 

 

2018-11-28%2014.24.43.jpg?dl=1

 

jautājums vēlreiz - vai pēc sniegtās informācijas iespējams secināts kāds skybrake man ir vai vērts ieguldīt piekārtošanā... ?

Link to comment
Share on other sites

Burvīgi!  Šis pavērsiens atrisina jautājumu - vai ir vērts? , nu jau gan ir. :)

suns nevēlas iziet pačurāt?

man tieši tagad plānots uz to pusi braukt :D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
trakais

Sveiki. Lūdzu iesakiet signalizāciju meistaru, vajag likvidēt skybrake vai uzprogeammēt jaunus čipus. Auto nav kustināms šobrīd, starteris nobloķēts :( .

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nav variantu kā vest uz autonamu vai tolmetu.

 

nesen arī pap1su vienu no skybreika čipiem, vedīšu uz autonamu piekodèt jaunu. Tikai man teica, lai papildus neaizmirstu paņemt can adapteri(atbloķētāju vai kā to figņu sauca).

 

Skybreikam bija arī manuālā koda ievades podziņa, lai mašīnu pielaistu bez čipa, bet jāzin kods no skybreak uzstādīšanas kartes.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...